Zaloguj się, aby obserwować  
PsychoMan

Bad Day LA - temat ogol(o)ny

273 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 18:22, mike91 napisał:

zastanawiam sie czemu american Mc''gee nie wstawił do tej gry ataku obcych :)


jak to nie ma jest pryz ataku meterow jest fioletewz meteor a kolo niego jecze goscie co muwia
ze chcem zniszczyć ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem sobie, ale jakoś gra mnie nie wciągnęła. Nawet mi się nie spodobała na tyle abym mógł o niej coś więcej napisać - rozrywka nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:46, kony999 napisał:

> zastanawiam sie czemu american Mc''gee nie wstawił do tej gry ataku obcych :)

jak to nie ma jest pryz ataku meterow jest fioletewz meteor a kolo niego jecze goscie co muwia

ze chcem zniszczyć ziemie


Ale mi chodziło o atak zielonych ludków w statkach kosmicznych a nie zmutownych poprzebieranych swirów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak polski Frater zrobił furore na GOLu ;-) 51%

Nie dziwie sie ocenie, gra krótka i nic ciekawego nie wnosi. Szybko ją wyłaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z powyższą grą. Otóż instaluję ją, włączam, gra się ładuje, pokazuje się main menu i po chwili gra wyłącza się do Windows. Mieliście już taki przypadek? Jak na to zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:52, JayC napisał:

Mam problem z powyższą grą. Otóż instaluję ją, włączam, gra się ładuje, pokazuje się main menu
i po chwili gra wyłącza się do Windows. Mieliście już taki przypadek? Jak na to zaradzić?

Konfigrację kompa może byś podał, łatwiej było by nam Ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 10:53, JayC napisał:

Konfig kompa: AMD Athlon 1 GHz, 256 MB RAM, GeForce 2 MX 32 MB.

Hm...mocarnego sprzętu to Ty nie masz, nie pamiętam jakie wymagania ma Bad Day LA ale może to być spowodowane Twoją bardzo słabą kartą graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 10:56, PAPISHON napisał:

> Konfig kompa: AMD Athlon 1 GHz, 256 MB RAM, GeForce 2 MX 32 MB.
Hm...mocarnego sprzętu to Ty nie masz, nie pamiętam jakie wymagania ma Bad Day LA ale może
to być spowodowane Twoją bardzo słabą kartą graficzną.


Według wymagań podanych w CDA to tylko proca mam słabszego (wymaga 1,4 GHz). Powinno działać, ale na kartę graficzną i tak już klnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to może być spowodowane słabym prockiem. Nie wiem jak Ci pomóc, ale twój komputer nie spełnia minimalncyh wymagań więc gry chyba nie odpalisz, a jak odpalisz to szykuj się na pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i mi się odechciało. Marna grafika (cell shading mnie nie kręci) , animacja postaci, no i schematyczność działań. I pomyśleć, że tą grą chwali się na okładce CD-Action. Niemiłe rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować