Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 16:35, HumanGhost napisał:

Tylko kto by zwracał uwagę na plaży na jakiegoś
starszego pana? ;-)


Może będziesz się dobrze trzymał na starość?? Już niedługo pewnie będzie można bez żadnych kłopotów usunąć tatuaż, chyba już można, ale jest to drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2007 o 14:21, keyrome napisał:

Nie lubie metalu. No na przed ramieniu najpierw to tam tez sie reka rozrasta przeciez moze
nie steryydy ale na silke bende raczej chodzic

Tool z metalem niema nic wspólnego a siłka ci nie zaszkodzi ;-)Jednak z radził bym ci troszkę zaczekać masz 16 lat a w tym wieku gusta się zmieniają błyskawicznie i prosze niemów mi tylko ze ci to nie grozi bo za skarby świata nie uwierzę chodzby mnie żywym ognie przypalali ;-) A ktoś tu wspomniał o dziaraniu chciałem wyraźnie zaznaczyć że tatuaż i dziaranie to zupełnie iksza inkszość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:55, DevilQ napisał:


> Nie lubie metalu. No na przed ramieniu najpierw to tam tez sie reka rozrasta przeciez
moze
> nie steryydy ale na silke bende raczej chodzic
Tool z metalem niema nic wspólnego a siłka ci nie zaszkodzi ;-)Jednak z radził bym ci troszkę
zaczekać masz 16 lat a w tym wieku gusta się zmieniają błyskawicznie i prosze niemów mi tylko
ze ci to nie grozi bo za skarby świata nie uwierzę chodzby mnie żywym ognie przypalali ;-)
A ktoś tu wspomniał o dziaraniu chciałem wyraźnie zaznaczyć że tatuaż i dziaranie to zupełnie
iksza inkszość ;-)


Nie rozumie watku z tym co mi grozi? Nie mowilem ze cos mi nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 12:12, keyrome napisał:

Nie rozumie watku z tym co mi grozi? Nie mowilem ze cos mi nie grozi

Ja to tak na zapas jakbyś stwierdził czysto teoretycznie że gust ci się nie zmieni i nie będziesz tatuażu żałował za parę lat ;-) Czytanie ze zrozumieniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie w koncu tatuaz :-) Nie jest to zaden z wzorow, ktore pokazywalem w zeszle wakacje, ale cos nowego :-) Nie jest jeszcze wykonczony, poniewaz tatuazysta niezauwazyl ze zmazal jednek kontury, jakos wprzyszlym tygo ide dokonczyc :-)

W podpisie podaje linka do koncowego efektu, brakuje koncowki w lewym dolnym rogu :-)
Mozliwe tez, ze zrobie zeby i paznokcie smoka biale, ale to jest do ustalenia:-)

20070323021155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie kiedyś sobie zrobię jakiś tatuaż - nie duży ale fajny.
Kiedyś jedynie na wakacjach miałem taki co się po miesiącu zmył - to był taki fajny smok na łydce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Hammersmith Hospital robili facetowi MRI. To był były więzień, który dorobił się w zakładzie karnym tatuażu. Sęk w tym, że w więzieniach nie ma zaawansowanej technologii i barwniki zawierają często duże ilości metali, między innymi żelaza. Z tego co wiem normalne tatuaże nie mają aż takich proporcji. Tak czy siak leży sobie facet w maszynie, a tu nagle 7 tesli (jeden z eksperymentalnych MRI od Philipsa ;) ) z elektromagnesu wyrywa mu tatuaż z ramienia. Chwilę trwało nim sie technicy zorientowali o co chodzi i wyłączyli skaner. Żelazo bardzo ładnie zebrało się pod skóra, a część zdążyła już nawet wyjść na zewnątrz. No cóż, lekarze mogli oglądać House''a, teraz muszą mu zapłacić.
Pytajcie o to z czego są barwniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 07:50, Abi Dalzim napisał:

Ja mam taka mrówkę na biodrze. Zrobiona już 10 lat temu, więc trochę wyblakła :)
Nie daję zdjęcia, bo aparat pożyczyłem.


Ta mrówka oznacza, że jesteś pracowity :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 09:25, Lumbago napisał:

Ta mrówka oznacza, że jesteś pracowity :D??

Ta mrówka oznacza, że kiedyś po pijaku dałem sobie zrobić tatuaż koledze :)
Nie wiedziałem nawet, że ta mrówa to symbol zespołu Prodigy :D
Dowiedziałem się dopiero potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 09:51, Abi Dalzim napisał:

> Ta mrówka oznacza, że jesteś pracowity :D??
Ta mrówka oznacza, że kiedyś po pijaku dałem sobie zrobić tatuaż koledze :)
Nie wiedziałem nawet, że ta mrówa to symbol zespołu Prodigy :D
Dowiedziałem się dopiero potem.


Poprawiłeś mi humor. A ja nadal chce sobie zrobić symbol udręki, ale hajcu nie mam ciągle sa inne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 11:08, Lumbago napisał:

Poprawiłeś mi humor. A ja nadal chce sobie zrobić symbol udręki, ale hajcu nie mam ciągle sa inne wydatki.

Też o tym poważnie myślałem. I kto wie czy sobie sobie jeszcze kiedys takiego czegoś nie sprezentuję. Tym razem pewnie na ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam sobie zrobic znaki chinskie na kregoslupie jaki jest tego mniej wiecej koszt w dobrym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys chcialem sobie zrobic songoku na ramieniu... a moze jeszcze chce ?? lol sam nie wiem :P
jak mi podrosnie lapa to moze sobie cos zrobie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:54, gVrV napisał:

zamierzam sobie zrobic znaki chinskie na kregoslupie jaki jest tego mniej wiecej koszt w dobrym salonie?


Zależy ile znaków, jakiej wielkości, jaką techniką itd. Najlepiej iść do jakiegoś dobrego salonu i samemu się wypytać, bo nie ma sztywnych cen. Co salon to po prostu inaczej.
Zwróć tez uwagę żebyś wiedział co to za znaki chińskie. Znałem kiedyś kolesia ,który sobie zrobił znaki chińskie, bo "fajnie wyglądały". Okazało się, że facet mu wytatuował znaki w wolnym tłumaczeniu: malutki koteczek. Niezbyt przyjemnie. Lepiej robić to z głowa i odpowiednim planem. :-)
I lepiej nie skąpić udajac się do jakiejś meliny, gdzie robią tatuaże za pół ceny. Lepiej mieć świadomośc profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy ktoś odwiedza ten temat ale mam pytanie.
Zamierzam sobie strzelić w tym tygodniu tatuaż jaki miał Gorge Clooney w "Od zmierzchu do świtu". Może nie identyczny, ale zamysł ma być taki sam. Gdzie jest jakieś najlepsze, i w miare tanie studio w Warszawie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 22:20, HumanGhost napisał:

Hehe ja sobie zrobiłem taki mały prezent na osiemnastkę. Tatuaż chciałem mieć od kiedy pamiętam,
zawsze mi się to podobało. Ale z pewnymi ograniczeniami - nie byle gdzie i nie byle co. W końcu
w skończeniu 18 roku życia poszedłem do salonu i wytatuowałem sobie średniej wielkości smoka
na prawym ramieniu. Monokolorystyczny, bo fajniej wygląda niż kolorowy. mija już sporo lat
a ja nie żałuje.


Hehe normalnie jakbym siebie czytał :P Za kilka miesięcy mam osiemnastkę i właśnie zamierzam zrobić sobie tatuaż na ramieniu. Interesuje mnie tylko, ile zapłaciłeś za ten tatoo ? Czy po tych latach jakoś wyblakł? I czy bolało jak ci dziarał skórę? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 00:13, vip konius napisał:

ja kiedys chcialem sobie zrobic songoku na ramieniu... a moze jeszcze chce ?? lol sam nie wiem
:P
jak mi podrosnie lapa to moze sobie cos zrobie xD

bohaterów anime odradzam, bo później może być przypał :p polecam jakieś hasła, wyrazy, jednym słowem obraz pisany :)

Ja planuje np na nadgarstku wypisać sobie napis SPEEDWAY jakąś fajną czcionką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować