Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Child of Light - recenzja

10 postów w tym temacie

Slowo "dubbing" myli,jak ktos nie przeczyta recenzji i traktuje to slowo jak skrot od "dubbingu po polsku"
cyt. "Ludzkim głosem przemawia w Child of Light jedynie narratorka w przerywnikach filmowych"

Czy gra ruszy na XP? W wymaganych nie ma xp, ale raczej to przez brak wsparcia xp przez microsoft niz faktyczna "blokada"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę. Mieć. Tę. Grę!
Mam teraz sześć zaczętych gier na PS3. Kupka wstydu, której na pewno już nie ruszę, to jakieś 50 tytułów. Teraz dochodzą mi kolejne pozycje z PS+, które będę chciał ograć.
Ale dla tej gry wszystko idzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak brak dubbingu mozna wpisac na liste zalety/wady?
Tak wlasnie oceniają ludzie na stronach z filmami "dałbym 9 ale nie ma lektora", "fajny film ale 3 bo ch****a jakość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 09:00, IneedWoW napisał:

jak brak dubbingu mozna wpisac na liste zalety/wady?
Tak wlasnie oceniają ludzie na stronach z filmami "dałbym 9 ale nie ma lektora", "fajny
film ale 3 bo ch****a jakość"


Chyba nie przeczytałeś recenzji pod którą smarujesz komentarz i nie przeczytałeś nawet kilku poprzednich komentarzy, a Sarinew wyjaśnił tam ocb z tym dubbingiem. I jak najbardziej można wpisać na listę wad/zalet fakt, że główny bohater jest niemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem, wymagania gry są mocno przesadzone... (tymczasowo) mam 9600GT i śmiga w FHD. Gra rzeczywiście jest nudna na początku, brak dubbingu mnie zaskoczył szczególnie, że dialogi są długie. System walki, wydawało mi się, że to platformówka taka jak wszystkie, wciskasz co popadnie, a i tak wygrasz, a tu co innego ;d walki stają się co raz trudniejsze i zmuszają do wysiłku. To jest dobra gra, ale... to latanie rzeczywiście trochę miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować