Zaloguj się, aby obserwować  
PsychoMan

Bad Day LA - temat ogol(o)ny

273 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 19:43, Krzaczek 1 napisał:

musisz wejść do domu obok którego stoi i uratować matkę XD

No właśnie nie mogę tam wejść, bo w wejściu do tego domku jest taka niewidzialna ściana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:52, Krzaczek 1 napisał:

Rozumiem ,że jak dochodzisz do drzwi to nie możesz wejść??

Jeśli tak to masz coś nie tak :) Radzę przeinstalować.

OK. Już sobie poradziłem. Po prostu nie zauważyłem tego, że najpierw trzeba wykończyć 5 gangsterów...
Już skończyłem całą grę i po końcówce myslę, że mozemy spodziewać się kontynuacji. Chociaż z tego co pamiętam AM niegdy nie robił sequelów swoich gier... :\
Największe zaskoczenie w grze: Juan jako generał Mexykańców,
Najlepszy tekst w grze: (bez wątpienia) A teraz pocałujcie misia w (...) [Booom] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobało nawiązanie do Queka 2 kiedy pod koniec (i Bad Day LA i Queka) są gruzy i nagle z pod nich wystaje ręka i zaciska się w pięsć ;) Wtedy przypomniałem sobie stare, dobre czasy. ;P chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem. Kupiłem sobie ją dzisiaj w tipso MANIAKU i gdy pokazuje się menu główne to jest klepsydra i nie mogę nic włączyć, gdy klikam na pasek start wyskakuje mi jakiś komunikat i gra się zamyka. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę i muszę wam powiedzieć że Bad Day La jest trochę głupia. Nie wiem kto to wymyślił ale to chyba najgorsza gra jaką widziałem na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Podczas wczytywania się etapu Deszcz Meteorów (czy jakoś tak) gra się zacina i wyskakuje mi jakiś błąd, taki długi :D Wie ktoś o co chodzi?
PS: Grę mam z CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:08, mouhhg napisał:

To jedna z moich ulubionych gierek , tylko grafika trochę zjechana .

Moja też, choć snajperka jest nieudana. Jest też pełno niewidzialnych ścian. Lubię tą misję gdzie się chodzi po rozwalonych budynkach bo jest powódź. Muszę do niej wrócić. W CDA pisali, że to ma być konkurencja dla GTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:12, Heterko napisał:

> To jedna z moich ulubionych gierek , tylko grafika trochę zjechana .
Moja też, choć snajperka jest nieudana. Jest też pełno niewidzialnych ścian. Lubię tą
misję gdzie się chodzi po rozwalonych budynkach bo jest powódź. Muszę do niej wrócić.
W CDA pisali, że to ma być konkurencja dla GTA :P

Zgodzę się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować