Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Murlok i "jakaś beta" dla uczestników BlizzCona

37 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 19:23, upiordliwy napisał:

Chętnie bym się zapisał na betę - wie ktoś może czy będązpisy dla "normalnych" ludzi?


Najprawdopodobniej będzie Open Beta, aby przetestować jak poradzą sobie serwery z rzeszą napalonych graczy żądnych Krwawych Elfów ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam hromole ta gre... kogo stac dac 100 zl mies za gre... i to jeszcze by pograc 3 razy w tyg po 1 godz.Glupierozwiazanie z tym abonamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 21:13, Thom_Headhunter napisał:

a moze to murlogi beda nowa rasa przymierza:)?


To raczej niemożliwe ponieważ to istoty o niskiej inteligencji i są neutralnymi stworzeniami "nie opowiadają się za żadną ze stron"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 21:55, jac22 napisał:

a ja tam hromole ta gre... kogo stac dac 100 zl mies za gre... i to jeszcze by pograc 3 razy w tyg po 1 godz.Glupierozwiazanie
z tym abonamentem.


Abonament miesięczny za WoWa to 13 euro, czyli ok. 52 zł. Sprzedawane w sklepie gram.pl karty prepaid służą do opłacania dwóch miesięcy.
Niezależnie jak na to patrzeć - wychodzi 2 x taniej niż sądzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 21:55, jac22 napisał:

a ja tam hromole ta gre... kogo stac dac 100 zl mies za gre...


Kogo :>?! Ponad 4 miliony graczy na świecie... O dziwo, w tym również i w Polsce :P.

A miesięcznie płaci się około 54 zł ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to będą pandareni, a szkoda... bo chętnie zagrałbym kimś nietypowym po stronie ludzi. Ale Dranei też mnie nie przekonuje, prędzej już Naga. Zresztą ogólnie widze, że czas się przeprosić z moim magiem wyciągnąć pre-paida i ruszać nabijać lvl 54...60 zanim dodatek trafi do sklepów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

murloczki nawet lubię(szczególnie,jak w TFT sobie swoją murlokową rasę zrobiłem ;) )
*********************
Jeśli by miał ktoś jakiś łamacz kodów,czy coś to zgłaszajcie się na GG:7610668

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować