Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon na nowych artworkach i screenach

13 postów w tym temacie

Wszystko pięknie, ładnie, ale z tego co ostatnio słyszałem to alchemia leży i kwiczy jak knur podczas kastracji. Oby redzi posłuchali opinii graczy bo wyjdzie kaszanka a nie alchemia (jak w wiedźminie 2). Powinni powrócić do systemu z jedynki bo była naprawde bardzo dobrze zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i artwork przedstawiający Emiela Regisa na cmentarzu! Więc jednak raczej cyrulik będzie obecny w grze! Coraz więcej książkowych postaci. Wspaniale. Ale ciekawi mnie też czy powróci Iorweth albo czy chociaż zastąpi go inna ciekawa spiczastoucha postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alchemia moim zdaniem w obu częściach nie była dobrze zrobiona i stanowiła jedną z najnudniejszych części gry. Nie chciałbym powrotu systemu z jedynki, ani tego z dwójki. Prędzej coś nowego i bardziej przemyślanego, żeby nie było np. składników tylko raz występujących albo takich, które można omyłkowo zużyć/sprzedać, a mogą się potem okazać potrzebne na jakiegoś questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 21:57, Arcling napisał:

Alchemia moim zdaniem w obu częściach nie była dobrze zrobiona i stanowiła jedną z najnudniejszych
części gry. Nie chciałbym powrotu systemu z jedynki, ani tego z dwójki. Prędzej coś nowego
i bardziej przemyślanego, żeby nie było np. składników tylko raz występujących albo takich,
które można omyłkowo zużyć/sprzedać, a mogą się potem okazać potrzebne na jakiegoś questa.

Nie przypominam sobie sytuacji, żebym sprzedał coś potrzebnego do questa, jak również jednorazowych składników (chyba że właśnie jakieś questowe były, ale to inna sytuacja). System z jedynki bardziej mi się podobał, robienie eliksirów na wódce ma swój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Screen 86 .. miazga ;D Triss w tej częsci jest naprawde prześliczna :D
No. Zastanawiam się, czy będzie wybór między Triss, a Yennefer jak Shani-Triss w jedynce. Niby Yenn była największą miłościę Geralta, ale polubiłem Triss przez te 2 części. W jedynce mój wiedźmin nawet stwierdził, że Triss jest miłością jego życia (wpis w zadaniu "Tożsamość"). Wprawdzie wtedy miał częściową amnezję, ale Triss mówiła, żeby Geralt nie patrzał wstecz i nie zastanawiał sie co kiedyś by zrobił.
> Alchemia moim zdaniem w obu częściach nie była dobrze zrobiona i stanowiła jedną z najnudniejszych
> części gry. Nie chciałbym powrotu systemu z jedynki, ani tego z dwójki. Prędzej coś nowego
> i bardziej przemyślanego, żeby nie było np. składników tylko raz występujących albo takich,
> które można omyłkowo zużyć/sprzedać, a mogą się potem okazać potrzebne na jakiegoś questa.
przecież w jedynce większość questowych była dostępna w danym akcie, a poza składnikami specjalnymi wszystko miało jeden z 6-ciu pierwiastków i jak nie miałeś jednego, to mogłeś użyć czego innego. Nawet jak alkoholu dobrego brakowało to można było najgorszą wódę przerobić na Białą Mewę. Choć w dwójce to gromadzenie składników na co finalne rzeczy, żeby czegoś tam nie zabrakło było ciut kłopotliwe. Jeśli chodzi o Zbroję Vranów to lepszy był system ze Zbroją Kruka, gdzie starczały 3 specjalne, a nie pół tony skór, metalu, itd. Teraz zaczynam dwójkę kolejny raz i szukam list, żeby nie zostać na koniec bez jednego paska skóry ćwiekowanej, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 23:37, Samnitar napisał:

Triss na tapetę poproszę!


Przecież możesz pobrać screen i wrzucić sobie jako tapetę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne...ta gra będzie wyrywać z korzeniami samym klimatem. Pasowało aby panowie z REDa zrobili to na debiana bo na debianach gry chodzą nieco płynniej. Zawsze urwie te parenaście klatek więcej a to bardzo dużo na tak wymagającej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować