Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo 3: Reaper of Souls - wywiad z Nickiem Eberle

22 postów w tym temacie

Usiądź, wymyśl setkę zdolności, każda modyfikowana na 6 sposobów. A potem zacznij wymyślać kolejne, tak aby nie były niedorzeczne i nieklimatyczne. Powodzenia

Osobiście jestem bardzo zadowolony z dodatku. Mogliby tylko dodać coś bardziej losowego w sposób kontrolowany/niekontrolowany jako endgame (patrz mapy w Path of Exile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wsparcie modów rozwiązuje wszelkie problemy z żywotnością gry oraz miejscem na implementowanie mniej lub bardziej egzotycznych pomysłów, uzdolnieni ludzie z całego świata zrobiliby z tej gry takie czary że "magikom" z blizza oczy by wyszły. Niemniej jednak ROS jest bardzo dobrym dodatkiem, wyznaczającym właściwy kierunek zmian i ewolucji Diabełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek im się udał ;)
Tylko nie róbcie nic poziomem trudności jest dobry a nawet można by było g lekko zwiększyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 14:38, VrOObel69 napisał:

wsparcie modów rozwiązuje wszelkie problemy z żywotnością gry oraz miejscem na implementowanie
mniej lub bardziej egzotycznych pomysłów, uzdolnieni ludzie z całego świata zrobiliby
z tej gry takie czary że "magikom" z blizza oczy by wyszły. Niemniej jednak ROS jest
bardzo dobrym dodatkiem, wyznaczającym właściwy kierunek zmian i ewolucji Diabełka.


Mody w grze która wymaga połączenia serwerami odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2014 o 14:39, Isildur napisał:


Mody w grze która wymaga połączenia serwerami odpada...


po pierwsze oczywiście że nie, a po drugie gra off line to kolejny wymarzony krok ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb offline zostanie wprowadzony, ale po ostatnim dodatku kiedy Blizz nachapie się wystarczającą dużo kabzy (tak mam kryształową kulę do wróżenia).

Wiadomo coś o ilości sprzedanych kopii RoS''a? Bez rekordu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 14:49, VrOObel69 napisał:

po pierwsze oczywiście że nie, a po drugie gra off line to kolejny wymarzony krok ewolucji

Tak to ciekawe w jaki sposób rozwiążesz sprawę zmodowania serwera by to wszystko działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli oni mieli takie "świetne" pomysły jak postać rzucająca rekinami to ja się nie
> dziwie że tej grze brakuje klimatu.


Twój jad prawie stopił mi monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:29, Cygi napisał:

EA to samo mówiło o SimCity.

"To niemożliwe do wykonania."



EA to EA a Blizzard to Blizzard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie IMO to nie ma znaczenia, jeśli jedna firma skłamała i "nagle się dało", druga też to może zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da, przecież taka a nie inna budowa gry jest podyktowana - z punktu widzenia firmy - koniecznością. Przynajmniej na PC. Tyle czasu od premiery, a nikt jeszcze nie zaoferował ''alternatywnych'' serwerów do gry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu racja, to jest ewenement, że nie ma w 100% sprawnych serwerów.

Tak czy inaczej, czy gra jest online czy offline, mnie to tak naprawdę nie robi różnicy, ponieważ grę kupię jako całość, gdy wyjdą wszystkie dodatki.

Chyba, że ktoś mi zapewni, że Reaper of Souls jest ostatnim dodatkiem, to zaczynam skrobać kasę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:41, Cygi napisał:

Chyba, że ktoś mi zapewni, że Reaper of Souls jest ostatnim dodatkiem, to zaczynam skrobać kasę. ;]


Tego raczej nikt nie zagwarantuje, aczkolwiek w przypadku pierwszej i drugiej odsłony skończyło się na jednym, żniwiarza może czekać podobny los. Zakończenie moim zdaniem zmierza właśnie w kierunku czwórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Usiądź, wymyśl setkę zdolności, każda modyfikowana na 6 sposobów. A potem zacznij wymyślać
> kolejne, tak aby nie były niedorzeczne i nieklimatyczne. Powodzenia

Bez problemu, szczególnie, że modyfikację do zdolności są żałosne.

I uprzedzając twój następny głupi komentarz, wpierw mi zapłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:37, Isildur napisał:

> EA to samo mówiło o SimCity.
>
> "To niemożliwe do wykonania."


EA to EA a Blizzard to Blizzard :P

Blizzard to Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować