Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Watch Dogs naprawi liczne błędy i ulepszy grafikę

37 postów w tym temacie

Polecam przeczytać coś pod tytułem ,,Ubisoft tłumaczy powód obniżenia jakości grafiki w grze Watch Dogs i blokuje modyfikację TheWorse'''' oraz obejrzeć filmik na YT bo coś na gram.pl nie zauważyłem żadnej wzmianki o ustosunkowaniu się UbiSHITU do wersji PCtowej i samego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 09:50, lis_23 napisał:

Czyli mod,min. z DoF po tym patchu już nie działa?,ponowne jego wgranie/dodanie plików,pomoże?.

nowsza wersja moda wyszła i działa - trzeba jeszcze raz zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 14:10, Numenpl napisał:

> Czyli mod,min. z DoF po tym patchu już nie działa?,ponowne jego wgranie/dodanie
plików,pomoże?.
nowsza wersja moda wyszła i działa - trzeba jeszcze raz zainstalować


Problem w tym,że starsza wersja (6.0) jest prostsza w instalacji,nowsza (7.0) jest bardziej skomplikowana,obszerniejsza i nie wiem,co z niej wybrać:

Closer Camera
Far Camera
Normal Camera

przy czym tylko ta pierwsza opcja zawiera dodatkowe foldery:

Patch_Unpack - engine,generated,worlds

czy zmiany w profilu bry (moje dokumenty/moje gry/watch dogs) pozostaną po instalacji patcha?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 13:13, Draco0 napisał:

Polecam przeczytać coś pod tytułem ,,Ubisoft tłumaczy powód obniżenia jakości grafiki
w grze Watch Dogs i blokuje modyfikację TheWorse'''' oraz obejrzeć filmik na YT bo coś
na gram.pl nie zauważyłem żadnej wzmianki o ustosunkowaniu się UbiSHITU do wersji PCtowej
i samego moda.


Degrad -1 za obraźliwe przekręcanie nazwy firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było tego po nich spodziewać, w końcu nie jest to tytuł z oficjalnym wsparciem modów. Dobrze, że nie banują za ich używanie. Choć kto wie, pewnie już niedługo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polecam przeczytać coś pod tytułem ,,Ubisoft tłumaczy powód obniżenia jakości grafiki
> w grze Watch Dogs i blokuje modyfikację TheWorse'''' oraz obejrzeć filmik na YT bo coś
> na gram.pl nie zauważyłem żadnej wzmianki o ustosunkowaniu się UbiSHITU do wersji PCtowej
> i samego moda.

> Degrad -1 za obraźliwe przekręcanie nazwy firmy.


szanowna Redakcjo. idąc tropem przyznawanych przez Was minusów, niedługo będzie się je dostawać za nierozpoczęcie wypowiedzi od słów: "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 22:04, Oscar_Oks napisał:

szanowna Redakcjo. idąc tropem przyznawanych przez Was minusów, niedługo będzie się je
dostawać za nierozpoczęcie wypowiedzi od słów: "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
i Maryja zawsze dziewica"...

Gdybyś pogooglał, to byś znalazł nową wersję moda.
Zauważ mój drogi kolego iż Ubisoft nie stworzyła moda więc nie jest za niego odpowiedzialna. Dodatkowo Watchdogs nie wspiera modów w pewnym sensie można to zrozumieć jako modyfikacje programu co możliwe iż nawet jest sprzeczne z licencją :) W każdym razie nikt nie będzie za to cię ścigał, ale znajdziesz nową wersję moda
na GURU(forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Degrad -1 za obraźliwe przekręcanie nazwy firmy.

To już nie można wyrazić swojej własnej opinii nt. danej firmy i użyć wobec niej adekwatnego określenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 11:14, Draco0 napisał:

To już nie można wyrazić swojej własnej opinii nt. danej firmy i użyć wobec niej adekwatnego
określenia ?


Gdyby tak wszyscy chcieli to zrobiłby się z tego jeden,wielki syf,a nie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 11:14, Draco0 napisał:

To już nie można wyrazić swojej własnej opinii nt. danej firmy i użyć wobec niej adekwatnego
określenia ?


Nie w sposób obraźliwy. Krytykować można lecz bez obraźliwych zwrotów w stosunku do danej firmy dotyczy to również przekręcania nazw firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 11:26, Isildur napisał:

Nie w sposób obraźliwy. Krytykować można lecz bez obraźliwych zwrotów w stosunku do danej
firmy dotyczy to również przekręcania nazw firm.

Ech ta polityczna poprawność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...nie ma sprawy. Mogę zawsze zamiast nazwy tej firmy użyć słowo prostytutka/i.. Nie jest ono obraźliwe lecz kulturalne określenie osoby/b, która oddaje się pewnym czynnościom. Te określenie/słowo idealnie pasuje do nazwania tej firmy ze względu na czyny do których się dopuszcza oraz jawnie choć nie wprost się do nich przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft jest po prostu śmieszny i tych którzy kupują grę nie szanują wcale.... Liczę po prostu na to że Gta V na pc zmiecie Watch Dogs i pokaże jak się robi gry.Mam nadzieję że mnie nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować