Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z siekierą przez ciemne katakumby - gameplay Hellraid

13 postów w tym temacie

Tyle czasu już przy tym dłubią, przekładają premierę, a gra nieustannie wygląda jak Dead Island w nowych ciuchach. Nawet akcje z aktywacją czegoś polegają na przytrzymaniu klawisza i czekaniu aż załaduje się pasek.
Ruchy również identyczne, a walka wyglądała fajnie na szybkich urywkach na trailerze. Tutaj wygląda trochę jak drewno, a w takim Dead Island można było przynajmniej obciąć ręce dla zombiaka.
Mam nadzieję, że pojawią się jakieś inne lokacje poza lochami i katakumbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę, co z tej gry wyjdzie. Miałem nadzieję, że będzie z tego taki trochę lepszy Dark Messiah of Might and Magic, ale niestety wygląda trochę gorzej. Zwłaszcza magia wygląda tutaj biednie. Fajnie byłoby mieć możliwość decydowania, w jaki sposób użyjemy np. tej "lodowej różdżki". Jeśli będzie się ona ograniczała tylko do wybijania lodowych kolców z ziemi, to jest to moim zdaniem zmarnowanie potencjału. Opcja szybkiego przełączenia między kolcami a samym zamrożeniem powierzchni - to byłoby coś. Jeszcze w połączeniu z opcją rzucania bezpośrednio na przeciwników zamiast tylko na podłogę/ściany (zarówno zamrożenie jak i kolce). Można byłoby robić wtedy akcje: zamrożenia podłogi za przeciwnikiem i kopnięcie go w stronę kolców, które sami sobie zrobiliśmy.
Chyba niezbyt przemyślane to zabijanie nieumarłych miotanym ogniem. Jedyna gorsza rzecz, jaką znam, od biegnącego w moją stronę zombie jest biegnący w moją stronę płonący zombie.

Gra ma szanse być przyzwoitym średniakiem, ale chyba jednak nie dorośnie do miana następcy produkcji od Arkane Studios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za mało mięsa w tej walce, nie chcę ''grać w kości'' tylko odcinać kończyny :) Jucha musi bryzgać na wszystkie strony, trochę więcej dynamiki a czary powinny być okazjonalne ale z pierd.. nięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 14:29, CDRV napisał:

Dziw bierze ze na Youtube rosjanie nie hejca, przynajmniej z tych kilku tekstow, ktore
przeczytalem.

A za co mieli by hejcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajne! Zagram w to. Przypomniała mi się gra - Dark Messiah of Might and Magic, a tamtą
> produkcję wspominam bardzo miło :).

To była super gra jeżeli chodzi o system walki (oczywiście pod innymi aspektami również była super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować