Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Takie szybkie pytanie, jeden z pierwszych pobocznych questów. Gdy mamy to

Spoiler

czerwone lyrium jak je zniszczyć? Jest jakaś ikona na nim ale gdy klikam to nic się nie dzieje, jakiś przedmiot trzeba mieć specjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem to Ci tak dobrze działa?! :o Nie znam się za bardzo ale czy to możliwe że masz dwa razy więcej RAM''u niż ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 22:18, Noma napisał:

Jakim cudem to Ci tak dobrze działa?! :o Nie znam się za bardzo ale czy to możliwe że
masz dwa razy więcej RAM''u niż ja?

ja tam w cuda nie wierzę, ciesze się, że chodzi płynnie i nie muszę zmieniać jeszcze sprzętu. Co do ramu, to możliwe :)
Idę w kime,
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 22:51, Orion napisał:

Mierzyliście jakie temperatury osiągają Wasze karty podczas gry?


72 stopnie max. Wszystko na wysokich. Radeon HD7970 Gigabyte. Ogólnie standardowa temperatura dla mojej kartki, nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na necie wynika, ze mozna uznac za potwierdzone, ze bez procesora Intela z 4 wątkami gry nie odpali sie. (nie wiem jak z amd)
Nie mylić słowa rdzeń z wątkami. Liczbę wątków można sprawdzić w specjalnym programie lub w specyfikacji procka ;)
w skrocie intel i 2 wątki=problem i czekanie na patcha ew. fanowskie fixy i triki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 21:46, Kadaj napisał:

Wreszcie zaczęło się rozkręcać. Cały fragment od akcji z

Spoiler

magistrem w Redcliffe


aż do ucieczki
Spoiler

z oblężonego Azylu

- świetny. ;d

Sprzymierzyłeś się z

Spoiler

magami

rozumiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 23:44, Sipso napisał:


72 stopnie max. Wszystko na wysokich. Radeon HD7970 Gigabyte. Ogólnie standardowa temperatura
dla mojej kartki, nic specjalnego.


To luzik. Mój GTX 780 OC od Zotaca jak na razie nagrzał się najbardziej do 77 stopni. Ustawienia mam zróżnicowane, niektóre na ultra, niektóre na wysokie i średnie. Zrobiłem tak, żeby cieszyć się stałymi 60 klatkami i jak dotąd udaje się. Liczę się jednak z tym, że mogę spotkać się z jeszcze bardziej wymagającą lokacją niż Azyl, więc różnie może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie dobrze ustawisz dynamiczne przeskoki wiatraka w PrecisionX to zjedziesz na progi 65-70 max [pod warunkiem, że karta jest czysta a nie zakurzona oczywiście :)]
Na 3 komputerach byłem w stanie tak ustawić karty, że nawet furmark w extreme burning mode nie wbijał im temperatury powyżej 82-83 stopni [gry natomiast wygrzewały je maksymalnie do 65-70].
Dwie karciochy to stare GTXy 260tka w tech. 65nm i 280, trzecia to mój 780 od EVGA.
Muszę kupić tego nowego DA i sprawdzić czy to faktycznie taka gra "grzałka" :) [obecnie królem jest dalej wiedźmin 2 który jako jedyny dobija mi 72-73 stopnie]

Generalnie bardzo polecam PrecisionX, nieoceniony soft gracza imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 23:52, Sarinew napisał:

Z informacji na necie wynika, ze mozna uznac za potwierdzone, ze bez procesora Intela
z 4 wątkami gry nie odpali sie. (nie wiem jak z amd)
Nie mylić słowa rdzeń z wątkami. Liczbę wątków można sprawdzić w specjalnym programie
lub w specyfikacji procka ;)
w skrocie intel i 2 wątki=problem i czekanie na patcha ew. fanowskie fixy i triki


Nastraszyłeś mnie z tymi wątkami, bo kupowałem procesor kilka miesięcy temu starej generacji, ale mam 4 wątki na szczęście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że moja karta posiada 3 dosyć głośne wiatraki, to wolę zdecydowanie utrzymywać nieco wyższe temperatury i nie dopuszczać do hałasu. Dopóki nie mam więcej niż 80 stopni to jest ok (chociaż GTX 780 ma i tak max. temperaturę 90 parę stopni, więc jest duży zapas). Poza tym zwiększyłem moc wentylatorów w obudowie i GPU już nie przekracza 75 stopni, także jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 00:02, Zgreed66 napisał:

Sprzymierzyłeś się z

Spoiler

magami

rozumiem? :P

No jasne. : >

Jestem po pierwszych wyrokach. Scenka z "atakiem" twierdzy za pomocą

Spoiler

kozy

świetna. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem odblokować 4 rdzeń i się nie udało :( Jeszcze po tym miałem problem z biosem :(

Cztery wątki pozwalają na grę a dwa ją uniemożliwiają. Jednak co w sytuacji gdy ktoś ma procesor z 3 wątkami. Czyt będzie mógł uruchomić grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 00:49, Kadaj napisał:

No jasne. : >

Heretyk ;p

Dnia 22.11.2014 o 00:49, Kadaj napisał:

Jestem po pierwszych wyrokach. Scenka z "atakiem" twierdzy za pomocą

Spoiler

kozy

świetna.

Jego reakcja na

Spoiler

wysłanie do Tevinteru

też dobra ;p

Spoiler

Bal

już robiłeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ila ta gra ma BUGÓW!!!!!

macie takie problemy jak ja?:

1. Gram męźczyzną, a w dialogch zwracają sie do mnie w rodzaju żeńskim

2. wszystkim świeca sie włosy jak by były z plastiku i nie da sie na to patrzeć

3. przycinają sie filmiki

4. dublują się dialogi w filmikach

5. gra gubi tekstury co jakis czas

na razie tyle ale dopiero skończyłem samouczek co będzie dalej!?

ps
dodam, że ściągnąłem najnowsze sterowniki do grafy, bo gra sama na mnie to wymogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 09:46, davis87 napisał:

na razie tyle ale dopiero skończyłem samouczek co będzie dalej!?

Niech pomyślę... dialogi będziesz mieć w rodzaju żeńskim (bardziej wina tłumaczenia jak samej gry), włosy będą świecić jak z plastiku (bug?), będą się przycinać filmiki (ze 2 razy ktoś już rozwiązanie podawał), ew. będą się dublować dialogi w filmikach. No i gra będzie ci gubic tekstury raz na jakiś czas (tak czy siak błąd sterownika).

Dnia 22.11.2014 o 09:46, davis87 napisał:

dodam, że ściągnąłem najnowsze sterowniki do grafy, bo gra sama na mnie to wymogła

I co z tego? Poczekasz na kolejny* ;p Szczególnie jak od AMD xD

* - Sam muszę bo mi sypie raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba zrozumiałeś, że chodziło mi o to, czy wyjdą kolejne błędy a nie to, że dalej będą się powielać te które już mam?
bo z twojej odpowiedzi wynika, że nie
co do włosów to znalazłem rozwiązanie problemu jeśli ktos ma podobny problem podsyłam linka

http://www.youtube.com/watch?v=okfX7kSIRFw


karte mam nvidia asusa gt650 ti boost 2gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować