moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 14:17, piotrek-heroes napisał:

> Kara powinna byc taka na 2 lata więzienia i te pieniądze które zarobili dać na akcje harytatywne

> !!

Dobrze gada, dać mu Colę :)

Je nie rozumiem tego, żeby kupować piraty ?


Dlaczego nierozumiesz? Piraty są tańsze !! Ale orginaly sto razy lepsze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:16, Domon napisał:

> Kara powinna byc taka na 2 lata więzienia i te pieniądze które zarobili dać na akcje harytatywne

> !!


Tylko 2 lata?? Ja bym i dał 5!!!



Zalezy na jaka skale ale żeby sie rozliczyli co do grosza jak jego zarobki na piratach było pow 1000zł to 2lata pow 1500 to 3 lata itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:18, ziomek11 napisał:

No właśnie przecież polowa piratów jest np żle przegrane i nie chodzi dobrze ja wole se kupić
na gram.pl !!


Taa, kolega kupił pirata za 50 zł, nie działał mu, a w sklepie po 80 zł i co?? Wywnioskujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:19, Domon napisał:

> > Kara powinna byc taka na 2 lata więzienia i te pieniądze które zarobili dać na akcje
harytatywne
>
> > !!
>
> Dobrze gada, dać mu Colę :)
>
> Je nie rozumiem tego, żeby kupować piraty ?

Dlaczego nierozumiesz? Piraty są tańsze !! Ale orginaly sto razy lepsze!!!!!!!!!


Tani szajs, Made in China :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zamiast kupic sobie orginała Sniper Elite (stoi chyba 20 dychy orginał) to do pirata za 5 dych ściągnął jakieś pirackie serwery... myślałem że padnę jak się o tym dowiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:20, ziomek11 napisał:

Masz kolege oszusta ale pomijając juz bym wolał dac nawet 4 razy tyle niz piraty kupywac !


Taki hart na gry, co ja na to poradzę, przecież mu nie zabronię, ja nie jego mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:21, piero92 napisał:

Mój kolega zamiast kupic sobie orginała Sniper Elite (stoi chyba 20 dychy orginał) to do pirata
za 5 dych ściągnął jakieś pirackie serwery... myślałem że padnę jak się o tym dowiedziałem
:D


Tak wychodzi piractwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:11, piotrek-heroes napisał:

> >
> Powinni ich wywalić a nie paczyć jak sprzedają piraty .

Ta, sami się zaopatrują, po prostu nie chce im się ;(

Jak ja bym był ich szefem to odrazu bym ich wywalił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:25, ziomek11 napisał:

Następnym razem nie pisz takich krótkich zdań bo ja dostałem juz za takie cos ostrzezenie :(


Za bawienie się w modka też można dostać degrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:15, ziomek11 napisał:

Kara powinna byc taka na 2 lata więzienia i te pieniądze które zarobili dać na akcje harytatywne
!!


Za pirackie oprogramowanie jest kara pozbawienia wolnosci do lat 5chyba, a później firmy, które zostały poszkodowane w wyniku tego iracenia mogą się ubiegać o odszkodowanie. Czemu niby miala by być kara rosnąca, za więcej płyt? po ilustam tysiacach plyt, ktoś móglby pójść do pierdla na dłużej niż morderca, czy seryjny gwałciciel, więc może wogóle lepiej rozwiążać to w taki sposób, ze po przekroczeniu np. 666 666 plyt, nie bawimy się w więzienie, tylko do lasu, opaska na oczy- cel, pal! i po sprawie:P
A czemu ktoś miałby płacić kase na cele CHarytatywne? czy jeżeli ktoś kradnie np. samochód, to później płaci kase na dom dziecka za to co zrobił?
Się już tak ludzie nie przescigajcie w potępianiu piractwa jednolinijkowymi postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TEamt spoko, ale tak naprawde wydaje mi sie że każdy z tych co się wypowiadają w tym temacie, mieli w domu piracką gre...tak mi sie wydaje:)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy możesz pamiętać czasy (epoka komputerów 8-bitowych), gdy nie było w Polsce ochrony prawnej oprogramowania? Wtedy to giełda komputerowa i koledzy byli głównym źródłem zaopatrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:09, kordzio1 napisał:

Się już tak ludzie nie przescigajcie w potępianiu piractwa jednolinijkowymi postami


haha a mogę sie założyć że nie jeden z tych co tak odważnie licytują kary za piractwo, ma też nie jednego pirata w domu....

Dla mnie zasada jest prosta nie stać mnie na grę/program nie kupuje!!! To nie są towary niezbędne do przeżycia więc nie muszę ich mieć za wszelką (nawet z nielegalnych źródeł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... To co powiecie o Rosjanach?? ;D Tam to sprzedają piraty i to legalnie! Wiem, bo byłem raz z tatą na tego typu rynku gdzie sprzedawali "piraty"... Tam to można kupić wszystko pi to legalnie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:22, Konrad162 napisał:

> Się już tak ludzie nie przescigajcie w potępianiu piractwa jednolinijkowymi postami

haha a mogę sie założyć że nie jeden z tych co tak odważnie licytują kary za piractwo, ma też
nie jednego pirata w domu....

Dla mnie zasada jest prosta nie stać mnie na grę/program nie kupuje!!! To nie są towary
niezbędne do przeżycia więc nie muszę ich mieć za wszelką (nawet z nielegalnych źródeł)


Dobrze mówisz, lecz wiele dzieciaków chce mieć gry na które je nie stać więc idą na targ i kupują...a co .... pirata za 30 zł ( a tak w ogóle po ile piraty kosztują, tak z czystej ciekawości ? ) a wracając to kupują i nieuważnie wkładają do napędu ( przecież zawsze może być wirus, który rozwali cały nasz system operacyjny ) i prawdopodobnie okazuję się, że gra nie działa ( zapewne 50 % z nich nie działa lub są pomylone gry lub programy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się