Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

PS 3 czy X-Box 360-co chętniej byś cie kupili?

17 postów w tym temacie

Gdybyście mieli do wyboru zakup PS3 albo X-Box 360 co byście wybrali?Ja chętniej bym sięgnął po X-Boxa 360 a wy?Wyrażcie swoje zdanie.

Ps:W wyszukiwarce nie znalazłem tematu o podobnej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę X360. Dlaczego ?

Ponieważ ta konsola już jest, gry są tańsze niż mają byc na PS3 i nie ma z nią tylu plotek i kontrowersji.

I myślę, że gry na X360 na pewno będą lepsze niż te na PS3.


Aha ty Probos też może napisz DLACZEGO wolisz X-boxa360 ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz klient nasz pan :)
Ponieważ porównałem tak samo jak ty ceny gier oraz samej maszyny i zdecydowanie jestem za X-Box 360.No i na X-Boxie 360 mamy Obliviona a na PS 3 jeszcze nie jest zapowiadana żadna gra godna zauważenia przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym XBoxa 360 gdyż :
a) Jest ładniejszy
b) Chyba tańszy
c) Są już gry na niego
d) Są tańsze niż te na PS3
e) I najważniejsze: Że już jest.

Takie jest moje zdanie.
Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

x360 bo w przypadku ps3 jest za duzo mitow za malo faktow i wogule jakas atmosfera klapy - a ja bym chcial zeby za pare laty na moja konsole wychodzily dalej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram zdecydowanie X360.Zdecydowanie bo jest już teraz tańszy, ma tańsze gry, jest ładniejszy i dlatego, że mam poczucie iż pochodzi od Microsoftu:DDD.Plusem X360 jest jeszcze to, że już jest dostępny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi też sobie wybrałeś argumentację:P Ładniejszy- kwestia gustu, chociaż plusem jest to, że można sobie faceplaty zmieniać. Chociaż nie wiem ilu polaków wymieniało już przód konsoli, wkońcu 100 zł piechotą nie chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3..hm. jeszcze go nie ma więc nie mozna powiedzieć dokładnie który jest lepszy.Każdy wie że XBox 360 zrobił wielką furore i zaskoczył wszystkich, ale cuż trzeba poczekać zeby wyciągnąc prawdziwe wnioski.:)

Test jaki przeprowadziła jedna z Angielskich firm jasno podkreślił zę PS3 jest lepszy i bardziej wytrzymały:)
Fakt ze wcześniej miał drobne problemy z rysowaniem płyt i głośną pracą ale to wszystko miało ulec zmianie.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w polsce mozna polaczyc xbox live bo patrzylem ze wejscie jest inne niz do zwyklego telefonicznego prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje PS3..... Oczywiscie jak troche stanieje. Do tej pory niebylo zawiele tytoluw na X360 ktore mnie by naprawde podjaraly no a na PS3 kilka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaz przyzwyczajłem sie do PS2 wolabym kupic Xboxa360
a)chciałbym pograc w GRAW na Xexbosie
b)PS3 ma nie wygodne pady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić X360 jak wejdzie oficjalnie do Polski. PS3 jest przereklamowany, a kolejne informacje o "aferkach" skutecznie mnie od niego odtrącają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 07:10, W3 napisał:

Mam zamiar kupić X360 jak wejdzie oficjalnie do Polski. PS3 jest przereklamowany, a kolejne
informacje o "aferkach" skutecznie mnie od niego odtrącają.

Ja też tak sądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować