Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problem pań: płeć i głos

70 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2006 o 22:00, Henrikoo napisał:

Ja tam nie odczuwam tego że gram z dziewczynami i robiejakiegoś questa chyba że jestem sam
jak rodzynek ale tak pozatym to tyko trzeba pisać inaczej niż do facetów. A nawet jeśli gram
PvP z dziewczyną i wygram to jakoś nachwycony nie jestem

Widzisz! Jednak!
Lejesz kobiety na PvP... jak tak można?! :P

Wracając do tematu... jakie to ma właściwie zastosowanie? W których MMO jest komunikacja głosowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taaaaaaaaaaaaaaaaaaa masz racje mam czekać aż jakaś dziewczyna spierze mnie na kwaśne jabłko genialny pomysł. Sam bym tego lepiej nie wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 22:02, Monastor napisał:

Wracając do tematu... jakie to ma właściwie zastosowanie? W których MMO jest komunikacja głosowa?


Sam takom właśnie kończe ;P
Mam nadzieje że takie będo już w niedalekiej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja ja [i inni panowie z mojej gildii] bardzo lubimy słuchać głosików naszych drogich Pań w Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie rozumiem tego! to jakies brednie! ja osobiscie uwazam ze fajnie jest grac z dziewczynami i nie potepiam zadnej z nich z tego powodu! ja sadze ze to same dziewczyny sa sceptycznie do tego nastawione! mam kolezanke ktora gra np. w GTA i nikt jej nie potepia. DZIEWCZYNY WEZCIE SIE W GARSC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadziejny pomysł. Jak można grać z kobietą z męskim głosem!!:P I tak się zastanawiam czy to nie jest taki stereotyp typu-kobiety wg mężczyzn są gorszymi kierowcami a statystyki są po stronie pań.Podział na zajęcia dla pań i panów minął. Przecież to są takie pierdoły, że się nie chce słuchać /czytać/. Ja nawet wole grać z dziewczynami a myśl, że ten męski głos może należeć do kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsens... XP
Moje koleżanki nie grają bo nie lubią grać i im się to nudzi.. jedna nawet nie umiala gry zainstalować..bk :/
Jak gram w MMORPG-i to nie mam takich problemów.. Ludzie to już takie pierdoły wymyślają <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł tylko oddaje absurd sytuacji...
Problem w tym, że większość rodziców wbija do głowy swoim pociechom na wczesnym etapie socjalizacji chory stereotyp: chłopcy powinni się bawić samochodzikami i żołnierzykami, a dziewczynki lalkami. Gry komputerowe w większości dotyczą "żołnierzyków" i "samochodzików". Dlatego skrzywdzone na wczesnym etapie kształtowania dziewczyny nie sięgają po gry. Pomysł ze zmianą głosu jest skutkiem ubocznym tej patologii, nie metodą walki z nią. Jeśli ktoś po tym ma jeszcze wątpliwości co do braku równości między płciami i sensowności walki o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam...:P W moim wieku Panie myślą tylko jak by tu fajke zapalić by przypału u dyrektorki nie było, albo jak by tu takiego , pięknego łysego chłopca na Melanż zaprosić i się pożmonie %% :P
Na gry komputerowe nawet nie popatrzą...=-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo chętnie słucham dziewczęcych/kobiecych głosów na TS-ie, więc nie rozumiem tego pomysłu. Jak dla mnie jest to zupełna głupota.

Tak btw - "Kobiety, które decydują się na granie w gry online, często uzyskują wyniki nie gorsze, a wręcz lepsze od mężczyzn."
Z tym, że są lepsze to już przesada :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka miłych dziewczyn grających w MMO FPS''y/RPG''i
Są nawet bardzo dobre w wielu FPS''ach :D
Lubię je słuchać na TS :D W końcu to dziewczyny :))
Nie wiem skąd uprzedzenie do dziewczyn grających w MMO itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam jedna dziewczyne grajaca...w csa :) Mila i w ogole, gra lepiej od polowy serwera...wiec cos w tym jest :) A co do glosu - ja tam akurat lubie kobiet sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czego to ludzie nie wymyślą ;) ... Fakt faktem, że płęć piękna to raczej rodzynki w wielkim cieście jakim są gry video. Mniejsza z tym czy to cRPG, MMO itp. Kobiety raczej nie są najliczniejszą grupą. Jednak ja jestem spokojny bo powoli stereotypy odchodzą do lamusa (np. moim szefem jest kobieta), nowe pokolenie kiedy już weźmie sprawy w swoje ręce może nieco namieszać na rynku elektronicznej rozrywki. Wszystkie panie serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no, to jest jakieś chore. I jak mam być szczery - grając w WoWa na serwerze Argent Dawn, nawet stosunkowo często można spotkać się z przedstawicielką płci pięknej (prawdziwą). Oczywiście nie przecze że jest ich mało, a także że wiele mężczyzn decyduje się na gre postacią kobiecą, jednak nie eliminuje to z gry obecności prawdziwych kobiet.

Rozwiązanie ze zmianą głosu? Imo absurd! U nas nawet faceci chcieliby odwrotnie zrobić - zamienić sobie głos na kobiecy żeby dało się role-playować przez TSa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 01:53, JakubK napisał:

Tak btw - "Kobiety, które decydują się na granie w gry online, często uzyskują wyniki nie gorsze,
a wręcz lepsze od mężczyzn."
Z tym, że są lepsze to już przesada :D.


I właśnie dlatego tak mało jest kobiet grających. Dużo lasek gra lepiej niż faceci. To samo jest z prowadzeniem samochodu, jak napisał ktoś wyżej. Tyle, że duża część facetów/dzieci nie potrafi się pogodzić z tym że ich kobitka sprowadziła do parteru i wdeptała w ziemię. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku jak mi się wydaje.
A ten "mutator" głosu to jakiś absurd. Statystyki będą takie: 99% użytkowników tej aplikacji nie będzie kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu dziewczyny wola zakupy(taki sport ekstremalny),a faceci gry :] a ten Voice Changer to ktos sie chyba nudzil... zreszta nie wiem jak dziewczyna mogla by sie jarac np. Quake''iem... to wbrew naturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować