Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Click 8/2006

23 postów w tym temacie

Zauważyłem że pewna osoba zaczęła śladami Smugglera opisywać numery Clicka lecz jej plan spalił na manewce i zaprzestała na jednym numerze.Będe kontynuować jej dzieło przez mam nadzieje długi czas chyba że okaże się że nikt nie jest zainteresowany Clickiem
A więc

Zawartość płyt:

CD1
Pełna wersja:Jet Storm
Wersja demo:Hearts Of Iron:Doomsday

CD2
Pełna wersja:Panzer General III,Scorched Earth
Tapety:Bad Day LA,Hitman Blood Money,Hearts Of Iron:Doomsday,Rise Of Nation:Rise Of Legends,Wojna w Kolumbii
Wersja demo:Crusader of Space 2,Sensibble Soccer 2006,Pizza Dude,ShipSim 2006

DVD
Pełne wersje:Jet Storm,Panzer General III,Scorched Earth

Wersje demo:Crusaders of Space 2,CSI 3 :Dimension of Murder,Glory of The Roman Empire,Mistrzostwa Świata FIFA 2006,Hitman Blood Money,NFL Head Coach,Sensible Soccer 2006,Shadowgrounds,Pizza Dude,ShipSim 2006
Tapety:Bad Day LA,Hearts Of Iron:Doomsday,Hitman Blood Money,Rise Of Nation:Rise Of Legends,Wojna w Kolumbii

Zapowiedzi:
Lego Star Wars II,Maelstrom,Age of Empires III:Warchiefs,Overlord,Disciples III:Renaissance,Desperate Housewives,Warhammer Online,Dead Island,Chrome 2,Newsy
Temat numery:
Titan Quest
Recenzje:
Half Life:Episode One,Glory of The Roman Empire,Rise of Legends,Rush for Berlin,Hitman Blood Money,SiN Episodes:Emergence,Guild Wars:Factions,Sensible Soccer,Panzer Elite Action,Bad Day LA,Wojna w Kolumbii,Ford Street Racing,Euro Club Manager 2006
Poradnik:
Tipsy,Heroes Of Might And Magic V
Nie tylko gry:
Podstawka sukcesu,Sprzęt-testy i nowinki
Działy stałe:
Spis treści,Co na CD/DVD?,Listy,Osatnia strona

Jak napomniałem wcześniej.Jeżeli okaże się że Clickiem intersuje się zbyt mało osób to zakończe prowadzenie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer bardzo średni, zresztą od kiedy zmieniła się ekipa Clicka! Randall czy Frogger - oni są niezastąpieni, ich teksty miały to coś co zawsze znajduję w CD-A. Być może źle oceniam Click! gdyż jestem przyzwyczajony właśnie do wspomnianego CD-A i tam otrzymuję o wiele więcej ale nowa ekipa nie stanęła moim zdaniem na wysokości zadania i Click stracił wielu czytelników...

PS: Nawet zawartość dvd mnie jakoś nie zachwyca, ale to może tylko ja jestem taki wymagający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:22, Probos napisał:


Khm,khm to ja zobowiązałam się pisać zapowiedzi Clicka! a ty mnie ubiegłeś :/. Ale to akurat dobrze, bo jeszcze tego numeru nie kupiłam (nie było w kiosku) :) , Więc tym razem ci daruję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:56, Markus89 napisał:

Dla mnie numer bardzo średni, zresztą od kiedy zmieniła się ekipa Clicka! Randall czy Frogger
- oni są niezastąpieni, ich teksty miały to coś co zawsze znajduję w CD-A. Być może źle oceniam
Click! gdyż jestem przyzwyczajony właśnie do wspomnianego CD-A i tam otrzymuję o wiele więcej
ale nowa ekipa nie stanęła moim zdaniem na wysokości zadania i Click stracił wielu czytelników...

PS: Nawet zawartość dvd mnie jakoś nie zachwyca, ale to może tylko ja jestem taki wymagający...


Cóż, co do zawartści płyt to zgadzam się w zupełności, co do ekipy Clicka! to częściowo, owszem Click! bardzo stracił przez przeniesienie pisma do Wrosławia (wszystko przez wydawnictwo Bauer, do którego należy Click! i CDA :/) i tym samym zmianę redakcji jednak ta również według nie jest ok. Pisze o wiele lepsze recenzje, językiem dziennikarskim a nie młodzieżowym tak jak CD-A, np. "gra jest zaj***" lub "grafika jest spoko" lub coś w tym stylu. Według mnie dfziennikarze powinni pisać poprawnym językiem a nie takim jakim posługuje się młodzież (chodzi mi o niektóre słówka z tego slangu, nie przekleństwa). Głównie dlatego nie lubię CD-A. W Cilcku! są też często o wiele fajniejsze pełne wersje. Kupiłam 2 razy CDA i bardzo się zawiodłam. 15 zł wyrzucone w piach.
PS: Sorry za offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:56, Markus89 napisał:

Dla mnie numer bardzo średni, zresztą od kiedy zmieniła się ekipa Clicka! Randall czy Frogger
- oni są niezastąpieni, ich teksty miały to coś co zawsze znajduję w CD-A. Być może źle oceniam
Click! gdyż jestem przyzwyczajony właśnie do wspomnianego CD-A i tam otrzymuję o wiele więcej
ale nowa ekipa nie stanęła moim zdaniem na wysokości zadania i Click stracił wielu czytelników...

PS: Nawet zawartość dvd mnie jakoś nie zachwyca, ale to może tylko ja jestem taki wymagający...

Randall to byl kawał drania i idioty. I bardzo slusznie go wywalili. To co wyprawiał z ludźmi na tyłach pisma to się w pale nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:04, natkasuper1 napisał:

Cóż, co do zawartści płyt to zgadzam się w zupełności, co do ekipy Clicka! to częściowo, owszem
Click! bardzo stracił przez przeniesienie pisma do Wrosławia (wszystko przez wydawnictwo Bauer,
do którego należy Click! i CDA :/) i tym samym zmianę redakcji jednak ta również według nie
jest ok. Pisze o wiele lepsze recenzje, językiem dziennikarskim a nie młodzieżowym tak jak
CD-A, np. "gra jest zaj***" lub "grafika jest spoko" lub coś w tym stylu. Według mnie dfziennikarze
powinni pisać poprawnym językiem a nie takim jakim posługuje się młodzież (chodzi mi o niektóre
słówka z tego slangu, nie przekleństwa). Głównie dlatego nie lubię CD-A. W Cilcku! są też często
o wiele fajniejsze pełne wersje. Kupiłam 2 razy CDA i bardzo się zawiodłam. 15 zł wyrzucone
w piach.
PS: Sorry za offtopa.


Trochę dziwne jest to co piszesz o CD-A. Ja jakoś tam nie widzę żadnego slangu młodzieżowego a recenzje dla mnie są bardzo dobre. Nie są podane w sposób skrótowy czy "suchy" (jak w KŚG) lecz czasem trzeba się czegoś doszukać, dopatrzeć aby zrozumieć ich tekst. Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:36, Probos napisał:

Ci ludzie to nigdy człowiekowi spokoju nie dadzą :)Dodatkowe daje dwie strony.Patrzcie jaki
jestem dobry

Hej, ja poproszę o powiększenie czcionki na ostatnim screenie. Warto by było poczytać o Titan Queście :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:04, natkasuper1 napisał:

np. "gra jest zaj***" lub "grafika jest spoko" lub coś w tym stylu.


A gdzie ty w CDA masz takie teksty? Bo według mnie argumenty wyssane z palca, tak samo jak przekleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie czytałaś chyba pierwszej zapowiedzi wiedźmina. Zobaczyłabyś jak bardzo autor wyślił się aby miała kilmat.arcydziało na miare nudnawego Pana Tadeusza(tyle tylko że zapowiedź była ciekawa,pisana staropolszczyzną) Ja tam w (przynajmniej w znacznej części) receznjach nie widze żadnego slangu młodzieżowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie dowodów? Proszę bardzo: relacja z E3 : ""...tylko pierwszego dnia, potem właził, kto chciał..." , ""Z ym plakatem to w sumie niezłe były jaja" , ""Tu zaś w 3 dni przewaliło się 60 000 ludzi!" . Wiem, t nie są żadne zdrożne słowa, ale mnie rażą w artykułach dziennikarskich.
Mistic ---> przecież napisałam, że nie chodziło mi o przekleństwa, podałam takie przykłady , bo nie pamiętałam konkretnych :/
Ech, przecież to jest tyklo moje zdanie a wy mnie objeżdżacie jakby to były herezje.
Darkstar --> nie przeczę, że niektóre recenzje są dobrze napisane, ale to nie zmienia postaci rzeczy :)
Jeśli kogoś uraziłam to sorry. Zakończmy tego offtopa. W końcu to jest temat o Clicku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:11, natkasuper1 napisał:

Chcecie dowodów? Proszę bardzo: relacja z E3 : ""...tylko pierwszego dnia, potem właził, kto
chciał..." , ""Z ym plakatem to w sumie niezłe były jaja" , ""Tu zaś w 3 dni przewaliło się
60 000 ludzi!" . Wiem, t nie są żadne zdrożne słowa, ale mnie rażą w artykułach dziennikarskich.


No jeżeli przeszkadza ci słowo właził zamiast wchodził czy że z plakatem były niezłe jaja to...
CD-A to czasopismo na luzie, kiedy trzeba piszą recenzję czy zapowiedź odpowiednią do tematu (np. wspomniany przez Darkstar181 Wiedźmin) w sposób na jaki zasługuje. Jeżle przeszkadza ci słownictwo CD-A to polecam KŚG aby zasnąć przy recenzji.

No a żeby nie robić offtopa to wydaje mi się,że CLICK! mimo zmienionej redakcji i tak jest u mnie na drugim miejscu wsród czasopism, trzeciego nawet nie ma :)
1. CD-Action
2. Click!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ja powiem tak, CDA kupuje, zeby poczytac, Clicka tylko jak jest jakas ciekawa pelna wersja. W tym miesiacu nie ma tam dla mnie zadnej ciekawej pelnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer! Jak wiele razy mówiłem lubie gry Ubisoft, więc Panzer General III bardzo mnie usatysfakcjonował...uff... Recki ładnie opisane i wszystko fajnie! Ciekawe jaki będzie nr 9/2006...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 13:28, misiaqu8 napisał:

Mógłbym zapytać, jaką ocenę dostał w Clicku Hitman: Blood Money?


Hitman: Blood Monay w nowym Clicku otrzymał ocenę 5-/6 ^_^

KONIEC TRANSMISJI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 13:47, PAPISHON napisał:

Nic ciekawego, proponuje zakup CDA. Lepsze pełne wrsje i wogóle wiecęj czytanie :P

Zgadzam się, CDA rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować