Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2014 o 12:39, Noma napisał:

Ktoś już się bawił z tym Keep ? Jeśli tak to mam pytanie, gdy już synchronizuje wszystkie
dane możemy zacząć robić bohatera z DA:O i tam na dole jest napisane coś w stylu "No
custom characters detected" czy to oznacza że jednak można nasze save''y jakoś importować?
Żeby chociaż nasze postacie były tam ? Bo save''y sobie zachowałem tylko nie są one tam
gdzie normalnie powinny być, czyli dokumentach->bioware itd..


To ten Keep już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zapisać się do bety, mówią że każdy się dostanie zanim pójdzie Open Beta, musisz tylko podpisać NDA i czekać jakiś czas aż Cię zatwierdzą. Można ich twitter śledzić żeby wiedzieć kiedy się dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 17:24, Noma napisał:

Można zapisać się do bety, mówią że każdy się dostanie zanim pójdzie Open Beta, musisz
tylko podpisać NDA i czekać jakiś czas aż Cię zatwierdzą. Można ich twitter śledzić żeby
wiedzieć kiedy się dostałeś.


E tam, poczekam na pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pobawiłem Keep. Nawet jak na betę jest tam sporo opcji, a mają chyba jeszcze trochę dodać. Wszystkie ważne decyzje są, nawet dali różne poboczne, aczkolwiek wątpliwe żeby większość z nich miała wpływ na cokolwiek. No ale są, jeśli komuś na nich zależało :) Ogólnie cały pomysł jest dobry. Miło też posłuchać narracji prezentującej historię z pierwszej i drugiej części w wykonaniu Varrica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jak to jest na Originie w kwestii dostępności języka? Bo na Steamie jak tylko odblokuję grę kodem nabytym gdziekolwiek (oczywiście legalnie), to mam dostęp do wszystkich wersji językowych dostępnych na tej platformie.
Upatrzyłem DA:I na nuuvem, gdzie jest prawie 40 złotych taniej niż bezpośrednio na Originie. Tyle, że nie pogardziłbym polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy dodawaniu gry do biblioteki wybierasz dostępne opcje. Zdarza się, że są do wyboru pakiety "angielski GB, angielski US", "włoski, polski, niemiecki" i np. "portugalski, hiszpański, francuski". Raz wybranego nie możesz zmienić. Jeśli na karcie produktu nie jest napisane, że gra jest w języku polskim musisz sprawdzić w jakim jest i jakoś znaleźć informacje jakie inne języki znajdują się w pakiecie. z tym podanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 14:26, Rick napisał:

Przy dodawaniu gry do biblioteki wybierasz dostępne opcje. Zdarza się, że są do wyboru
pakiety "angielski GB, angielski US", "włoski, polski, niemiecki" i np. "portugalski,
hiszpański, francuski". Raz wybranego nie możesz zmienić. Jeśli na karcie produktu nie
jest napisane, że gra jest w języku polskim musisz sprawdzić w jakim jest i jakoś znaleźć
informacje jakie inne języki znajdują się w pakiecie. z tym podanym.


Dzięki.
Teraz widzę, że na Gramie DA:I jest za 149 zł, więc chyba nie warto ryzykować za 11 złotych oszczędności. A może bliżej premiery będzie gdzieś w Polsce lepsza cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na steamie nie do konca tak jest, bo sa gry, gdzie polski jest dostepny gdy kupisz od polskiego wydawcy, a "ogolnoswiatowe" klucze nie maja polskiego. Czasami tak jest, czasami nie.
2. Premierowe ceny gier w sklepie origin prawie zawsze sa wyzsze niz w polskich sklepach(klucz u nich wychodzi drozej niz pudelko), wieksza oszczednosc w ich sklepie dopiero zaczyna sie gdy jest promocja, znajac Ea i jesli nie zmienia swoich regul to promo -50% do 18 miesiecy jest bardzo mozliwe.(oszczednosci mozna przeznaczyc na dlc :P )
3. Z jezykami na origin z kluczami z innych stref to tez ryzyko, jezeli zalezy na polskim bo ostatnio przy jakies strzelance dali wybor do j. polskiego i rosyjskiego. Angielskiego brak(juz nie pamietam co dokladnie czy audio czy napisy), a przy DA wiadomo, ze audio angielskie, napisy polskie, ale czy bedzie dostep do angielskich napisow ? Mozna zgadywac tak lub nie.

A o samej grze to ech, machina reklamowa dopiero sie rozkreca, a newsow mam juz dosyc, a jeszcze moze byc weekeend z Thedas, tydzien z da3, inne sztuczki reklamowe, itd. A widzac gameplaya to widze kolejnego rpg druzynowego, ktorych mam przesyt (chyba) a jeszcze cena* dlc ostrasza jak ktos chce malo wydac, a chcialby miec duzo/wszystkie dlce.
(*nie znamy cen dlc, ale mozna przypuszczac, ze cenowo beda dopasowane pod zachodnie rynki) No i nie zapominajmy dysputach o rozdzielczosci i klatkach oraz ktora platforma jest docelowa i jakie sa roznice miedzy nimi (gra wychodzi na pc, old i new-geny - sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 16:50, Sarinew napisał:

No i nie zapominajmy dysputach o rozdzielczosci i klatkach oraz ktora platforma
jest docelowa i jakie sa roznice miedzy nimi (gra wychodzi na pc, old i new-geny - sic!)

To akurat są już znane sprawy. Dobrze wiadomo, w jakich rozdzielczościach będzie chodzić na X1 i PS4 (900p i 1080p), więc jak ktoś chce grać na konsolach, wie czego się spodziewać. Ta kampania reklamowa i tak nie jest taka zła, raczej typowa. "Tydzień z Thedas" to może być nic, jeśli wkrótce otrzymamy "miesiąc z Wiedźminem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Keepie, z drugiej części gry wgrał się tylko mój Hawke, a wszystkie decyzje różnią się od podjętych przeze mnie w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 18:26, Orion napisał:

Dlaczego w Keepie, z drugiej części gry wgrał się tylko mój Hawke, a wszystkie decyzje
różnią się od podjętych przeze mnie w grze?

Keep nigdy nie przenosi podjętych decyzji. Jedyne co można wgrać to imię i portret postaci, co i tak nie będzie mieć żadnego odzwierciedlenia w DA:I. Wszystkie decyzje trzeba samemu ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2014 o 18:30, Arcling napisał:

Keep nigdy nie przenosi podjętych decyzji. Jedyne co można wgrać to imię i portret postaci,
co i tak nie będzie mieć żadnego odzwierciedlenia w DA:I. Wszystkie decyzje trzeba samemu
ustawić.


Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Myszasty ostro pocina w DA:I :) Już prawie 40 godzin nastukał :)
Pewnie recka będzie gotowa na premierę :)
Ciekawe jaki będzie werdykt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji recenzji, wypłynęły ostatnio całkiem ciekawe informacje dotyczące fabuły i wpływu ustawionych decyzji w Keep dotyczących poprzednich gier.

Spoiler

Nie spodziewałem się, że Loghaina powrócą w przypadku, kiedy żył. Sądziłem, że już nigdy go się nie zobaczy. W mojej wersji go nie będzie, ale zapewne ucieszy to tych, u których on przeżył wydarzenia w Origins. Varric ponoć może opuścić grupę, jeśli pozwolimy na zabicie Hawke. Do tego idol z czerwonego lyrium, jeśli pozwoliliśmy go Varricowi zatrzymać, ma doprowadzić do jego szaleństwa i opętania, ma być wybór czy pozwolić mu przeżyć w takim w wypadku, na razie jeszcze nie jest na 100% potwierdzone, ale wszystko to bardzo ciekawe. Do tego quest, w którym jest nawiązanie do Wardena z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko nawiązaniom do Wardena, a nawet chciałbym, aby na jednym queście się nie skończyło. Niestety jednak nie posiadam save''ów z jedynki także mój Szary Strażnik w keepie ma domyślny wygląd, który moim zdaniem jest żenujący i kompletnie niepasujący do bohatera. Dlatego nie chciałbym spotkać go w Inkwizycji, bo mi to zepsuje immersję ;) Wiadomo coś na ten temat, czy jest jedynie informacja o nawiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupilam gre (kluczyk) i czekam na premiere. Mam nadzieje, ze to nie bedzie zmarnowana kasa. Nie jestem jakas super fanka Dragon Age, ale ostatnio nie ma wielu RPG formatu AAA z wyborem rasy, klasy i plci postaci wiec dam szanse grze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować