Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono wynik sprzedaży Watch Dogs. Jest imponujący

37 postów w tym temacie

To czy ta gra jest świetna to już zależy od gustu graczy. Ja się nie jarałem tym, ale spodziewałem się nieco więcej. Na początku chce się poznać te wszystkie możliwości, ale później już trochę zaczyna być monotonnie. Dla mnie takie 7/10, gra nie jest zła, jest dobra, ale też nieco rozczarowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 13:13, Zgreed66 napisał:

Zakładam, że brak konkurencji ;p


W moim osobistym rankingu o palmę pierwszeństwa walczą w tym roku - przynajmniej na razie - Might&Magic X:Legacy, Age of Wonders 3 oraz Tesla Effect, ale mam pewnie "dziwny" gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że tak świetny wynik nowej marki może zachęcić inne studia do większego inwestowania właśnie w nowe tytuły, skoro mają podkładkę, że coś nie musi być kolejną częścią serii, żeby na tym dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Czy komuś się Watch Dogs podobało, czy nie, to sukces ten powinien raczej cieszyć- definitywne ukazanie, że numerek przy tytule nie jest wymagany, aby osiągnąć wysoką sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 14:05, ManweKallahan napisał:

Zauważcie, że tak świetny wynik nowej marki może zachęcić inne studia do większego inwestowania
właśnie w nowe tytuły, skoro mają podkładkę, że coś nie musi być kolejną częścią serii,
żeby na tym dobrze zarobić.


Ależ skąd. Sukces Watch Dogs pokazuje jedynie, że przeciętny gracz to mentalne dziecko, a przeciętna/zaledwie przyzwoita gra akcji niczym nie wyróżniająca się na tle konkurencji cieszyć się może doskonałą sprzedażą pod warunkiem, że specjaliści od marketingu wywiążą się ze swojego zadania.
Rzeczywiście, powód do zacierania rączek... przez rady nadzorcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2014 o 14:28, Principes napisał:

Ależ skąd. Sukces Watch Dogs pokazuje jedynie, że przeciętny gracz to mentalne dziecko,
a przeciętna/zaledwie przyzwoita gra akcji niczym nie wyróżniająca się na tle konkurencji
cieszyć się może doskonałą sprzedażą pod warunkiem, że specjaliści od marketingu wywiążą
się ze swojego zadania.
Rzeczywiście, powód do zacierania rączek... przez rady nadzorcze.

Hmm jeżeli oceny na poziomie 8.8.5 ( większośc recenzji i nawet czytając je można wywynioskowąc że to co najważniejsze w tego typu grach jest zrobione na bardzo wysokim poziomie ) oznacz dla Ciebie przeciętną grę to ja nie mam nic do dodania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja ubisoftu nie zna granic - "Z takim tempem sprzedaży i pozytywnymi opiniami graczy Watch Dogs stał się w tej chwili zakupem koniecznym - mówi starsza dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Ubisofcie, Lucile Bousquet. - Jesteśmy naprawdę dumni z tego osiągnięcia. Towarzyszy nam też przekonanie, że marka Watch Dogs ma przed sobą świetlaną przyszłość - dodaje. " To chyba najbardziej zakłamana firma pod względem marketingowego bełkotu w branży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 14:35, Morrdin napisał:

Hmm jeżeli oceny na poziomie 8.8.5 ( większośc recenzji i nawet czytając je można wywynioskowąc
że to co najważniejsze w tego typu grach jest zrobione na bardzo wysokim poziomie ) oznacz
dla Ciebie przeciętną grę to ja nie mam nic do dodania :D


Serwisy typu ign, gamespot itp. to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze Ubisoft moze kłamac. Nie znam nikogo kto by to kupil, a mam wielu kumpli-graczy. Pewnie mysla, ze ktos pobiegnie do sklepow bo przeciez tylu ludzi nie moze sie mylic co do WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 17:48, Ellsir napisał:

Rownie dobrze Ubisoft moze kłamac. Nie znam nikogo kto by to kupil, a mam wielu kumpli-graczy.
Pewnie mysla, ze ktos pobiegnie do sklepow bo przeciez tylu ludzi nie moze sie mylic
co do WD.


Kolejna wielka spiskowa teoria dziejów w czasach, gdy wyniki sprzedaży dużych sieci są powszechnie znane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 18:09, lis_23 napisał:

Kolejna wielka spiskowa teoria dziejów w czasach, gdy wyniki sprzedaży dużych sieci są
powszechnie znane ;)

Ale JEGO KOLEDZY NIE KUPILI. Więc Ubi MUSI kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz, że Ubisoft jako firma notowana na giełdzie może kłamać w sprawie wyników sprzedaży?

Świat na twoich kolegach się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 18:44, doctorwho napisał:

Pozytywnymi opiniami graczy? chyba nie PC''towców. Gra najgorsza nie jest ale przez błędy
techniczne naprawdę potrafi mnie wkurzać.

ponoć do łatania wersji PC ubisoft ściąga tych samych kolesi co robili łatki do Ghost Recon Future Soldier od wersji 1.4 do 1.8(ponoć jak miejska legenda głosi to oni mieli odpowiadać za port PC. ale potem ich do innych porjektów wysłano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 13:26, Principes napisał:

Age of Wonders 3


Genialna gra i w jej przypadku nie ściemniano, że będzie lepsze/ładniejsze nizfaktycznie jest. Od początku było jasne co mamy dostać i to dostalismy. Szkoda, że ma nieco zaniżane oceny, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haters Gonna Hate :)
Kupiłem, zagrałem i jak dotychczas nie zawiodłem się na Watch Dogs. Dostałem mniej więcej to co oczekiwałem, a nawet więcej bo oczekiwania mi troszkę zmalały po fali złych opinii ludzi, którym po prostu ta gra nie działa płynnie z powodu zbyt małej ilości ramu. W tej chwili w moim prywatnym rankingu gier stoją dwie produkcje Ubisoftu, AC IV Black Flag i Watch Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 16:21, Numenpl napisał:

> Hmm jeżeli oceny na poziomie 8.8.5 ( większośc recenzji i nawet czytając je można
wywynioskowąc
> że to co najważniejsze w tego typu grach jest zrobione na bardzo wysokim poziomie
) oznacz
> dla Ciebie przeciętną grę to ja nie mam nic do dodania :D

Serwisy typu ign, gamespot itp. to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić.

82% średnia z chyba 63 recenzji . Zresztą recki mnie nie obchodzą tak bardzo. Ważne że mi się gra bardzo dobrze i dostałem dokładnie to co oczekiwałem i że gra się sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować