Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje serial na kanwie Resident Evil

13 postów w tym temacie

Pamiętam mini serial ( chyba 6 odcinków ), wypuszczony przed premierą gry ALAN WAKE.

I to był doskonały przykład jak powinno się robić seriale "tego typu".
Aż się chciało czekać na kolejny odcineczek :)

Jeżeli poszliby tą drogą, to jestem jak najbardziej na tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial to serial: na siłę rozciągnięta, niekiedy smęcąca akcja, podrzędnie aktorstwo i "kwalifikacja wiekowa" cudów nie oczekuję.
BTW Można na filmy Andersona patrzeć jak na filmy i oceniać na podstawie jakości wykonania. Można też spojrzeć jak na adaptacje gier i wtedy wychodzi, że to całkiem wiernie oddane Residenty (choć gdyby inspirował się kinem klasy B było by jeszcze lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże... już się nie dobrze robi.. Serio, nie ma nic innego jak zombie na tym świecie ? Chcą topić kolejne miliony dolarów w coś tak pospolitego ? I do tego na podstawie serii gier, które są totalną porażką od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O boże... już się nie dobrze robi.. Serio, nie ma nic innego jak zombie na tym świecie
> ? Chcą topić kolejne miliony dolarów w coś tak pospolitego ? I do tego na podstawie serii
> gier, które są totalną porażką od lat.

Szczerze to wolę zombie niż te posrane filmy Marvela z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:51, vegost napisał:

O boże... już się nie dobrze robi.. Serio, nie ma nic innego jak zombie na tym świecie
? Chcą topić kolejne miliony dolarów w coś tak pospolitego ? I do tego na podstawie serii
gier, które są totalną porażką od lat.


Zombie przeżywają teraz renesans więc co się dziwisz?
Inna sprawa, że jeśli serial będzie zrobiony dobrze może nie być wcale tak bezsensowną zombie nawalanką jaką były filmy RE (których 2 pierwsze części wcale nie były tak tragiczne).
Mogą ubrać to bardziej w serial kryminalny/thriller a nie odpowiednik TWD.
A moda na zombie już powoli mija więc niedługo odetchniemy z ulgą ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zombie przeżywają teraz renesans więc co się dziwisz?
> Inna sprawa, że jeśli serial będzie zrobiony dobrze może nie być wcale tak bezsensowną
> zombie nawalanką jaką były filmy RE (których 2 pierwsze części wcale nie były tak tragiczne).
> Mogą ubrać to bardziej w serial kryminalny/thriller a nie odpowiednik TWD.
> A moda na zombie już powoli mija więc niedługo odetchniemy z ulgą ; )
Kwestia gustu, moim zdaniem "jedynka" była bardzo dobra (oczywiście jako niezobowiązujący film akcji), sequel nadrabiał braki w budżecie humorem, natomiast dwie kolejne części były po prostu solidne, przy czym Afterlife był drugim (po Avatarze) filmem, który naprawdę warto było obejrzeć w 3D (po ostatnim "Hobbicie" stwierdziłem, że IMAX i ta cała śmieszna moda na trójwymiar mogą mnie cmoknąć w pompkę - nigdy więcej).
Co do radości z przemijającej mody na zombie, to swego czasu gracze nie mogli się doczekać końca tzw. "drugowojennych strzelanek". Jak na tym wyszli i co dziś postulują, nie trzeba przypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 10:01, Shaddon napisał:

Co do radości z przemijającej mody na zombie, to swego czasu gracze nie mogli się doczekać
końca tzw. "drugowojennych strzelanek". Jak na tym wyszli i co dziś postulują, nie trzeba
przypominać.


Wiesz, wszystko jest dobre ale w odpowiednich dawkach.
Nie chodzi o to żeby z czegoś rezygnować zupełnie tak samo jak nie należy "przedawkowywać".
Zombie mogą sobie koegzystować z każdą inną tematyką (np strzelanki II-wojenne) ale ostatnimi czasy aż strach otworzyć lodówkę bo wyskoczy zombie ; )
Więc chodzi tylko o odnalezienie równowagi a nie ciągłe klepanie jednej tematyki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 08:24, grandwizard napisał:

> Szczerze to wolę zombie niż te posrane filmy Marvela z dubbingiem.
To oglądaj bez dubbingu, co za problem.


Miałem na myśli to, że dziś w kinie 2/3 wyświetlanych filmów to te na podstawie komiksów. Już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:10, zadymek napisał:

Serial to serial: na siłę rozciągnięta, niekiedy smęcąca akcja, podrzędnie aktorstwo
i "kwalifikacja wiekowa" cudów nie oczekuję.

Jeśli takie masz skojarzenia z serialami to chyba czas w końcu obejrzeć kilka dobrych. Jak dla mnie telewizja już dawno prześcignęła kino pod względem jakości produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować