Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skandynawia grami stoi. Ujawniono nominacje do Nordic Game Awards 2014

12 postów w tym temacie

> Rzeczywiście wybór po ch.... Oprócz BF 4 i Brothers ,resztę widzę pierwszy raz na oczy.
> Chociaż w świecie gier jestem na bieżąco.

I naprawdę nie słyszałeś o Resogunie, Teslagard czy Device 6? Nieraz o tych tytułach pisaliśmy na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rzeczywiście wybór po ch.... Oprócz BF 4 i Brothers ,resztę widzę pierwszy raz na oczy.
> Chociaż w świecie gier jestem na bieżąco.
O Resogunie i Teslagradzie było pisane nie raz na gramie nawet ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rzeczywiście wybór po ch.... Oprócz BF 4 i Brothers ,resztę widzę pierwszy raz na oczy.
> Chociaż w świecie gier jestem na bieżąco.

Tak na bieżąco, że jak o czymś nie jest głośno wszędzie, albo to nie AAA, to nic nie wiesz.

The Swapper polecam nadrobić:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=79518&n=218

Żeby nie było, że tylko mnie się podobało:
http://www.metacritic.com/game/pc/the-swapper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne, w BF4 nie uświadczyłem żadnego Wikinga. Ba, nie widziałem nawet drzazgi z drakkara.


Ja nie wiem czytanie tych newsów boli, czy co?! Gra nie musi być o wikingach, musi powstać na terenie Skandynawii, żeby dostać nominacje -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 14:32, Makoko napisał:

> Dziwne, w BF4 nie uświadczyłem żadnego Wikinga. Ba, nie widziałem nawet drzazgi
z drakkara.

Dnia 23.04.2014 o 14:32, Makoko napisał:

Ja nie wiem czytanie tych newsów boli, czy co?! Gra nie musi być o wikingach, musi
powstać na terenie Skandynawii, żeby dostać nominacje -_-


Czytałem newsa. I wciąż jestem zdania, że BF4 nie jest nordycki. BF4 jest amerykański aż do bólu.

(powiedz to szybko na głos): Cóż że ze Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Rzeczywiście wybór po ch.... Oprócz BF 4 i Brothers ,resztę widzę pierwszy raz na
> oczy.
> > Chociaż w świecie gier jestem na bieżąco.
>
> I naprawdę nie słyszałeś o Resogunie, Teslagard czy Device 6? Nieraz o tych tytułach
> pisaliśmy na gram.pl.
A jednak wpisując w zaawansowaną wyszukiwarkę gramową frazy Teslagard i Device 6, nic nie znajduję :) Też pierwszy raz słyszę o tych grach, mimo niemal codziennych odwiedzin gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Dziwne, w BF4 nie uświadczyłem żadnego Wikinga. Ba, nie widziałem nawet drzazgi
>
> > z drakkara.
>
> > Ja nie wiem czytanie tych newsów boli, czy co?! Gra nie musi być o wikingach, musi
> > powstać na terenie Skandynawii, żeby dostać nominacje -_-
>
> Czytałem newsa. I wciąż jestem zdania, że BF4 nie jest nordycki. BF4 jest amerykański
> aż do bólu.
>
> (powiedz to szybko na głos): Cóż że ze Szwecji.


Czytałeś, ale wciąż bez zrozumienia tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować