Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekła wizualizacja standardowej edycji Wiedźmina 3 i wzór okładki

50 postów w tym temacie

Zapewne wyciek kontrolowany. Sama zawartość - nie jest to nic rewelacyjnego, ale w dzisiejszych czasach wszelkie inne dodatki poza cienkim papierkiem z ostrzeżeniem o epilepsji są dziś rzadkością. Okładka moim zdaniem trochę nijaka, aczkolwiek i tak lepsza od tej z dwójki. Białe tło zdaje się tutaj trochę nie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc gier dla dzieci, sportowych i wyścigów praktyczne każdy tytuł AAA ma na okładce twardziela (rzadziej twardzielkę) z mieczem/karabinem/innym rodzajem broni i obowiązkowym wk*****nym spojrzeniem. Nuda, ale widocznie tępy amerykanin nie sięgnie po grę jeśli cover jasno nie da mu do zrozumienia o czym jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:09, Arcling napisał:

Sama zawartość - nie jest to nic rewelacyjnego


Myślę, że i kilka lat temu taki zestaw nie należał do standardu. O dzisiejszych czasach już nie wspominając.
Jasne, gry takie jak Baldur''s Gate czy Neverwinter w dniu premiery miały soundtracki, książki itp ale tak wyglądały wydania robione przez CDP a za granicą już tak różowo nie było.

To wydanie jest całkiem przyzwoite i należy pamiętać, że nie znamy jeszcze jego ceny.

Okładka nawet mi się podoba. Ale i tak bardziej interesuje mnie to jaka będzie w EK bo tylko w tę edycję celuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka sprawia bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Przy drugim zaczyna już nieco razić białe tło, ale z drugiej strony dla mnie minimalizm zawsze szedł w parze z estetyką więc jest dobrze. Choć nie obraziłbym się za jakiś gęsty las czy płonącą wioskę w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za palanciarnia i gimbaza czepia się tego wydania w sposób urągający wszelkiej inteligencji??!! soundtrack, naklejki, kompendium, mapa świata. dzisiaj wydaje się gry z co najwyżej okładka... instrukcja jest na płycie, o poradniku można zapomnieć. a CD Projekt daje to wszystko, jako wydanie standardowe. figurkę by wam jeszcze dorzucić i i tak byście się czepiali, że za mała.... WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość komentarzy dotyczących okładki można opisać porównaniem "Mimo że poprzednie części książki były świetne to tą część uznam za ch****ą bez zaglądania w treść bo okładka". Panowie, litości -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:27, Oscar_Oks napisał:

co za palanciarnia i gimbaza czepia się tego wydania w sposób urągający wszelkiej inteligencji??!!


Ostrzeżenie - ale nie musisz nikogo obrażać, każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:19, Phobos_s napisał:

Myślę, że i kilka lat temu taki zestaw nie należał do standardu. O dzisiejszych czasach
już nie wspominając.

Ano, nie należał i dobrze, że ktoś jeszcze próbuje coś z tym robić wypuszczając takie wydania. Najważniejsze i tak, że obejdzie się bez sklepowych dlc (i dlc w ogóle), a to jedna z najgorszych praktyk. Zwłaszcza dla krajów w których np. nie funkcjonuje Gamestop.

Dnia 05.06.2014 o 15:19, Phobos_s napisał:

To wydanie jest całkiem przyzwoite i należy pamiętać, że nie znamy jeszcze jego ceny.

Sądzę, że utrzymają podobną, jeśli nie taką samą cenę, jak poprzednio. Przynajmniej taką mam nadzieję :) Ja jednak pewnie z zakupem trochę poczekam. W przypadku poprzednich części od razu "wskoczyłem" do wersji rozszerzonych i decyzji tej nie żałuję. Po prostu fajnie jest za pierwszym podejściem zagrać w produkt już bardziej dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 15:28, Pufson napisał:

Większość komentarzy dotyczących okładki można opisać porównaniem "Mimo że poprzednie
części książki były świetne to tą część uznam za ch****ą bez zaglądania w treść bo okładka".
Panowie, litości -.-


Mi się białe tło niezbyt podoba, nie lubię koloru białego, ale nie powiedziałem, że ze względu na okładkę skreślam grę ;)
Grę kupię to jest pewne, jedynie jak dla mnie okładka mogłaby być czarna ewentualnie biała z tłem jakimś ale to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam... ale szlag człowieka trafia, jak czyta wieczne narzekania. bo okładka nie taka, bo bo za późno wychodzi, w końcu , bo pada i zupa jest za słona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze Isildurze nie to żebym się czepiał ale nie padły żadne nicki jeśli chodzi o obrażanie więc nie można jako takiego tego ująć a jedynie jest to określenie ducha wypowiedzi :)

Uważam że ostrzeżenie jest niezasłużone.
Veto.

3...2...1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować