Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arkham Knight: Trzy nowe obrazki z Harley Quinn, Batmobilem i samym Batmanem

16 postów w tym temacie

Batman z zajebistym pokerface''em, kozacki Batmobil i cycata Harley, no i czego tu chcieć więcej? :D Brakuje tylko Jokera i jego czarnego humoru :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 03:37, LuKi965 napisał:

no i czego tu chcieć więcej?

Harley, która ma twarz kobiety - bo na tym zdjęciu wygląda jednak trochę... nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 03:39, ww3pl napisał:

Harley, która ma twarz kobiety - bo na tym zdjęciu wygląda jednak trochę... nieswojo.

Jeszcze się okaże, że to Joker w przebraniu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie cholernie podoba to ze Harley ma lekko Jokerowe rysy. Po stracie mocno ześwirowała. Może postanowiła sie do niego jak najbardziej upodobnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > no i czego tu chcieć więcej?
> Harley, która ma twarz kobiety - bo na tym zdjęciu wygląda jednak trochę... nieswojo.
>
Już myślalem że tylko ja to tak widze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu potwierdzą ostatecznie, czy gra ukaże się w październiku, czy zostanie przesunięta na 2015 rok?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 12:14, lis_23 napisał:

Kiedy w końcu potwierdzą ostatecznie, czy gra ukaże się w październiku, czy zostanie
przesunięta na 2015 rok?.


Zapewne w październiku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na E3 powinniśmy się dowiedzieć, czy gra będzie miała premierę w tym roku czy w przyszłym. Ja jednak ostawiam, że w tym i to w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 12:59, Kraju napisał:

Na E3 powinniśmy się dowiedzieć, czy gra będzie miała premierę w tym roku czy w przyszłym.
Ja jednak ostawiam, że w tym i to w październiku.


Zarówno AA jak i AC na PC miały lekką obsuwę, nie zdziwi mnie jeśli będzie tak i teraz. Póki co nie mam kompa na którym bym w to przyzwoicie zagrał więc mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nic nie powinno stanąć mu na drodze. Jeśli chcesz trzymać się drogi, to nie ma problemu, ale skrócenie sobie drogi przez kolumnę, ścianę lub posąg też jest niezłym wyjściem!" To my gramy Batmanem, czy Jokerem? Ludzie! My mamy RATOWAĆ miaasto. Też uważam, ze rozwalanie jest śmieszniejsze, ale bycie superbohaterem zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle to zrozumiałeś. Raczej nikt nie liczy, że będzie można zniszczyć budynki. A ściany, posągi czy kolumny mogą być ustawione przez tych złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 22:23, NemoTheEight napisał:

To my gramy Batmanem, czy Jokerem?

O bogowie, gra od Rocksteady w której głównym bohaterem jest Joker, wyobrażacie to sobie? :D

Od razu bym składał preordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować