Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W ten weekend graj w Titanfalla na PC za darmo

21 postów w tym temacie

Mała literówka, w ostatnim akapicie powinno być na platformie Valve, a nie Vale. Poza tym dziękuję za informację, chętnie przetestuję upadek tytana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mała literówka, w ostatnim akapicie powinno być na platformie Valve, a nie Vale. Poza
> tym dziękuję za informację, chętnie przetestuję upadek tytana :D

A ja dziękuję za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Ale raczej nie skorzystam. Mój biedny pecet by tego nie wy3mał. Zresztą nie lubię mieć ograniczeń czasowych w graniu. Lepiej grę po prostu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czyli jak je pobiorę teraz i np uruchomię w poniedziałek to będę mógł grać te 2 dni czy mogę uruchomić tylko w sobotę i niedzielę ? bo nie zrozumiałem dobrze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ogarnąłem to ma się 48 godzin na pogranie w Titanfalla od momentu włączenia gry po raz pierwszy. Czyli nie do końca musi to oznaczać sobotę i niedzielę. Może to się ściągnąć w sobotę, ale skończyć zabawę pewnie będzie można w poniedziałek.

Nie oznacza to jednak, że jeśli ktoś będzie trzymał na koncie wersję testową to będzie ona cały czas dostępna. Zapewne trzeba grę po raz pierwszy uruchomić w ciągu tych dwóch dni, aby uruchomić okres testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. [conspiracy mode on]Ciekawe, ile ta akcja ma wspólnego z wywiadem niedawno przeprowadzonym z Zampellą przez Eurogamera - http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-13-amid-rumours-of-titanfall-2-for-ps4-ea-and-respawn-reflect-on-launch
W szczególności chodzi o fragment poniżej. Zampella, zapytany o aktywność graczy trzy miesiące po premierze, odpowiedział tak:
"On PC it started off really strong and it''s starting to dip a little bit now more than we expected. We''re looking at that. What are the reasons? Is it something we''re doing wrong? Is it the matchmaking? So we''ll pay attention to that and figure out what that is. We want to see it go up."
Czyli gra umiera szybciej niż nawet deweloperzy się spodziewali, to się troszkę przestraszyli i dają ją na weekend to pogrania za friko. A nuż ktoś kupi, heh :P[conspiracy mode off]

Ale akcja i tak dobra, więc pochwalam. Weekend to akurat dobry czas, by nacieszyć się gameplayem, ale jednocześnie zbyt mały, by wk... się na te wszystkie irytujące babole. Czyli wszyscy wygrywają ;P
Sam wróciłbym do gry, gdyby stosunek czekania do grania nie wynosił 1 do 2. W grze online po prostu nie może być tak, że czeka się na rozgrywkę połowę tego ile faktycznie się gra. Nie sądzę że ta akcja przyciągnie graczy, kiedy gra jest w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 16:24, Siriondel napisał:

Interesujące. [conspiracy mode on]Ciekawe, ile ta akcja ma wspólnego z wywiadem niedawno
przeprowadzonym z Zampellą przez Eurogamera - http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-13-amid-rumours-of-titanfall-2-for-ps4-ea-and-respawn-reflect-on-launch
W szczególności chodzi o fragment poniżej. Zampella, zapytany o aktywność graczy trzy
miesiące po premierze, odpowiedział tak:
"On PC it started off really strong and it''s starting to dip a little bit now more
than we expected. We''re looking at that. What are the reasons? Is it something we''re
doing wrong? Is it the matchmaking? So we''ll pay attention to that and figure out what
that is. We want to see it go up."

Czyli gra umiera szybciej niż nawet deweloperzy się spodziewali, to się troszkę przestraszyli
i dają ją na weekend to pogrania za friko. A nuż ktoś kupi, heh :P[conspiracy mode off]

Ale akcja i tak dobra, więc pochwalam. Weekend to akurat dobry czas, by nacieszyć się
gameplayem, ale jednocześnie zbyt mały, by wk... się na te wszystkie irytujące babole.
Czyli wszyscy wygrywają ;P
Sam wróciłbym do gry, gdyby stosunek czekania do grania nie wynosił 1 do 2. W grze online
po prostu nie może być tak, że czeka się na rozgrywkę połowę tego ile faktycznie się
gra. Nie sądzę że ta akcja przyciągnie graczy, kiedy gra jest w takim stanie.


No nie wiem jak to teraz wygląda ale czuję że zarwę nockę tak jak w becie liczę na to że opłaci się mi ta gra to może kupię od dłuższego czasu czekałem aby przetestować pełną wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo EA za bycie fajnym jak valve tam przynajmniej gry przy ładowniu mapy nie wywalają do pulpitu ach te kochane EA dzięki za 48 godz crashowania włączam mapę ładuje ładuje i wiadomo co wywala po prostu świetna polityka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy prędkościach pobierania jakie umożliwia Orgin to pobieranie tej gry będzie trwało
> 48 godzin.
Mi się pobrało i zainstalowało w 7 godzin max, nwm bo spałem ;p

Poza tym zagrałem 2 mapki i znudziło mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem "małe" 50 GB i oczywiście przy łączeniu z serwerem wyskakuje błąd "program przestał działać" ktoś wie o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo że nawet kampanię trzeba przechodzić w trybie multi. Co do kampanii: Jak się wkracza na teren walk, to potem człowiek nawet nie wie jaką misję musi wykonać, a potem okazuje się, że wygrywamy i trzeba jeszcze rozwalić resztę pilotów i tyle. I tak od misji do misji. Nie czuje jakiejkolwiek satysfakcji z przechodzenia tych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować