Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ujawnia - Watch Dogs na next-genach bez 1080p

180 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2014 o 20:23, Dared00 napisał:

Bardzo wiarygodne i dobrze udokumentowane i uargumentowane poszlaki.

Jak już pisałem poszlaki=/= dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

1. Oczywiście, jakbyś był gdziekolwiek w sądzie każdy sędzia by ci uwierzył yhy, baje!
A teraz nadal czekam na dowody... Prostacki sposób? Chyba nie? Wdeptał w ziemię i przedeptał
na drugą półkulę? Ty chcesz mnie rożśmieszyć ? Po prostu niektórym ludziom się ustepuje
bo choćby meteor im na głowę spadł oni dalej by myśleli że to deszcz :).


Akurat tak było, nie odpowiedziałeś na jego posta bo zostałeś rozłożony na łopatki - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93438&pid=30 (aż sobie go zachowałem, troszkę pracy zostało w niego włożone ;D). No i ostatni przykład dobitnie pokazujący twoją hipokryzję - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93739&pid=31.

Który raz już rozpętujesz wojenkę, bo straciłem rachubę? Podobno to nie jest jedyne forum męczące się z tobą w ten sposób, to jest chore i przykre.

>Ale przepraszam bardzo rozmawiamy o komputerach czy konsolach, co miało przynieść nowe rozwiązania technologiczne, miało też dać dużo różnych rzeczy póki co tego nie widać no cóż jest jeszcze czas zobaczymy co przyniesie los.

Czy ty w ogóle wiesz co znaczy "generacja" w kontekście konsol? To tylko umowny termin oznaczający grupę sprzętów, które wyszły mniej więcej w tym samym czasie. Niby dlaczego obecna generacja nie jest "następną"? Poprzednia generacja m.in. z wielkim sukcesem spopularyzowała rozgrywki sieciowe i dystrybucję elektroniczną na konsolach (no i wprowadziła format Blu-ray, przynajmniej w PS3). Ta generacja wprowadza m.in. będące fenomenem streamowanie, VR i remote play, a to dopiero początek.

@Henrar

DAYUM. Szkoda, że nie można dawać na tym forum Redditowego golda, bo byś je własnie otrzymał. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:30, Niflheim napisał:

@Henrar
DAYUM. Szkoda, że nie można dawać na tym forum Redditowe golda, bo byś je własnie otrzymał.
xD

Jedyna nagroda to za google bota by mu się należała, normalnie Rutkowski dwa... Ośmieszył mnie? Że niby zwinąłem sie z tematu, looknij 2 posty niżej ja nadal tam jestem :). EoT naprawdę nie chcę mi się już kłócić ;/. Wolę ustąpić ;>. Ja rozpętuję wojenkę? Błagam nie bądź bezczelny w tej chwili... Powtarzam to jest forum i pisanie w negatywach o konsolach nie jest rozpętywaniem wojenek :). A że prawdę napisałem to już zmiana tematu została na to czy jestem czy nie jestem jakimś tam kolesiem, no błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

Jak grochem o ścianę, skoro piszęsz ze to sztuka wyciągania wniosków to pokaż mi developera
który wyciagnął jakiekolwiek wnioski?


Ale przepraszam bardzo rozmawiamy o komputerach czy konsolach, co miało przynieść nowe rozwiązania technologiczne(...)

Rozmawialiśmy o sprzęcie. Co z nim zrobią deweloperzy nie jest do końca jasne, zwłaszcza że są wśród nich tacy, którzy prace rozpoczęli na długo przed ustaleniem kluczowej specyfikacji nowych konsol (w tym Ubisoft). Nie jest zatem powiedziane, że to co zaprezentują w tym roku w niezmienionej formie utrzyma się jako wyznacznik całej, zaplanowanej na kilka lat generacji;

Dnia 14.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

Bo jakoś na rynku się nie polepszyło, dalej mają
gdzieś konsumentów i dalej robią gry na odwal się...


Ale to już nie wina konsol. One dają możliwości, których oczekiwali potencjalni nabywcy. Teraz kolej na producentów gier. Na szczęście to -przykładowo- Sony, a nie EA czy Ubisoft stanowią o poziomie marki Playstation. Podobnie jest z Microsoftem.

Dnia 14.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

Gówno cię obchodzi ale wypowiedziec się trzeb co nie? Normalnie
chyba sobie daruję na dziś.


No przepraszam najmocniej, ale to ty wciskasz peceta wszędzie tam gdzie można nim flejm rozkręcić. I do tego nieudolnie, miej pretensje do samego siebie. Poza tym nie zanosi się, abyś zainwestował w niedalekiej przyszłości w konsolę, sam to niejednokrotnie pisałeś na tym forum. Jak to się zatem dzieje, że jesteś motywem przewodnim każdego konsolowego wątku i jedynym, który wszędzie dookoła widzi piekące, konsolowe tyłki? I ty masz czelność nazywać Polskę "światem hipokryzji"?!

Nie ma gifa na takie dno;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:35, kodi24 napisał:

> Jak grochem o ścianę, skoro piszęsz ze to sztuka wyciągania wniosków to pokaż mi
developera
> który wyciagnął jakiekolwiek wnioski?


http://mem.kwejk.pl/site_media/obrazki/memimg/83.20.55.219_irrABKIGTRnigeYB.jpg?1400092743 Tyle ode mnie :), kończący tą denną dyskusję post, bo widzę że z "fanami" nie wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co koncentrujesz się na "wygrywaniu" z innymi, skoro przegrywasz sam ze sobą :D
Twój gif jest adekwatny do sytuacji: po tym co podlinkował @Henrar powinieneś właśnie tak jak na obrazku: spuścić wzrok i zasłonić dłonią wstydliwy rumień na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:38, Eternal101 napisał:

Tyle ode mnie :), kończący tą denną dyskusję post, bo widzę że z "fanami" nie wygram.


Nie wygrasz, bo w tym wypadku... nie masz racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:32, Eternal101 napisał:

Jedyna nagroda to za google bota by mu się należała, normalnie Rutkowski dwa... Ośmieszył
mnie? Że niby zwinąłem sie z tematu, looknij 2 posty niżej ja nadal tam jestem :). EoT
naprawdę nie chcę mi się już kłócić ;/. Wolę ustąpić ;>.


Widzę tam tylko twój ból tyłka, zero odnoszenia się do treści posta. Słowem - zwinąłeś się z tematu. Na mojego posta w poprzednim wątku o Watch Dogs też nie odpowiedziałeś z tego samego powodu ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93739&pid=60), ale już cię nie będę męczył. ;P

Skończ wypisywać fanbojowskie głupoty i prowokacje to może i ludzie przestaną ci dogryzać. Takimi wypowiedziami jak twoje pecetowcy dorobili się niezłej reputacji w internecie (już nawet nie Glorious PC Gaming Master Race, częściej widzę bardziej pogardliwe "mustards") - http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/508/690/0d8.jpg, jakże trafne. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:45, Dandzialf napisał:

Nie wygrasz, bo w tym wypadku... nie masz racji :)

Mam rację ale z tzw "fanami" nie wygram, tutaj jak nie mówisz w superlatywach o konsolach to jesteś przegrany bo zmienią temat na inny i powiedza że cię zgnoją tak jak to zrobił aope z henrarem, to tylko świadczy a braku argumentacji ;).

Kodi24 To była moja reakcja na twój post... całą gąmę postów...P.S. Nie mam się czego wstydzić ;>.

aope Co niby pozamiatał wytłumaczysz mi? Przyklaskujecie mu jakby rozwiązął niczym zagadkę Sherlocka Holmes''a, a póki co żadnych konrektów same domysły.

Nillfheim Yhy kto tu jest fanatykiem czego to nie wiem, ludzie tu bronią kosnol niczym matka lwica małych lwiatek xD. I zaufaj mi ja bólu tyłka nie mam przy niczym, choć wait miałem ból ale to z innego powodu a nie sprzętu do rozrywki elektronicznej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

żadnych konrektów same domysły.


Przecież to są same konkrety. Miej choć trochę godności i przynajmniej przestań kłamać. Poza tym napisałeś "kończący tą denną dyskusję post" a pleciesz dalej - jesteś żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:51, aope napisał:

Przecież to są same konkrety. Miej choć trochę godności i przynajmniej przestań kłamać.
Poza tym napisałeś "kończący tą denną dyskusję post" a pleciesz dalej - jesteś
żenujący.

Aha czyli w twoim domniemaniu mieć godność to przyznawanie sie do wszystkiego co ktoś napiszę w internecie? Mhm rozumiem, przestać kłamać to mógłbyś ty nazywając mnie nickami których nie używam, i przy okazji być hipokrytą... Jestem żenujący? Odpisuję bo nie pozwolę by oczerniano moją osobę... I to ty jesteś żenujący że przytakujesz osobie która nawet nie ma dowodów nie zbitych tylko same poszlaki które mogą wskazywać na dowolną osobę, choc nie zdziwie sie jak teraz siedzi i doszukuję się drugiego dna.

http://gameplay.pl/galeria/ilustracja/3_43274604.jpg skoro mowa o avatarze wystarczyło wpisać "Wiedźmin avatar" co mozę zrobić dowolna osoba.

Ten avatar z anime wyskakuje po wpisanie anime avatar, nie mogę skopiować po skopiowaniu linku wyskakują durnoty jakieś. I może na tym zakonczmy tą dyskusję bo dalece odbiega ona od tematu WD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:54, Eternal101 napisał:

nie ma dowodów nie zbitych tylko same poszlaki


Czyli jak rozumiem zgadzasz się na upublicznienie swoich danych osobowych, aby otrzymać dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:59, aope napisał:

Czyli jak rozumiem zgadzasz się na upublicznienie swoich danych osobowych, aby otrzymać
dowody?

A skąd je weźmiesz? Bo chyba nie sądzisz ze admini Ci je podadzą ? Z tego co wiem to nie moga nawet tego zrobić choćbym zgodę wyraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

Mam rację ale z tzw "fanami" nie wygram, tutaj jak nie mówisz w superlatywach o konsolach
to jesteś przegrany bo zmienią temat na inny i powiedza że cię zgnoją tak jak to zrobił
aope z henrarem, to tylko świadczy a braku argumentacji ;).


Niestety ale ty przesadzasz z tą oceną nowych konsol... i to na podstawie tylko jednej gry WD.Nie mamy obecnie pewności czy taka rozdzielczość jest spowodowana słabą konsolą, czy "daniem dupy" przez Ubisoft w kwestii optymalizacji.
Chciałbym też przypomnieć, że taka sama sytuacja była w czasie premiery X360 i PS3. Chyba nie muszę pokazywać różnicy między pierwszymi grami na tamte konsole, a grami które wyszły na nie ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż, dla mnie to jest tak, że gdyby teraz wycisnęli wszystko z nowych konsol to nie mieli by później co robic. Przecież grafika to też częśc reklamy gry i jeden z głównych czynników skłaniających nas do kupna danego produktu. Więc cóż, mogli by to zrobic, ale po co, jak sobie zostawią atut na przyszłośc.

@Eternal101: chocby niewiem ile różnych zadań dodatkowych umieszczono w grze to kiedyś się one znudzą. albo mechanika(czy tam silnik?) gry ogranicza w takim wypadku pomysłowośc twórców tych pobocznych misji. Czy to ukrycie się w cieniu w danej grze nie czyni Cię mniej widzialnym, a może hałas jaki twoja postac robi nie działa na przeciwnika(np. misje skradankowe). Tak to już jest. Teraz wszyscy liczą, że w Wiedźminie 3 te q poboczne będą ciekawe - niewątpliwie, ale do czasu. To samo w Watch Dogs z tymi całymi npcami. Ja uratujesz trzydziestą kobietę przed napaścią to też Ci się to znudzi.

Myślę, że piszę na temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:01, Eternal101 napisał:

> Odpowiedz na pytanie.
Jak znajdziesz to upubliczniaj :).


Jako, że oficjalnie potwierdziłeś, że zgadzasz się na ich upublicznienie, nie będę musiał ich nawet szukać, po prostu zagadam do kilku osób. A kiedy? Oj uwierz mi, będziesz wiedział kiedy, tylko z efektów możesz nie być zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:04, Dandzialf napisał:

Niestety ale ty przesadzasz z tą oceną nowych konsol... i to na podstawie tylko jednej
gry WD.Nie mamy obecnie pewności czy taka rozdzielczość jest spowodowana słabą konsolą,
czy "daniem dupy" przez Ubisoft w kwestii optymalizacji.
Chciałbym też przypomnieć, że taka sama sytuacja była w czasie premiery X360 i PS3. Chyba
nie muszę pokazywać różnicy między pierwszymi grami na tamte konsole, a grami które wyszły
na nie ostatnio :)

Wiesz póki co to ten temat dawno odbiegł na drugi plan, teraz bawimy się w detektywów :p. Po za tym zobacz sobie że od początku generacji gry były okrojone względem PC, i zostało tak do końca generacji. Zobaczymy gdy wyjdzie WD albo jeszcze przed jak to UBI i SOny wytłumaczą :).

aope Ty mnie straszysz? Co do adminów GoL'a napiszesz? Do adminów Gramu? Czy anonymous wynajmniesz? Nie bądź śmieszny człowieku. Z resztą każdy wie że słowo w internecie jest gówno warte, pobieraczek sie o tym przekonał na własnej skórze ale ok, czekam z niecierpliwością.

Oxygar zobacz sobie misje w takim skyrimie np dla gildii (one nie są fabularnymi) czy w starym już Morrowindzie. Mozna było? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować