Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar oficjalnie zapowiada GTA V na nowe platformy. Będzie edytor na PC i zawartość na wyłączność PS4

46 postów w tym temacie

Ta. Niech dowalą exclusive''a na PS4. Na pewno gracze rzucą się na grę, która ma prawie rok, wiec fabułą nie zaskoczy, mechanikę powtarzalną z innych części i jeszcze nierówno traktuje klientów. Jak jeszcze będzie to jakaś misja, a nie 2 t-shirty i kiepski pistolet, to wróżę spadek sprzedaży na innych platformach.
> > , zobaczymy jakie argumenty będą po premierze gry na PC i "Konsolach Nowej
> > Generacji"
>
> Nara, napisz za 10 lat jak ci się pogrywa w GTA V, ja napisze jak fajnie jest w GTA VII.
>
> ps. "do widzenia" a nie "dowidzenia"
Ty lepiej w Wiedźmina pograj.. Albo w darmowe DLC do PayDaya 2. Jest 7, wy macie 2. Hurra! Jak jak kocham kłótnie, która platforma lepsza. Zależy kto w co gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 14:27, NemoTheEight napisał:

Ty lepiej w Wiedźmina pograj..


Juz grałem, według Steam ponad 70 godzin :(

Dnia 12.06.2014 o 14:27, NemoTheEight napisał:

Albo w darmowe DLC do PayDaya 2. Jest 7, wy macie 2. Hurra!


Tzn. jacy "wy"? Ja tam gram i na jednym i na drugim. Ty jak rozumiem tylko komputer i stąd frustracja?

Dnia 12.06.2014 o 14:27, NemoTheEight napisał:

Jak jak kocham kłótnie, która platforma lepsza. Zależy kto w co gra.


Ano, niektórzy już w w [3] poście próbują wbijać szpilę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 10:18, DeMichel napisał:

Pewnie, pominiemy fakt, że GTA IV było drugą grą zrobioną przez R* na silniku RAGE. Przecież
to nie jest istotne prawda? GTA V na PC będzie dziewiątą z kolei grą na tym silniku więc
raczej optymalizacji się nauczyli...

To jeszcze nie oznacza, że nie mogą niczego skopać. Zawsze jest duża szansa, że port konsolowy może być nieudany, przynajmniej początkowo. Liczba lat silnika gry nie ma tutaj nic do rzeczy. Można nawet sprawić, że paskudnie wyglądający port będzie źle działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że większość ludzi, którzy hejtują GTA na PS3 to mogła go co najwyżej pooglądać na wystawie w Media Markt''cie. Mam PS3, mam GTA i też mam zamiar kupić GTA na PC. Lel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

”Grand Theft Auto V wzmocnione nowymi platformami wygląda niesamowicie - zachwyca się założyciel Rockstara, Sam Houser. - Nie możemy się już doczekać, aż gracze doświadczą nowego poziomu szczegółów w tym wielkim świecie”. - Czy wy też wyobrażacie sobie w takim momencie mega podjaraną sprzedawczynie z Mango Telezakupy? Brakuje jeszcze takiego zachwytu jak: "Naleśśśniiiki?!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Jaki rok/dwa? :] Większość graczy komputerowych nie ma nawet monitora obsługującego FHD,

Pewnie chodzi o użytkowników laptopów, gdzie dominującą rozdzielczością jest 1366x768.

> a Ty wspominasz o 4K, które przyjmie się może za 10 lat i modach, do których trzeba mieć
> mocny sprzęt (czyli ponownie większość zobaczy co najwyżej na youtube).

Już teraz ceny TV w UHD spadły do w miarę "normalnych" poziomów i nie trzeba za nie płacić tyle co za dobre auto. Ceny monitorów w 4k też systematycznie spadają, więc można się spodziewać większej dostępności tego typu paneli w niedalekiej przyszłości. Pozostaje jednak problem uzyskania odpowiedniej mocy do wygenerowania obrazu w takiej jakości. Na razie tylko dwie karty radzą sobie jako tako przy 4k i ustawieniach ultra, obie potwornie drogie. No ale tak to jest z nowymi technologiami. Na pocieszenie już na przyszły rok zapowiedziane są 14nm procesory od Intela i AMD z obsługą DDR4, więc możemy spodziewać się jednoczesnego spadku TDP i wzrostu mocy, a prawdopodobnie w dalszej perspektywie transferu tej technologii do kart graficznych. Wiadomo, że przez najbliższe 2-3 lata 4k będzie dostępnie jedynie dla graczy entuzjastów, ale w nieco odleglejszym czasie stanie się tańsze i bardziej powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować