Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Jeszcze taka rada. Przed robieniem tatuażu nie pij alkoholu, tak samo jakiś czas po robieniu. Zdarzaja sie rpzypadki, że tatuaż rozpływa sie pod skórą w brzydkiego kleksa. Jak wiadomo alkohol rozrzesza naczynia krwionośne, dlatego. :-)
No i radzę sie upewnić co do profesjonalizmu salonu. Spytać jakiej farby używają, sprawdzić czy odkażają narzędzia przed i po zabiegu. To ważne, jesli nei chcesz mieć żadnych niespodziewanek potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:24, keyrome napisał:

> > Nie można. nawet jak się ma badania
> Bzdura mam 12 tatuaży i oddaje krew bez większych problemów aktualne badania i stałe miejsce

> zbiórki a autobusie pod hipermarketem nie wezmą jeśli masz tatuaż ale w stałym punkcie
krwiodawstwa
> bez większych problemów jeśli masz badania !

zapodaj jakies foty? jakiej muzy sluchasz?

Muza głównie Tool i pochodne co do fotek to ja nie jestem katalog ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 11:29, DevilQ napisał:


Co to tool?:)

Mam problem taki mam 16 lat i zamierzam se zrobic 2 dziary, tylko problem w tym ze reka sie rozrasta plery tez itd, a nie chce miec tatuaza w 6 czesciach:D Wiec niewiem wiem ze mozna dorabiac ale to nie bedzie juz to co jak sie robi za pierwszym razem co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:17, keyrome napisał:

>
Co to tool?:)

aki zespół artmetalowy :)

A co do ''dziary'' to może po prostu poczekaj ze dwa lata i wtedy zrób, jak przestaniesz się tak rozrastać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:17, keyrome napisał:

Mam problem taki mam 16 lat i zamierzam se zrobic 2 dziary /ciach/


Jeśli jesteś niepełnoletni to masz raczej inny problem. Żaden profesjonalny zakład nie zrobi Ci tatuażu jeśli nie bedziesz miał zgody prawnych opiekunów. Bez zgody tatuażysta ryzykuje proces o uszkodzenie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:22, HumanGhost napisał:

> Mam problem taki mam 16 lat i zamierzam se zrobic 2 dziary /ciach/

Jeśli jesteś niepełnoletni to masz raczej inny problem. Żaden profesjonalny zakład nie zrobi
Ci tatuażu jeśli nie bedziesz miał zgody prawnych opiekunów. Bez zgody tatuażysta ryzykuje
proces o uszkodzenie ciała.


NO ze starzysmi pojde to nie problem zgodza sie. Tylko mowie ja sie non stop rozrstam,hehe jak to brzmi...wiecniewiem kiedy se bende mogl wkonuc zrobic planuje na przed ramieniu znak chinski, na nodze planowalem ale sie rozmyslilem bo czeba sie golic:D i moze na plerach taki napis co sie czyta, zycie i smierc jak sie odwroci do gory nogam pare stron wczesniej jest screen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego osoby młode rzadko robią sobie tatuaże. Kto wie ile jescze się urośnie? 16letni chudzielec może się stać 18letnim mięśniakiem, tak dla przykładu. I wtedy tatuaż moze nie wyglądać juz tak fajnie jak na początku.
Osobiście to bym Ci nie radził się z tym spieszyć. W wieku 16 lat trudno przewidzieć jak będzie tatuaż wygladał za parę lat. Lepiej poczekać te dwa lata niż potem całe życie wyglądać debilnie z brzydkim tatuażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:35, HumanGhost napisał:



Dokladnie, a slyszalem ze ma wejsc teraz technika robienia tatuazy laserowa, ze jej usuniecie nie bedzie problemu, ze jaksei tatuaz znudzi to mozna usunac bez zadnych szkod na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe przy wyborze wzoru to raczej poleciłbym sie zastanowić nad jego znaczeniem. Bo to, że fajny nie powinno być decydujące. Gusta mogą sie zmieniać i coś co wydaje się fajne dziś jutro będzie beznadziejne.
Tatuaż powinien coś znaczyć, być jakby symbolem. A nie tylko fajnym obrazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:44, HumanGhost napisał:

Hehe przy wyborze wzoru to raczej poleciłbym sie zastanowić nad jego znaczeniem. Bo to, że
fajny nie powinno być decydujące. Gusta mogą sie zmieniać i coś co wydaje się fajne dziś jutro
będzie beznadziejne.
Tatuaż powinien coś znaczyć, być jakby symbolem. A nie tylko fajnym obrazkiem.


No to co znaczy indianin czy jednorozec u kogos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie planujesz pakowania na sterydach to nie musisz się przejmować tym ze rośniesz tylko unikaj miejsc w których mogą się zdarzyć rozstępy A Tool poszukaj na necie ale do tego trzeba dojrzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 14:19, DevilQ napisał:

Jeśli nie planujesz pakowania na sterydach to nie musisz się przejmować tym ze rośniesz tylko
unikaj miejsc w których mogą się zdarzyć rozstępy A Tool poszukaj na necie ale do tego trzeba
dojrzeć ;-)


Nie lubie metalu. No na przed ramieniu najpierw to tam tez sie reka rozrasta przeciez moze nie steryydy ale na silke bende raczej chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 14:02, keyrome napisał:

No to co znaczy indianin czy jednorozec u kogos?:D


Tak jakby pytanie nie do mnie. Ja mam smoka. Jednorożec to mi się z dziewicami raczej kojarzy. ;-) [joke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:47, igorinho napisał:

Nie przepadam za tatuażami. Nie żebym był ich wrogiem, ale moim zdaniem szpecą skórę, szczególnie na starość.


Skąd wniosek, że na starość szpecą skórę? Nie patrz na obecnych staruszków z tatuażami. Technika ich robienia tak się zmieniła (czyt. udoskonaliła), że raczej nie ma co porównywać. Poczekaj aż człowiek, który na przełomie XX i XXI wieku robił tatuaż się zestarzeje i dopiero oceniaj. Inaczej to czysta fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:53, HumanGhost napisał:

Skąd wniosek, że na starość szpecą skórę? Nie patrz na obecnych staruszków z tatuażami. Technika
ich robienia tak się zmieniła (czyt. udoskonaliła), że raczej nie ma co porównywać. Poczekaj
aż człowiek, który na przełomie XX i XXI wieku robił tatuaż się zestarzeje i dopiero oceniaj.
Inaczej to czysta fantazja.


Mówiłem o tatuażach właśnie z "dawnej epoki". Co jednak zrobić, gdy naszą skórę pokryją zmarszczki?? To nie będzie wyglądało za fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:56, igorinho napisał:

Mówiłem o tatuażach właśnie z "dawnej epoki". Co jednak zrobić, gdy naszą skórę pokryją zmarszczki?? To nie będzie wyglądało za fajnie.


Cóz, zmarszczki same w sobie ładnie nie wyglądają. ;-)
Poza tym jak będę miał te 60 lat i więcej (jak dożyję) to raczej estetyka tatuażu ukrytego pod ubraniem jakos nie będzie mi przeszkadzać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:20, HumanGhost napisał:

Cóz, zmarszczki same w sobie ładnie nie wyglądają. ;-)


Zawsze tak było ;)

Dnia 20.02.2007 o 16:20, HumanGhost napisał:

Poza tym jak będę miał te 60 lat i więcej (jak dożyję) to raczej estetyka tatuażu ukrytego
pod ubraniem jakos nie będzie mi przeszkadzać. :-)


Nie masz zamiaru w przyszłości wybrać się na plażę, albo coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:21, igorinho napisał:

Nie masz zamiaru w przyszłości wybrać się na plażę, albo coś??


No ba, pewnie że tak. Mam zamiar większośc emerytury spędzić w jakichś ciepłych plażowych miejscach. :-)
Ale wiesz, w tym wieku to juz raczej nie będzie mnie obchodziło, że mój tatuaż nie wygląda juz tak fajnie jak za młodu. To naturalne. Tylko kto by zwracał uwagę na plaży na jakiegoś starszego pana? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować