Zaloguj się, aby obserwować  
Lechu2005

Nowe Age of Empires ( 2006 rok ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

30 postów w tym temacie

Nowe Age of Empires ( 2006 rok ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma wyjść dodatek do gry Age of Empires III, dodatek będzie się nazywał Age of Empires III: The WarChiefs. Mam nadzieję, że CD-Projekt przejmie inicjatywę….. Więcej info można znaleźć pod adresem - http://gry.onet.pl/Age_of_Empires_III_The_WarChiefs,gam_itm.html?GameOID=1895&OID=1895

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:42, Lechu2005 napisał:

Nowe Age of Empires ( 2006 rok ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma wyjść dodatek do gry Age of Empires III, dodatek będzie się nazywał Age of Empires III:
The WarChiefs. Mam nadzieję, że CD-Projekt przejmie inicjatywę….. Więcej info można znaleźć
pod adresem - http://gry.onet.pl/Age_of_Empires_III_The_WarChiefs,gam_itm.html?GameOID=1895&OID=1895

POZDRO


Mi tam AOE nie przypadł nigdy do gustu :) wole EE :) i co wy w tej grze widzicie tego nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:47, SimFury napisał:

i co wy w tej grze widzicie tego nie wiem :)


A grałeś w multi? Jeśli nie to zagraj ze mną to się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:19, Lechu2005 napisał:

ja..... tak!!!??? jestem fanem tej serii...... tak samo Call of duty i Heroes....


Podaj swój nick na ESO to kiedyś pogramy ;) Mój to Vilmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:20, Vilmar napisał:

> ja..... tak!!!??? jestem fanem tej serii...... tak samo Call of duty i Heroes....


Podaj swój nick na ESO to kiedyś pogramy ;) Mój to Vilmar.



Wiesz, co….. ostatnio nie grałem… od jakiegoś 1-2 miechów ( nie mam czasu :-p) nie pamiętam dokładnie, albo lechu-leszcz, albo lechu.... <-i coś tam. W MP nie idzie mi za dobrze, ale lubię to….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na dodatek z niecierpliwością... a AoE jest IMO lepsze od EE. Przewyższa je grywalnością i ma przyjemniejszą grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:34, Kalkulator12 napisał:

czekam na dodatek z niecierpliwością... a AoE jest IMO lepsze od EE. Przewyższa je grywalnością
i ma przyjemniejszą grafike



Święte słowa synu….. święte….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mi tam AOE nie przypadł nigdy do gustu :) wole EE :) i co wy w tej grze widzicie tego nie wiem :)

O gustach się nie dyskutuje, ale jak mogło komuś AoE nie przypaść do gustu. Trzeba być albo totalnym malkontentem, albo absolutnym pesymisto-ascetą. Naprawdę dziwie się, że tak mówisz, bo AoE jest jedną z najlepszych serii w historii, a III odsłona tego hitu chyba bije wszystkich poprzedników na głowę pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to zasłaba grafika xD wszystko takie małe i bez samku :/ W grze MM brakuje czasu pokoju,, przeważnie wygrywa gre ten który najszybciej zaatakuje, nawet byle czym byle tylko atakować.
Jak dla mnie AoE skończył się na drugiej części :)
Ja poprostu kocham zamki i średniowieczny klimat! :)
A ten dodatek taki nie jaki, :P Troche o tych indianach będzie, troche o tej rodzinie Black-ów no zobaczymy :)
Ale sprzydałby się nowy silnik graficzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Proste czemu mi nie przypadł :) Ja jestem zwolennikem Fantasy (jeśli chodzi o RTS i RPG) jak nie jest to fantasy to jakoś do mnie nie podchodzi są rzecz jasna wyjątki :) ;p

PS: Kto to "totalnym malkontentem" i "absolutnym pesymisto-ascetą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 08:16, futrzak16 napisał:

Czy CD Projekt zamierza wydać The WarChiefs? Jakoś nic o tym nie słychać.

CDA piszało że wyda dodatek za 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 02:13, Kamil.i.Maciek napisał:

A ten dodatek taki nie jaki, :P Troche o tych indianach będzie,


I to jest właśnie jedyne co mnie kusi...:)))) Bo jak dotąd to w AoE grałem tylko w skirmishe...:)) O ile w pozostałych rts''ach gram głównie w kampanie, tak jakoś AoE nie przypadł mi zbytnio... Ale jeśli będzie cała kampania z moimi braćmi w roli głównej to kto wie? Może się skuszę się?

Przy okazji - "indianach"??? z małej litery??? gdzie mój tomahawk?...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi też się nie podoba Age of Empires, wole takiego Empire Earth II... Albo jakiegoś innego RTS''a, wszystko, tylko nie AoE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:23, DawidG napisał:

No i co z tym dodatkiem? Miał być we wrześniu a jakoś cicho. A co mnie berdziej ciekawi zniknął
z planu wydawniczego CDP :/

The WarChiefs już jest w tłoczni i na świecie (czyli nie u nas) ukaże się gdzieś w połowie października.
Co do CDP to nie wierzę, że to wydadzą. o dodatku do Gothica 3 trąbią jeszcze zanim ukazała się podstawka a o WarChiefs ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować