Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w pigułce, czyli zwiastun prezentujący wszystkie elementy gry

53 postów w tym temacie

> Ok, ale wtedy będzie wyglądał jak popłuczyny po GTA IV, a jeszcze niedawno był wizytówką
> nadchodzącej nowej generacji ;)
>


Mylisz się. Wyłączenie wodotrysków Nvidii nie spowoduje wielkiego uszczerbku w grafice, natomiast da spory skok w klatkach. Wyglądać to wtedy będzie jak AC IV: Black Flag, czyli bardzo ładnie. Zresztą, to ta sama technologia, Anvil Next, zmiksowana z silnikiem Far Cry 3 i przemianowana, żeby niby było, że silnik nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:04, Eternal101 napisał:

No tak bo infamous to esencja "Sandboxu" xD. Nie wspomne o krótkiej przewidywalnej bardziej
niż w innych grach fabule, nawet o zwroty akcji jakiekolwiek sie nie pokusili, od samego
początku jest główny cel wyznaczony i podążamy do niego jak te owce na rzęź.


Sandbox to sandbox, bez względu na fabułę itd. To jak cię po nim prowadzą nie ma większego znaczenia, ważne że możesz swobodnie poruszać się po świecie.

Dnia 13.05.2014 o 22:04, Eternal101 napisał:

Po 2 co
mnie obchodzi jak to będzie wyglądać na konsolach, ważne że wiem jak to wyglądać będzie
na PC, a że pod koniec miecha zmieniam kompa, to raczej na ultra lajtowo pogram :).


No skoro się wypowiadasz w ich imieniu to chyba cię obchodzi, a jeśli chodzi o tego kompa...Na Ultra w 1080p czy plebejskim subie? :D


@LuKi965: Do tych wodotrysków Nvidii będziesz potrzebował kart z najwyższej półki, obawiam się że w takiej rozdzielczości GTX460 będzie miał problemy z obskoczeniem tej gry na niskich detalach ;/ Czego oczywiście nikomu nie życzę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:08, kodi24 napisał:

Sandbox to sandbox, bez względu na fabułę itd. To jak cię po nim prowadzą nie ma większego
znaczenia, ważne że możesz swobodnie poruszać się po świecie.

To teraz zabawie sie w henrara :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Otwarty_%C5%9Bwiat <<definicja sandboxu

"Termin ten służy też do określania gier, w których graczowi jest dostarczany świat, będący do odkrycia w stosunkowo dowolny sposób, bez sztucznych ograniczeń środowiska gry, z możliwością integracji z tym światem i bez liniowości rozgrywki[1][2]."
WD ma więcej z tej definicji niż Infamous.

Dnia 13.05.2014 o 22:08, kodi24 napisał:

No skoro się wypowiadasz w ich imieniu to chyba cię obchodzi, a jeśli chodzi o tego kompa...Na
Ultra w 1080p czy plebejskim subie? :D

Ja się wypowiadam o WD jakbyś nie zauważył :), Ultra 1080p chyba że wątpisz w moc kompa złożonego samemu za 5,5 tysiąca ? (odkładałem 3 lata odkąd kupiłem tego kompa z podpisu) i nie, nie chwalę się sprzetem tylko widżę że myślisz że kupuję jakiegoś biednego składaczka z wystawy sklepowej.

Co do tych wodotrysków, przekonamy się gdy gra wyjdzie i wtedy zobaczymy jak wyjdzie, jak pójdzie na takim GT 9xxx (choć nie wiem czy będzie miała obsługe DX 9 ) to padnę ze śmiechu (oczywiście bez wodotrysków, i na medium ) i będę się smiał bardzo długo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Eternal

Nie karm już trolla, bo nie ma to sensu. Ta gra pójdzie "na Ultra w 1080p" na każdy kompie powyżej 3,5 tys. zł, a za tyle, pozostawiając sobie przydatne części ze starego kompa jak np. obudowa czy HDD można bez problemu kupić przyzwoitą i7 i GTX660Ti lub coś lepszego. A kodi tego nie pojmie, bo pojąć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:14, LuKi965 napisał:

@Eternal
Nie karm już trolla, bo nie ma to sensu. Ta gra pójdzie "na Ultra w 1080p" na każdy kompie
powyżej 3,5 tys. zł, a za tyle, pozostawiając sobie przydatne części ze starego kompa
jak np. obudowa czy HDD można bez problemu kupić przyzwoitą i7 i GTX660Ti lub coś lepszego.

Wiem to, z resztą zostało to udowodnione, redaktorzy z gryonline złożyli kompa dorównującemu konsolom a dokłądnie PS 4 za taką samą cenę więc nie wiem po co ta sprzeczka. Co do trolla, to on nim akurat nie jest ale teraz to mam wrażenie że zaczyna ostry trolling robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:14, LuKi965 napisał:

Ta gra pójdzie "na Ultra w 1080p" na każdy kompie powyżej 3,5 tys. zł
można bez problemu kupić przyzwoitą i7 i GTX660Ti lub coś lepszego.
A kodi tego nie pojmie, bo pojąć nie chce.

3,5tys? Tylko? Może 5 od razu. i7 i GTX 660Ti. Troszkę w tyle jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:11, Eternal101 napisał:

WD ma więcej z tej definicji niż Infamous.


A Infamous więcej niż FC czy Skyrim i co z tego :D Zdefiniuj w takim razie Infamous po swojemu, ale to wciąż będzie gra z otwartym światem. Próba zaprzeczenia temu jest internetowym samobójstwem ;)

Dnia 13.05.2014 o 22:11, Eternal101 napisał:

Ja się wypowiadam o WD jakbyś nie zauważył :)


W kategorii gier konsolowych również, technologicznie ten WD zapowiada sie najlepiej.

Dnia 13.05.2014 o 22:11, Eternal101 napisał:

Ultra 1080p chyba że wątpisz w moc kompa
złożonego samemu za 5,5 tysiąca ? (odkładałem 3 lata odkąd kupiłem tego kompa z podpisu)
i nie, nie chwalę się sprzetem tylko widżę że myślisz że kupuję jakiegoś biednego składaczka
z wystawy sklepowej.


Pokażesz nam fotki to ocenimy :DD Wątpię że 5,5 tysiąca wystarczy na 60fps, zastanawiam się czy dźwignie 40...

@LuKi965 Wow człowieku, z jakiej ty epoki pochodzisz?? :D Mając do wyboru GTX760/770/780 (które bez problemu zmieścisz w takim zestawie) wyskakujesz z 660Ti... Ta karta już niedługo będzie trupem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 21:52, Eternal101 napisał:

W kategorii gier konsolowych również, technologicznie ten WD zapowiada sie najlepiej.
A co do samej gry hmm, niech nie zawalą fabularnej częsci gry, niech będzie klimatyczna
oraz gameplay stał na wysokim poziomie i będzie dobrze.

W sandboxach trudno aby każdy z wymienionych przez ciebie elementów był na tak zwaną "igłę". Najlepszy sandbox, klimatycznie, gameplay na wysokim poziomie. Dla mnie np najlepszy sandbox to taki, który nie stawia ograniczeń. W gry od Ubisoftu już trochę gram i naprawdę nie spodziewam się po nich żadnego przełomu. Możliwe, że się mylę, ale moim zdaniem bycie "tym dobrym" już będzie np jakimś ograniczeniem.

Np seria AC, jesteś asasynem, ale gra nie do końca pozwala ci np pozabijać 20 niewinnych ludzi BO TAK. Wątpię też, że w WD będziesz mógł wsiąść do myśliwca na lotnisku i polatać sobie nad miastem. Ograniczenie przestrzeni. Jeśli tego brakuje w sandboxsie to dla mnie jest to już spory minus. Może głoszę jakieś herezje, ale wiem dlaczego ludzie tak rzucili się na WD, a zwłaszcza posiadacze PCtów. Nie ma V na PC to stopy całować przychodzi komu innemu. Życzę WD jak najlepiej, sam chcę w to zagrać, ale jak czytam komentarze, że to będzie najlepszy sandbox DEKADY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Np seria AC, jesteś asasynem, ale gra nie do końca pozwala ci np pozabijać 20 niewinnych ludzi BO TAK."

Tylko, że od pierwszej części AC było to uzasadnione. Wedle historii wymyślonej przez Ubisoft, asasyni od wieków walczyli z templariuszami, a nie mordowali pierwszego lepszego przechodnia "bo tak".

"Wątpię że 5,5 tysiąca wystarczy na 60fps, zastanawiam się czy dźwignie 40..."

Skończ już człowieku, bo żałosny jesteś. Żadna gra Ubisoftu nie wymagała i nie wymaga komputera powyżej tych 3,5 - 4 tys. zł... nawet do Ultra w Full HD.

"3,5tys? Tylko? Może 5 od razu. i7 i GTX 660Ti. Troszkę w tyle jesteś."

Wydatek przynajmniej 3,5 - 4 tys. zł co kilka lat to jest norma dla pecetowców jak się chce cały czas na Ultra w Full HD grać. A i7 i 660Ti jako przykład podałem, pierwsze co mi akurat do głowy przyszło, aczkolwiek zestaw przyzwoity, kilka miesięcy temu znajomemu na tej bazie komputer dobrałem, konkretnego modelu procka ci nie podam bo nie pamiętam, ale póki co nie narzeka i gra na tym "ultra w Full HD" w praktycznie wszystko poza Armą 3.

"Ta karta już niedługo będzie trupem;"

Bredzisz. GTX 260 nadal wiele gier spokojnie na średnio-wysokich ciągnie, a zobacz z którego jest roku. A 660Ti podałem jako PRZYKŁAD, bo akurat taką kiedyś dobierałem o czym zresztą pisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:15, Eternal101 napisał:

Wiem to, z resztą zostało to udowodnione, redaktorzy z gryonline złożyli kompa dorównującemu
konsolom a dokłądnie PS 4 za taką samą cenę więc nie wiem po co ta sprzeczka.



Złożyli komputer za 2565zł ściślej mówiąc i wrzucili na ruszt dwie programistyczne ikony, czyli BF4 i CoD Ghost ;)
Musieli doszlusować po kilka gier do każdego zestawu, żeby koszta się zrównały :)

Co do trolla,

Dnia 13.05.2014 o 22:15, Eternal101 napisał:

to on nim akurat nie jest ale teraz to mam wrażenie że zaczyna ostry trolling robić.


Dlaczego?

@LuKi965- jeszcze niedawno z utrzymaniem 60fps w ACIV problemy miał GTX Titan, który wówczas sam tyle kosztował :) W tyle jesteś..i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:20, kodi24 napisał:

A Infamous więcej niż FC czy Skyrim i co z tego :D Zdefiniuj w takim razie Infamous po
swojemu, ale to wciąż będzie gra z otwartym światem. Próba zaprzeczenia temu jest internetowym
samobójstwem ;)

No jest otwarty świat i co z tego? Tak samo jak Morrowindzie a to go obecnie nie odznacza najlepszym sandboxem :). Infamous-Pół sandbox :).

Dnia 13.05.2014 o 22:20, kodi24 napisał:

W kategorii gier konsolowych również, technologicznie ten WD zapowiada sie najlepiej.

No bo taka prawda, zaprzeczysz?

Dnia 13.05.2014 o 22:20, kodi24 napisał:

Pokażesz nam fotki to ocenimy :DD Wątpię że 5,5 tysiąca wystarczy na 60fps, zastanawiam
się czy dźwignie 40...

Ok spoko, wyśle ci tyle że poczta ci padnie :), co do drugiej części wypowiedzi, może jakbyś badziewiaka z wystawy kupił to tak :).

Dnia 13.05.2014 o 22:20, kodi24 napisał:

@LuKi965 Wow człowieku, z jakiej ty epoki pochodzisz?? :D Mając do wyboru GTX760/770/780
(które bez problemu zmieścisz w takim zestawie) wyskakujesz z 660Ti... Ta karta już niedługo
będzie trupem;

Jeszcze sporo jej do trupa :), GTX 560 też... Póki gra ciągnie gry w high detalach co najmniej tak długo trupem nei będzie.


Damianuss1 Może AC ci stawiał te wymagania, ale w WD będziesz miał do wyboru czy chcesz np bandziora który napadł na kobietę zabić czy ogłuszyć, to samo z policją, możesz ludzi okradać, przejsc misję nikogo nie zabijając lub robiąć jatkę niczym z Teksańskiej Masakry. Po za tym będziesz mógł się poruszać dowolnym środkiem komunikacji i zwiedząc świat jak będziesz chciał. WD zapowiada się póki co na najlepszego sandboxa i jak Ubi tego nie saprtoli to takowym zapewne będzie, tyle ode mnie. Roger out.

Zgreed66 No, no iście "next" genowo widzę :D.

LuKi965 Ja już się nauczyłem niektóre osoby po prostu olewać z tego forum, nie lubię ukrytego trollingu, za który powinien być ban tak jak rządają tu bana za port begging.I to pewnie mój ostatni post więc soczysty EoT,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co, na obecnym etapie można mówić wszystko, wszelkie dotychczasowe prezentacje prowadzone były na dość drogich zabawkach, nie wiadomo tak naprawdę jak się ta gra się zachowa na takim konfigu, ale skoro dla osiągnięcia kompromisu w 900p potrzebujesz HD7870 (mówię o ps4 rzecz jasna), to może być gorąco. Nie musi, ale może, ja to tylko stwierdzam na podstawie obserwacji obecnych portów na pc. Jeśli się mylę, to chyba lepiej dla wszystkich;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:42, kodi24 napisał:

No co, na obecnym etapie można mówić wszystko, wszelkie dotychczasowe prezentacje prowadzone
były na dość drogich zabawkach, nie wiadomo tak naprawdę jak się ta gra się zachowa na
takim konfigu, ale skoro dla osiągnięcia kompromisu w 900p potrzebujesz HD7870 (mówię
o ps4 rzecz jasna), to może być gorąco. Nie musi, ale może, ja to tylko stwierdzam na
podstawie obserwacji obecnych portów na pc. Jeśli się mylę, to chyba lepiej dla wszystkich;

Nie każdy port był badziwiem, nawet DS 2 pod względem optymalizacji stoi na wysokim poziomie, to samo Castlevania a to podobno miały być zepsute porty z konsol :). Więc nie wsadzaj każdej jednej gry do tego samego worka a już w szczególności gry która nawet do 60 fpsó się nie zbliży a o full HD będzie mogła pomarzyć. Taki pościk jako że po odświeżeniu był już Twój ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z dwóch gier (obok Murdered: Soul Suspect), które bardzo mnie interesują i na których premierę czekam. Nie z niecierpliwością, gdyż mój sprzęt raczej nie pociągnie tego tytułu (no chyba że wymagania zostały podane na wyrost), ale po upgradzie będzie to jeden z pierwszych tytułów, po które sięgnę. Mam nadzieję, że gra okaże się co najmniej tak dobra, na jaką wygląda po zapowiedziach oraz trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> po uwagę przereklamowane GTA5 to tak WD ma możliwość stać się sandboxem ostatnich lat/dekady.

W czym GTA było przereklamowane? Grałeś w ogóle, masz jakąkolwiek konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No co, na obecnym etapie można mówić wszystko, wszelkie dotychczasowe prezentacje prowadzone
> były na dość drogich zabawkach, nie wiadomo tak naprawdę jak się ta gra się zachowa na
> takim konfigu, ale skoro dla osiągnięcia kompromisu w 900p potrzebujesz HD7870 (mówię
> o ps4 rzecz jasna), to może być gorąco. Nie musi, ale może, ja to tylko stwierdzam na
> podstawie obserwacji obecnych portów na pc. Jeśli się mylę, to chyba lepiej dla wszystkich;

Noo ziomek, teraz toś rozwalił system. Technologicznie można sobie porównywać konsolę do PC, ale to JAK się zachowa gra na tym i tamtym to jest odrębny temat. Pomijając temat portów, bo W_D na PC nie jest portem, a równocześnie tworzoną wersją gry...

Konsola to w 3/4 zintegrowane w całość podzespoły. Inaczej się tworzy grę na konsolę, a inaczej tworzy na PC. Te wszystkie gry z ładną grafiką jak Killzone: Shadow Fall w życiu by nie zadziałały płynnie na zintegrowane karcie PC np. tej wbudowanej w procesor, a na konsoli o dziwo śmigają, i to płynnie. Nie ma najmniejszego sensu by działanie danej gry na PC opierać o jej działanie na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:40, Eternal101 napisał:

No jest otwarty świat i co z tego?


No to, że z miejsca ma bardziej wymagającą strukturę (zwłaszcza przy takim natężeniu efektów wizualnych);

Dnia 13.05.2014 o 22:40, Eternal101 napisał:

Tak samo jak Morrowindzie a to go obecnie nie odznacza
najlepszym sandboxem :). Infamous-Pół sandbox :).


Nie ważne czy najlepszym czy najgorszym- technologicznie to oczywisty sandbox, open world game, wybierz właściwszą nazwę jeśli to pomoże ;)

Dnia 13.05.2014 o 22:40, Eternal101 napisał:

No bo taka prawda, zaprzeczysz?


Na ten moment jak najbardziej, bo to żadna to prawda. Dedykowana deweloperka nadzieją generacji ;)

..

Dnia 13.05.2014 o 22:40, Eternal101 napisał:

Ok spoko, wyśle ci tyle że poczta ci padnie :)


Nie bój nic, nie padnie :)

Dnia 13.05.2014 o 22:40, Eternal101 napisał:

Jeszcze sporo jej do trupa :), GTX 560 też... Póki gra ciągnie gry w high detalach co
najmniej tak długo trupem nei będzie.


A tam sporo, do 1080p to już minimum. A nowa generacja na dobre się już nie zaczęła, wciąż mamy okres przejściowy;

@LuKi965 Hahahah, no to sam -chcący niechcący- potwierdziłeś moje obawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"do 1080p to już minimum"

A to ciekawe, bo mam poprzednika GTX''a 660Ti czyli GTX''a 660 i jakoś sobie we wszystko gram w 1080p na ustawieniach wysokich lub ultra, zależnie od gry, więc skończ bredzić bo nudny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować