Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Godzina policyjna" na kafejki internetowe w Chinach

35 postów w tym temacie

Domek

Chiński rząd robi wszystko, by przekonać właścicieli kafejek internetowych do ograniczania nieletnim dostępu do tych przybytków. Ruszyła kampania, mająca na celu zapewnienie, że ludzie poniżej 18 roku życia nie będą spędzać w nich większości wakacyjnego czasu (przerwa letnia rozpoczyna się w Chinach ok. połowy lipca).

Przeczytaj cały tekst ""Godzina policyjna" na kafejki internetowe w Chinach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg.m CHINY są i będą nienormalne niedługo to będą mogli grać tam tylko 10 min z przerwami co 1h a kafejki bedą czynne od 11-13hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pomysły... To może najlepiej usunąć wszystkie komputery w Chinach. I wprowadzić nowe z blokadą, że może być używany tylko 1,5 godzinny dziennie. I jeszcze zarobiły by wszystkie firmy produkujący Pecety i wszystkie do nich części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci chińczycy są dziwni.
To chyba rodzice tych małych chinolków powinni się martwic o swe dzieci a nie rząd.
A jeżeli dziecko gra w domu to co?
Nagle mu jakaś japońska policja wyłączy kompa?
To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mają lipnie w tych Chinach. Kurde ale bez przesady no. Internet to internet, dla każdego póki ludzie płacą za dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uzależniony od komputera... siedzę 10,5 godzin dziennie... i tak dzień dzień od paru lat... ahh ... : - ) Tylko ,że jeszcze się uczę ( średnia 4.15 na koniec 2 gim ) . . . . Zobaczymy, co będzie później :P

... I po co to mówiłem, teraz nic mi nie sprzedadzą w sklepie gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pracować, harować, nie gadać, nie grać w gry w kafejkach internetowych" :)

Czasami sie zastanawiam,czy im przypadkiej siły roboczej brakuje:) Z dużo siedzenia przed kompem,plan nie zostanie wykonany,norma nie zostanie przekroczona o kolejne 3000%.

Jake szkodliwe treści? A skad oni sie dowiedzą o takich rzeczach jak domekracja, czy wolność słow? Z gier online? Nie wystarczy że zablokują informacje w wyszukiwarkch? Ciekawe jakie są faktyczne powody. Chyba przeszkolenie dzieciaków tak,aby w pracy(wbiurowcach) nie grały sobie potajemnie na kompach w "nadgodzinach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie chinole sami sobie winni są, przecież nie wymyślono tego z powietrza, na początku jest powiedziane że chiny to drugie po USA największe skupisko internautów, a wszyscy wiedzą ilu graczy on-line owych jest u nich. No i chyba najwięcej w chinach ludzi przed kompem umiera z niedożywienia itp. bo grał np w Lineage 2. To daje do myślenia, a skoro rodzice sobie z tym rady jak widać nie dają no to co mieli innego zrobić jak odgórnie zacząć ograniczać? Zauważcie że tu mowa tylko o osobach PONIŻEJ 18 roku życia. Czyli samych smarkaczach. Ci starsi mogą robić co chcą. Kto z was nie poświęcał całych nocy, nawet 3 z rzędu na granie? Oni poświęcają na to cały wolny czas. To już choroba a nie zwykła zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.... nieletnie tresci - bardziej powinni chronic przed duza iloscia spedzanego czasu przed kompem(czyli powinni spedzac przed kompem max 7-10h) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wiecie o tym że w chinach z "przegrania" umiera kilka osób miesięcznie. Ludzie tam siedzą przed kompem bez opamiętania czasem parę dni z rzędu(3,4) nie jedząc przy tym i nie pijąc, co jest powodem ich odwodnienia i w konsekwencji śmierci. Chińczycy to uparty naród i siedzą ile się da. W europie jeszcze takich przypadków nie było( tak sadzę) ale gdyby się zdażały często to zapewne rząd UE też by zainterweniował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to niby dobre ale oni przeginali od zawsze w sumie nie dziwi mnie to bo u nich to gdyby ci nastolatkowie mogli to by sie zagrali na śmierć
to nie jest fikcja to fakt smutna prawda o Japoni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 11:23, Bosper napisał:

Ludzie nie wiecie o tym że w chinach z "przegrania" umiera kilka osób miesięcznie. Ludzie tam
siedzą przed kompem bez opamiętania czasem parę dni z rzędu(3,4) nie jedząc przy tym i nie
pijąc, co jest powodem ich odwodnienia i w konsekwencji śmierci. Chińczycy to uparty naród
i siedzą ile się da. W europie jeszcze takich przypadków nie było( tak sadzę) ale gdyby się
zdażały często to zapewne rząd UE też by zainterweniował.


o tym właśnie pisałem ale on mnie ubiegł o 15 sekund ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 11:25, Inki napisał:

to niby dobre ale oni przeginali od zawsze w sumie nie dziwi mnie to bo u nich to gdyby ci
nastolatkowie mogli to by sie zagrali na śmierć
to nie jest fikcja to fakt smutna prawda o Japoni ;/

Chyba miałeś na myśli Chińczyków a nie Japończyków - na przyszłość postaraj się ich rozróżniać, bo wbrew pozorom te dwa narody bardzo się różnią - pod względem fizycznym, kulturowym a nawet sposobie spędzania wolnego czasu (w domyśle gry) - Chińczycy - komputery, sieć i mmo a Japoińczycy konsole i salony arcade (całe rodziny spędzają tam wolny czas - ale nie zagrywają się na śmierć jak w Chinach czy Korei)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować