Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacyjny konkurs gram.pl!

210 postów w tym temacie

Jak MOŻECIE TO JEST ZDRADA KOMPUTERY ŻADZĄ A JAK KTOŚ WYGRA TĄ KONSOLE TO NIECH MI POWIE TO POBAWIE SIE Z WYGRANYM I JEGO KONSOLĄ W HITMANA JA BĘDE HITMAN WYGRANY BĘDZIE GŁÓWNYM CELEM A PS2 TO MOJA BROŃ ALE BĘDZIE JADKA HAHAHAHAHAHAHAAHA W KOŃCU LEPJEJ NA TAKIEGO ZDRAJCE KOMPUTERÓW LEPJEJ ZMARNOWAĆ KONSOLE PS2 NIŻ SWOJĄ PIEŚĆ LUB NOGE HAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na co mi byłby taki ps2, chyba jako zawalacz miejsca, bo nie nadaje się nawet jako podpórka na książki czy przycisk do papieru. PCty górą, bez względu na "wyniki marketingowe", jakoś te wyniki robią na blaszakach, nie konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na chacie specjalne wydanie PS2 srebrne wydane tylko w anglii. Więc konkurs mnie nie interesuje za bardzo. Choć gdzyby to była jakas fajna gra na pleya to może bym sie skusił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 11:52, albandi2 napisał:

Witam! Czy to musi być logo gram.pl ( http://www.gram.pl/www/01/img/logo.gif) czy napis GRAM
dowolną czcionką? Jeśli to pytanie było zadane to przepraszam, ale po prostu nie mam czasu
przeczytać wszystkich wypowiedzi.



Zdradzę małą tajemnicę - logo gram.pl przerobione w programiku nie bardzo mnie interesuje.. ;)

Wołałabym takie, hmm.. z zapałek (nie dla dzieci!), czy z .. czegokolwiek co macie pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, amatorzy. Pożyczę od wujka koparkę i zrobię pięcio metrowe dołki układające się w napis gram.pl.
Oczywiście w tle wschodzączego słońca. Potem w tych dołach ustawię z cegiełek kolejne kilkadziesiąt napisów gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:02, Soleila napisał:

> Witam! Czy to musi być logo gram.pl ( http://www.gram.pl/www/01/img/logo.gif) czy napis
GRAM
> dowolną czcionką? Jeśli to pytanie było zadane to przepraszam, ale po prostu nie mam czasu

> przeczytać wszystkich wypowiedzi.


Zdradzę małą tajemnicę - logo gram.pl przerobione w programiku nie bardzo mnie interesuje..
;)

Wołałabym takie, hmm.. z zapałek (nie dla dzieci!), czy z .. czegokolwiek co macie pod ręką.




A moze byc z Chipsow ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 11:44, Jacek W. napisał:

A ja mam na chacie specjalne wydanie PS2 srebrne wydane tylko w anglii. Więc konkurs mnie nie
interesuje za bardzo. Choć gdzyby to była jakas fajna gra na pleya to może bym sie skusił...


LoL, przecież srebne PS2 można kupić w Polsce, mój kolega kupił takie w Saturnie, ja mam zwykłe, czarne i uważam, że jest najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie nie jade na wakacje, moja okolica jest nie ciekawa... niby mam jakiś pomysł, ale raczej nie wypali :( Ehh, ale ze mnie pechowiec... no trudno, życzę powodzenia wszystkim utalentowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2006 o 12:02, Soleila napisał:

Zdradzę małą tajemnicę - logo gram.pl przerobione w programiku nie bardzo mnie interesuje..
;)

Nawet jak bedzie oryginalne iladne (bo wklejanie gifa`albo pisanie Times new roman to \zadna zabawa... Jakby posluzylo na przyklad jako tekstura skrzydel bielinka kapustnika? ;> ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować