Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny przeciek z Project Beast. Nadchodzi Demon`s Souls 2?

17 postów w tym temacie

Co to jest? Wygląda świetnie, dlaczego jeszcze nie widziałem pierwszej części? O nie ;p

edit. pierwsza część jednak mi się nie podoba, nie mój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co to jest? Wygląda świetnie, dlaczego jeszcze nie widziałem pierwszej części? O nie
> ;p
>
> edit. pierwsza część jednak mi się nie podoba, nie mój klimat.
Bo prawa do marki ma SONy i wyszło tylko na PS 3, a Dark Soulsy wyszły na obie miały byc pseudo dodatkiem tamtej gry ale nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić że ta popularność serii Souls może nie wyjść na dobre. Ostatnie czego tej grze potrzeba to model biznesowy w stylu CoDa czy Assassina i nowa część co rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demon Souls jak dla mnie jest lepsze od Dark Souls, ale tak to jest. Dla dużej ilości odbiorców (czyt. X360, PS3, PC) do gier się tak nie przykłada jak do exclusivów na pojedyńczą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaczynam się martwić że ta popularność serii Souls może nie wyjść na dobre. Ostatnie
> czego tej grze potrzeba to model biznesowy w stylu CoDa czy Assassina i nowa część co
> rok...
Tak każda gra kończy, WD zapowiedzieli już na przyszły rok drugą część, z Battlefieldem to samo że co roku wychodzi, wiec nie zdziwiłbym isę gdyby z tą grą było identycznie.


niko888
Bzdura, Dark Souls jest lepsze, większy otwarty świat a nie zamknięte korytarzowe lokacje, do tego hhmmm wydaję mi się że Dark Souls 1 był trudniejszy od DeS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa fanboju, każdy kto grał w obie Demon''s Souls i Dark Souls mówi że DeS jest lepsze. Ale skąd masz to wiedzieć skoro nie grałeś.

Co do Project Beast, SUPER, moje PS4 już czeka. Aż mi się przypomina jak jeden inteligent z tego forum pisał że to na pewno NIC SOULSOWEGO. HAHHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 10:43, cHICEK napisał:

Zaczynam się martwić że ta popularność serii Souls może nie wyjść na dobre. Ostatnie
czego tej grze potrzeba to model biznesowy w stylu CoDa czy Assassina i nowa część co
rok...




^^ Na nic takiego się nie zanosi. Dark Souls - 2011 (port na PC - 2012), Dark Souls 2 - 2014.

Demon''s Souls - 2009. Jeśli to jest sequel/duchowy następca to 2015 IMO (na ten rok bym nie liczył). Także bez paniki.

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Co do newsa - widzę, że szykuje się broń palna, super to trochę namiesza w mechanice. Ta gra i sequel RDR i mogę biec po PS4 bez oporów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na nowe Soulsy, czekam na konferencje Sony. ;D

@Eternal101

Dla wielu to Demon''s Souls było lepszą grą, nie narzucaj innym swojego zdania. Szczególnie że niko888 wyraźnie napisał "dla mnie jest lepsze". Założe się też, że gdyby gra wyszła na PC mialbys zgoła inną opinię, podobnie pewnie będzie z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: szykuje się powrót do korzeni. Dark Souls 2 zawiódł poziomem trudności, choć (z czego pewnie niektórzy nie zdają sobie sprawy) niektóre rozwiązania zapożyczył z DeS. Czekam z niecierpliwością, w końcu ojciec trzyma rękę na pulsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też Demon Soul''s jest lepsze ma ciekawszy świat. Fajny hub pod postacią NEXUSA. Fajną fabułę też nie tak jasną jak w Darkach ale o niebo lepszą. Też jest mroczny ma więcej bossów. Jedynym jego minusem jest to że wyszedł po ang ponieważ w Europie NAMCO BANDAI go wydało Sony nie wiem co myślało skoro współtworzyli tę grę zyski w Azji były ogromne, pokpili sprawę wydania tej gry w Europie. A mogliśmy dostać tę grę w wersji polonizacja 2.0 gdyby SONY ją wydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam Demony za lepsza grę. O wiele ciekawsze lokacje (Latria to klimatyczny kosmos), bardziej wymagająca rozgrywka bez teleportacji pomiędzy ogniskami czy wymuszająca rozważnego zarządzania CAŁYM ekwipunkiem, a nie tylko tym, który mamy umieszczony w slotach postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lipa, bo Demon Soul''s to tylko na PS3. A to już niesprawiedliwe bo oni mają i Dark Soul''s i Demon Soul''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegost
to kup sobie konsole zamiast kartę graficzną za 1000 zł
zgadzam się demon souls było lepsze za mroczniejszy klimat EPICKICH BOSSÓW i była trudniejsza (flamelurker i king allant )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 20:06, DODO1992 napisał:

Błagam aby to nie był exclusive na PS4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Też o to błagam ale jeśli nie to przynajmniej będę miał baaaaaardzo wielką motywację do zakupu PS4 :| <--- (mina neutralna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować