Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzięki modowi Watch Dogs na PC może wyglądać tak dobrze jak na demie E3 2012

55 postów w tym temacie

Koszmarny jest ten silnik, zastanawia mnie czego ubi robił W_D na silniku z assassinów, który jest o niebo ładniejszy i o niebo płynniej chodzi.
A drugie zdjęcie gry na modzie jest okrutnie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bardzo słabym gameplay''u lepsza grafika i tak nie pomoże. Gra nie potrafi mnie zachęcić do odpalenia po tygodniu odpoczynku. EU4 rlz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 15:22, Accid napisał:

W bardzo słabym gameplay''u lepsza grafika i tak nie pomoże. Gra nie potrafi mnie zachęcić
do odpalenia po tygodniu odpoczynku. EU4 rlz

Dziwne gram już ponad 25h i gra nie znudziła mnie wręcz przeciwnie wykonuje wszelkie zadania poboczne i nie jestem nawet w połowie głównego wątku fabularnego . Od takiego GTA IV gra jest o klasę lepsza ( bo pod względem klimatu to do IV wydaje mi się że jest bliżej niż do V )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 15:24, Morrdin napisał:

Dziwne gram już ponad 25h i gra nie znudziła mnie wręcz przeciwnie wykonuje wszelkie
zadania poboczne i nie jestem nawet w połowie głównego wątku fabularnego . Od takiego
GTA IV gra jest o klasę lepsza ( bo pod względem klimatu to do IV wydaje mi się że jest
bliżej niż do V )

Ile ludzi tyle opinii :P Wg. mnie nawet nie staje przy serii GTA, a najlepiej bawiłem się.. Grając w pokera około godzinki. Świetne animacje etc. Potem już, jak miałem wrócić do zupełnie nieciekawego wątku, skończyłem grę gdzieś po 2h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 16:17, Accid napisał:

Ile ludzi tyle opinii :P Wg. mnie nawet nie staje przy serii GTA, a najlepiej bawiłem
się.. Grając w pokera około godzinki. Świetne animacje etc. Potem już, jak miałem wrócić
do zupełnie nieciekawego wątku, skończyłem grę gdzieś po 2h :D

Dokładnie każdy ma swoje zdanie i wypada to uszanować . Ale poker znakomity popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę z efektem Deep of Field i jest fajnie i o dziwo,optymalizacja jest jakby lepsza,nie wiem tylko,co należy zmienić w pliku w My Documents/My Games ale nawet bez tego jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 18:20, Gohan1989 napisał:

Tylko watch dogs mozna porownywać do 6 letniego GTA 4 a my mamy zaraz GTA 5 PC


Nie powiedziałbym,niektóre efekty są po prostu świetne (deszcz,kałuże,odbicia,noc,itp.0 i wątpię,czy GTA V im dorówna, Ciekawe też,jak będzie z wymaganiami na maxa i czy będą one równie zawyżone,co w przypadku "Max Payne 3"?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na wypowiedź Ubi w tej sprawie, bo póki co można jedynie przypuszczać co było powodem takich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 18:56, eske napisał:

W takim razie czekam na wypowiedź Ubi w tej sprawie


Nie zdziwię się, jak bedą udawać, że nic się nie stało i w ogóle się do tego nie odniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twórcy gry powinni się tłumaczyć, czemu niektóre efekty zostały ograniczone (kilka jest faktycznie niepotrzebnych) np. taka gęstość tłumu, zasięg mgły czy refleksy... Pewnie by na konsolach wyglądało lepiej :/ Dziwi mnie to tylko, bo nowe konsole mają przecież nawet pesymistycznie zakładając bardzo dobrą moc przerobową, a UBI ma kasę na lepszy deweloping. Szykuje się następca EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 18:56, eske napisał:

W takim razie czekam na wypowiedź Ubi w tej sprawie, bo póki co można jedynie przypuszczać
co było powodem takich decyzji.


Jak to,co?,gdyby posiadacze PS4 i XOne zobaczyli,jak gra wygląda na PC to zaczęłyby się powszechne płacze i lamenty,a że konsolowcy to większość,więc Ubi nie chciało ich denerwować.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować