Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 bierze przykład z Battlefielda

37 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem tę "galerię" w gameplayu momentalnie wyobraziłem sobie jak to będzie wyglądać. Kup to, kup tamto. Oczywiście wszystko za "symbolicznego" dolara, kwiatek, lampa, stołek. Doładuj konto, aby móc pobierać nowe unikatowe przedmioty, itp. Taka gra F2P, z tym, że trzeba za nią zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale to premium to jest jednorazowa opłata czy coś w rodzaju abonamentu? No i czy rzeczywiście
> daje wszystkie dodatki za darmo? Czy np. daje możliwość wcześniejszego zakupu lub zniżki?
Umiesz czytać czy jednak nie dołączając do użytkowników posiadających dostęp do tej usługi ((możecie liczyć na szybszy dostęp do DLC)) nie ma nigdzie napisane że za darmo czego się spodziewasz po $$$EA$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak było wiadomo, że wyjdzie bazylion dodatków, więc Premium nic nie zmienia, a nawet
> poprawia sytuację. No ale to EA, więc trzeba pobluzgać bezmyślnie.

Niby jak skoro dodatek i tak bedziesz musial pewnie kupic:P lub premium bedzie po 1 tys pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem czytać, chociaż jest to trudne przy braku interpunkcji piszącego.

Niektóre komentarze (Henrar, Dared00) tutaj zdają się wskazywać na to, że premium będzie czymś w rodzaju season passa, dającego dostęp do wszystkich dodatków. Źródło artykułu jest jednak mało precyzyjne - mówi wprawdzie o 3 darmowych rozszerzeniach, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba szykuje się golden poop dla EA, oraz rekord Guiness''a w ilości pobranych kopii gry na torrentach. Jeszcze się na tych simsach 4 wyłożą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 22:05, Vertson napisał:

No to chyba szykuje się golden poop dla EA, oraz rekord Guiness''a w ilości pobranych
kopii gry na torrentach.

O, to mi musi ktoś wytłumaczyć. Dlaczego ludzie piracą gry, które określają mianem crapów? Przecież to tak jakby dobrowolnie podnieść z ziemi kupę i wysmarować się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Umiem czytać, chociaż jest to trudne przy braku interpunkcji piszącego.
>
> Niektóre komentarze (Henrar, Dared00) tutaj zdają się wskazywać na to, że premium będzie
> czymś w rodzaju season passa, dającego dostęp do wszystkich dodatków. Źródło artykułu
> jest jednak mało precyzyjne - mówi wprawdzie o 3 darmowych rozszerzeniach, ale to wszystko.

Jedni mówią, że to będzie coś w rodzaju subskrybcji, ale właściwie nie ma żadnego info jak to ma wyglądać.
Kupienie nowych simsów po tym co ostatnio wyprawia EA jest dla mnie równie atrakcyjne co wzięcie kredytu u lichwy spod dworca, przy SimCity kłamali w żywe oczy teraz dają możliwość opłaty z góry za dodatki, jak gra będzie w takim stanie jak wspomniane SimCity to jakiś biedak co się skusi przez marketingowy walec jaki się po nim przetoczy bardzo szybko obudzi się z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że The Sims skończyło się na The Sims 2. Trójka w zasadzie nie dodaje nic nowego. Ktoś powie, że dodaje w pełni otwarty świat, ale czy to dobrze? Otwarty świat - kosztem braku wnętrz większości budynków w mieście. The Sims 2 mam wszystkie dodatki oryginalne, i nie uważam tego za wyciąganie forsy od klientów. Z zakupu jestem bardzo zadowolony. The Sims 3 kupiłem oryginalne. Pierwszy dodatek też oryginalny. I wtedy zdałem sobie sprawę, że The Sims 3 to właściwie to samo, a The Sims 3 i 4 - to już wyciąganie kasy. Ale pewnie. Rozumiem właściwie EA. Jak są ludzie, którzy 3 razy potrafią kupić to samo - to jak tu nie korzystać z takiej żyły złota? Namawiam was ludzie do zagrania w The Sims 2, i do olania The Sims 3 i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared, ja rozumiem to w ten sposób, iż content, który jest zawarty w grze nie podlega cenie sugerowanej przez twórców. ( Tak, chodzi o milion DLC )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawda jest taka, że The Sims skończyło się na The Sims 2. Trójka w zasadzie nie dodaje
> nic nowego. Ktoś powie, że dodaje w pełni otwarty świat, ale czy to dobrze? Otwarty świat
> - kosztem braku wnętrz większości budynków w mieście. The Sims 2 mam wszystkie dodatki
> oryginalne, i nie uważam tego za wyciąganie forsy od klientów. Z zakupu jestem bardzo
> zadowolony. The Sims 3 kupiłem oryginalne. Pierwszy dodatek też oryginalny. I wtedy zdałem
> sobie sprawę, że The Sims 3 to właściwie to samo, a The Sims 3 i 4 - to już wyciąganie
> kasy. Ale pewnie. Rozumiem właściwie EA. Jak są ludzie, którzy 3 razy potrafią kupić
> to samo - to jak tu nie korzystać z takiej żyły złota? Namawiam was ludzie do zagrania
> w The Sims 2, i do olania The Sims 3 i 4
No tak szczerze powiedziawszy na początku myślałem że te sims 2 to kicha ale jak zagrałem to uznałem iż w 100% jest lepsze od sims 3 pod względem grywalności nie nudzi się tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 23:12, Wojman napisał:

To po co takowy wygłaszasz? Degrad -1 za spam.

I za coś takiego dostaje się Degrad -1? Aha no nieźle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 17:21, Henrar napisał:

Bo kupowanie dodatków do Simsów osobno się zwraca?

Tak, bo kupienie dodatku to jedna kwota, tutaj płacisz za wszystkie z góry, które jeszcze nie są tworzone lub są w trakcie produkcji. Nawet nie wiadomo, co to będzie ? Chcesz wspierać beznadziejne dodatki, które będą "zbroją dla konia" ? Co gorsza kupisz to z góry i potem będzie płacz. Lepiej patrzeć devowi na ręce i nie wspierać "od razu" ich pomysłów. Czy to był pierwszy raz ? Nie.

Dnia 22.07.2014 o 17:21, Henrar napisał:

W przypadku Season Passów i innyc Premium płacisz MNIEJ. Więcej to zapłacisz, gdy będziesz
chciał kupić wszystko osobno.

Tak, jako zbiorczy pakiet i płacisz za coś, czego jeszcze nie masz a kasa musi być odpalona już teraz. Jaki masz z tego zysk, oprócz tańszych "widmo" DLC ?

Dnia 22.07.2014 o 17:21, Henrar napisał:

No nie gadaj. Myślałem, że EA to część Czerwonego Krzyża.

Trafiłeś. Bo w sumie nim jest. A darmowe produkty od EA ? Ale to część marketingu. Bardzo trudno rozróżnić uczciwą firmę od oszustów ?

Dnia 22.07.2014 o 17:21, Henrar napisał:

Co ma jakość do Premium? Dodatki tak by wyszły. Teraz masz okazję zapłacić za nie z góry.
Jeżeli nie chcesz, to - UWAGA, NIEZWYKLE CIĘŻKIE DO OGARNIĘCIA - nie musisz tego kupować.

Uwaga i to nie jest trudniejsze od ogarnięcia - jakość dodatków. Nie lubię jak mi się sprzedaje kota w worku i to za 40 zł.

Dnia 22.07.2014 o 17:21, Henrar napisał:

To ich nie kupuj. I dlaczego niby kontrowersyjne? Season Passy dawały dostęp do mniejszych
dodatków i jakoś nikt nie narzekał. No ale to EA, tutaj trzeba, w końcu złota kupa, czy
cuś.

Bo DLC jest kontrowersyjne to i sprzedawanie przepustek jest takie same. Pocięcie gry na części i sprzedawanie osobno ? Musiałbym urodzić się dzisiaj, żeby nie wiedzieć, że EA wycina z pełnych gier ich mniejsze fragmenty rozgrywki.

Dnia 22.07.2014 o 17:21, Henrar napisał:

Dodatki do tej części Simsów i tak by wyszły, więc nie bardzo rozumiem narzekania na
Premium. Szkoda tylko, że jest tak niewielka liczba osób tutaj (Dared00 i chyba to tyle),
która jest w stanie to pojąć, że wyjście tego wiele nie zmienia.

Ameryki nie okryłeś i każdy to wie, bo wiemy z czego słynie EA. Nawet nie wiesz, na jakiej zasadzie będzie to premium. Po co ten poklask ? Konsumenci mają prawo komentować zachowania sprzedawcy. Co więcej, mają prawo do wystawiania laurki. Nie usprawiedliwiam EA, raczej czekam na ich kolejny bezmyślny pomysł na zarobienie $ z naiwnych kupujących,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować