Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ujawnia - Watch Dogs na next-genach bez 1080p

180 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2014 o 17:31, Morrdin napisał:

Po co z nim dyskutujesz to typowy rodzaj trolla musi mieć ostatnie słowo do powiedzenia
i nawet gdy gada od rzeczy ;)

Tia, zauważyłem, biedny typek. I jeszcze te teksty, " na potańcówkach"... Keep going, detektywie Colombo. Ale cóż, na forum zawsze się tacy znajdą. Btw, w temacie jestem, bo prześledziłem sobie posty związane z tym posty, posty ofiary waszych poszukiwań także kojarzę, więc zwracać uwagę mogę i będę, bo nie akceptuje takich błazenad, sorry. Jak ci nie odpowiada, to też możesz sobie poszukać co nieco na mój temat w necie, może ci ulży. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w takie poszukiwania nie bawię, słabo śledziłeś ten temat. Za biedny typek jestem na takie botowanie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 17:47, kodi24 napisał:

Ja się w takie poszukiwania nie bawię, słabo śledziłeś ten temat. Za biedny typek jestem
na takie botowanie;

Na normalne wypowiedzi widzę też jesteś za biedny, musisz coś napisać, byle te ostatnie zdanie mieć. Niektórzy są tacy przewidywalni, szkoda, że tyle energii nie wkłada się w normalną dyskusję, tylko w wyciąganie brudów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:32, kodi24 napisał:

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy dyskutowali normalnie. Masz jakieś pomysły?

Dyskusja z tobą? Normalnie? Nie, nie mam ani jednego. Prowokuj dalej, jesteś całkiem zabawny. Tylko nie wiem, czy ten spam jest tu komuś potrzebny(oprócz twojej osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być spam, jeśli faktycznie uważasz, że marnujemy energię na bezsensowne pogadanki to dlaczego nie odnieść się do tej sugestii próbą merytorycznej wymiany poglądów? :-)

Można na przykład porozmawiać na temat newsa i rozgrzebać to całe bagno na nowo, może z lepszym skutkiem i satysfakcjonującym finałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:45, kodi24 napisał:

Można na przykład porozmawiać na temat newsa i rozgrzebać to całe bagno na nowo, może
z lepszym skutkiem i satysfakcjonującym finałem :-)

Jak ciebie satysfakcjonują takie sprawy, to gratuluję i współczuje równocześnie. Mnie w to nie mieszaj, wystarczająco już pokazałeś swoje umiejętności w "merytorycznej wymianie poglądów". Chyba, że bawisz się "kto ostatni, ten wygrywa", to rzeczywiście, jest o co walczyć, meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140207204102/glee/images/4/4f/Good_cool_at_math_amazing_yes_sir_okay_ok.gif
Ok, teraz przechodzimy do łapania za słówka, jak już wspominałem, prowokuj dalej, jesteś coraz zabawniejszy;). Zresztą ja brudów nie wyciągam, a energii mam całkiem sporo. Obczaj teraz swoje posty. Ja pójdę po colę i popcorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię za słówka, podchwyciłem ideę :-) Poruszyłeś istotną kwestię, pójdźmy za ciosem :) Bardzo chciałbym usłyszeć co masz do przekazania w ramach >normalnej dyskusji<

No chyba, że nie czujesz się przygotowany albo tak naprawdę ci się nie chce. Wtedy trudno, twoją sugestię będę musiał skonsumować do lustra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:34, TAPOUT napisał:

1. Twoje myślenie jest porażające.

Za to ty przejawiasz jego brak. I w rozmowie jest o minimalnym wzroście wydajności nowych konsol (popatrz jeszcze raz na górę strony - nie dla 1080p w WD na konsolach) wyskakujesz z czymś kompletnie bez znaczenia. Ale bycie fanbojem ma swoje prawa. W ramach pocieszenia mogę powiedzieć, że z tego się wyrasta.

Dnia 15.05.2014 o 14:34, TAPOUT napisał:

Pal licho Destiny, Killzone Shadowfall, Second Son,
Order 1886, Uncharted 4, Driveclub.

I tutaj to ty przegrywasz. Bo ja mam PC i będę miał konsole jak już wyjdą exy dla których warto zapłacić (tak jak miałem X360 przez pół roku i mam PS3), ewentualnie pożyczę od brata. A już wszystkie gry multiplatformowe wyglądają i działają lepiej na pc, a exy i tak ogram. Win-win.

Poza tym, żadna z tych gier nie byłaby gorsza a mogły być lepsze gdyby PS4 i XOne były mocniejsze.

Dnia 15.05.2014 o 14:34, TAPOUT napisał:

2. Szkoda że nie wspomniałeś że wybranie PC jako platformy do grania nigdy nie było gorszym
wyborem niż obecnie.

No proszę, pewnie dlatego ponieważ ty tak powiedziałeś. To na pewno tak jest. Już udowodniłeś, że rozsądek i stabilność emocjonalna (tak, piję do wielokrotnie powtórzonego HAHAHA) nie są ci obce.

Dnia 15.05.2014 o 14:34, TAPOUT napisał:

Tymczasem
na konsolach jest upscaling z możliwością emulacji gier na PS3 ze stareńkiego PSX i w
takiego C&C lepiej się gra na PS3.

Włóż płytę z PSX, PS2 czy PS3 do PS4 i razem pośmiejemy się razem jak ten upscaling działa. Bo mi w tym roku stuknie 10 lat i 500 tytułów na koncie Steama a do tego dochodzi kolejne 300-400 na płytach i na koncie GoGa z tytułami wydanymi od połowy lat 90 i jestem w stanie w każdą zagrać teraz. W najgorszym przypadku korzystając z DOSBoxa czy instalując jakiś dawno zapomniany framework. Ale jestem. C&C nie mam to nie sprawdzę, ale jeśli nawet jest tak jak mówisz to wyjątek a nie reguła.

Co do rozdzielczości to nawet nie wiem kiedy mam zacząć się śmiać, bo to jest głupie. To wina platformy że developerzy 20 lat temu nie przewidzieli że zmienią się proporcje ekranu i co będzie nowym standardem. Powiem ci w w tajemnicy. Gra w 640x480 może wyglądać identycznie w 2014 jak wyglądała w 1998, więc nie wiem gdzie tu widzisz problem. Konsolowe gry mają autoewolucyjene silniki i same się przystosowują do nowych standardów.

Zdradzę ci jeszcze jedną tajemnicę, reedycje starych gier na nowe systemy z podciągniętą grafiką są znane też na PC. Dodatkowo, nie muszą być przygotowane przez ich wydawców lub developerów. Fani mogą robić to samemu.

Zresztą po co ja to piszę. Betonu nie przekonam, a rozsądni i tak to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:15, kodi24 napisał:

No chyba, że nie czujesz się przygotowany albo tak naprawdę ci się nie chce. Wtedy trudno,
twoją sugestię będę musiał skonsumować do lustra ;-)

Przestałeś być zabawny, więc mi się nie chce. Lustro czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah jaka szkoda, taki geniusz nam się trafił a ja nie zaznałem jego błogosławieństwa <szlocha> ;) Może kiedyś moje marzenia się spełnią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:47, kodi24 napisał:

Ah jaka szkoda, taki geniusz nam się trafił a ja nie zaznałem jego błogosławieństwa <szlocha>
;) Może kiedyś moje marzenia się spełnią ;D

Nie jesteś godzien go zaznać. Może gdy przestaniesz pogardzać ludźmi to coś ci się w tym życiu spełni, na razie pozostaje flame na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:48, QuandorX napisał:

na razie pozostaje flame na forum.

>

B but (...)szkoda, że tyle energii nie wkłada się w normalną dyskusję, tylko w wyciąganie brudów:/... ;D

To co mam w końcu robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:52, kodi24 napisał:

B but (...)szkoda, że tyle energii nie wkłada się w normalną dyskusję, tylko w wyciąganie
brudów:/
... ;D

Powtarzasz się, coś nie ma się czego czepić, ciekawe dlaczego. Z kimś takim jak ty szkoda zaczynać dyskusji, jak jeszcze to do ciebie nie dotarło, to rzeczywiście zostań przy tym lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jesteś za cienki na rozmowę ze mną :-) Gdyby nastąpiła nie byłoby co zbierać z twoich mądrości. Idź i ciesz się, że zwiałeś w odpowiednim momencie. Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:59, kodi24 napisał:

Po prostu jesteś za cienki na rozmowę ze mną :-) Gdyby nastąpiła nie byłoby co zbierać
z twoich mądrości. Idź i ciesz się, że zwiałeś w odpowiednim momencie. Miłego dzionka
:-)

Najlepiej uznać, że "jestem zbyt fajny, nie masz ze mną szans". Mentalne gimnazjum, co tu dużo gadać. Nawet w pyskówkach nie umiesz się popisać, to co by było gdybyśmy zaczęli prawdziwą rozmowę. Zresztą, gdybyś nie zachowywał się w taki żenujący sposób, to może bym pogadał. Tak musisz się pocieszyć swym wymyślonym triumfem. Poćwicz i wróć. Może kiedyś nastąpi rozmowa bez wyświechtanych memów i tekstów rodem z podstawówki. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 20:04, QuandorX napisał:

Najlepiej uznać, że "jestem zbyt fajny, nie masz ze mną szans". Mentalne gimnazjum, co
tu dużo gadać.


Twoje posty powyżej całkiem wiarygodnie odzwierciedlają opisane podejście. Dodatkowo określiłeś przynależną grupę wiekową, wszystkiego co wyżej jeszcze nie zaznałeś :-)

Dnia 15.05.2014 o 20:04, QuandorX napisał:

Nawet w pyskówkach nie umiesz się popisać, to co by było gdybyśmy zaczęli
prawdziwą rozmowę.


Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Tak pyskowałem kiedy miałem 12 lat, mogłem co nieco zapomnieć.

I bardzo jestem ciekaw co by było, gdybyśmy faktycznie zaczęli prawdziwa rozmowę, cały czas próbuję, ale widzę że masz pełno w gaciach na samą myśl o porażce po takich napinkach :-D

Dnia 15.05.2014 o 20:04, QuandorX napisał:

Zresztą, gdybyś nie zachowywał się w taki żenujący sposób, to może
bym pogadał. Tak musisz się pocieszyć swym wymyślonym triumfem.


Przecież ewidentnie ignoruję twoje wycieczki osobiste starając się w kulturalny sposób podjąć wskazany przez ciebie trop :-) Co takiego żenującego jest w tym zachowaniu? Dlaczego miałbym się cieszyć triumfem, skoro moje próby spełzły na niczym? :-D

Dnia 15.05.2014 o 20:04, QuandorX napisał:

Poćwicz i wróć. Może
kiedyś nastąpi rozmowa bez wyświechtanych memów i tekstów rodem z podstawówki. Żegnam.


Może. Jak skończysz podstawówkę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować