Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zatrudnia do prac nad nową grą z "uwielbianej strategicznej serii"

19 postów w tym temacie

Nie miał bym nic przeciwko "singlowemu" AOE, który z łaski swojej zadziała na "sevenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że jeśli rzeczywiście będzie to nowe AoE, obędzie się bez zbędnych udziwnień w mechanice. Rozwiązania w poprzednich częściach jakkolwiek proste by nie były, w mojej opinii stanowią siłę tego tytułu. Jest kilka rzeczy do zmiany, szczególnie z zakresu zarządzania jednostkami maszerującymi do boju, ale podstawy są naprawdę solidne, tak więc nie widzę powodu, aby z nimi kombinować. Mam nadzieję, że nie zrobią z tego kolejnego Warhammera, czy CoHa, bo rozbudowa miasta to mój ulubiony element tego typu produkcji. Ciekawe tylko, kto będzie za ten tytuł odpowiedzialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 09:23, Campbell napisał:

Nowe Halo Wars! :)
(ktoś to jeszcze pamięta?)


Trudno Halo Wars nazywać serią, skoro miało tylko jedną część :) A już tym trudniej nazywać go ustabilizowaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Trudno Halo Wars nazywać serią, skoro miało tylko jedną część :) A już tym trudniej nazywać
> go ustabilizowaną :D

Ustabilizowała się na Allegro w cenie 20 zł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires albo Rise of Nations: RRise of Legends 2 też byłoby spoko. Znając życie odnowią jakąś lipę i będzie nad czym płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Age of Empires albo Rise of Nations: RRise of Legends 2 też byłoby spoko. Znając życie
> odnowią jakąś lipę i będzie nad czym płakać.
Ja chciałbym zobaczyć nową część rise of nations albo dawn of war

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować