Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami

223 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2014 o 12:34, wolverine napisał:

Obyśmy mieli tylko takie powody do dramatyzowania :)
A co to by zmieniło gdyby wyszło wcześniej ? Nie kupiłbyś przykładowej EK na PS4 bo Ci
z Xboxa mają lepiej ?
Jak zamówiłeś możesz w ramach protestu po prostu nie zapłacić...

Ja nie rozumiem rozdmuchiwania afery z powodu takiej bzdury. Ale jaki widać takie uroki
internetu, ludzie tylko czekają na okazję żeby pokrzyczeć i ponarzekać.


Nie kupiłem tej EK i kupić nie zamierzam ;) Poczytaj dwie, trzy strony wstecz i się dowiesz o co chodzi. A co do uroków internetu... Większość wypowiadających się tu ludzi popiera swoje wypowiedzi konkretnymi argumentami, przedstawiając tym samym SWOJE zdanie z którym nie każdy, może się zgadzać(podobnie jak ja, nie zgadzam się z Twoim) i mają do tego pełne prawo. Wedle twojej ideologi, ty też "krzyczysz i narzekasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy zawsze ma argumenty na poparcie swojego zdania :) A ja ani nie krzyczę, ani nie narzekam, tylko się dziwię jak łatwo w necie przychodzi to innym. W każdym możliwym temacie. A najbardziej cieszy jak się ktoś potknie, albo da pretekst żeby można się było do czegoś przyczepić. A jak Ci więksi i bogatsi dadzą taki pretekst to już w ogóle. Używania co nie miara :)

Ja EK zamówiłem i zrobiłbym to ponownie bez względu na to czy inni dostaną coś więcej czy mniej. Jak pisałem każdy przy zamówieniu widział skład i wiedział co zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 16:05, wolverine napisał:

A ja ani nie krzyczę, ani nie narzekam, tylko się dziwię jak łatwo w necie przychodzi to innym.

Bo w necie jest pretekst (odpowiedni news) by się na ten temat wypowiedzieć.
Spróbuj dać taki pretekst w życiu codziennym. Myślisz, że będzie inaczej?
Nie, po prostu nie ma powodu, aby komuś zamulać o czymś takim.
Stąd nudy w każdym możliwym, analogicznym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 16:05, wolverine napisał:

[...]
Ja EK zamówiłem i zrobiłbym to ponownie bez względu na to czy inni dostaną coś więcej
czy mniej. Jak pisałem każdy przy zamówieniu widział skład i wiedział co zamawia.


Tu masz 100% racji, ale tutaj rozchodzi się o wcześniejsze zapewnienia a później, o olanie tych zapewnień i twierdzenie, że nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba wersja PS4, też dostanie ekskluzywne dodatki i wersja PC, też dostanie swoje ekskluzywne dodatki. Boję się jednak, że wersja kolekcjonerska XONE będzie najlepsza... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 17:04, Snafu napisał:

Tu masz 100% racji, ale tutaj rozchodzi się o wcześniejsze zapewnienia a później, o olanie
tych zapewnień i twierdzenie, że nic się nie stało.


A zacytujesz proszę taką obietnicę :) ?
Bo jedyne co mi się kojarzy to obietnica że będzie żadnych dodatkowych zawartości w grze. Ale może coś przegapiłem, bo nie śledzę aż tak bardzo każdego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 14:22, wolverine napisał:

Bo jedyne co mi się kojarzy to obietnica że będzie żadnych dodatkowych zawartości w grze.

Nach to już jest prawniczy bełkot. Czy gracze są traktowani jako równi zawsze i wszędzie, czy tylko w kontekście dodatkowych zawartości w grze. No bo co to znaczy, że traktujemy graczy jako równych? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 14:22, wolverine napisał:

A zacytujesz proszę taką obietnicę :) ?
Bo jedyne co mi się kojarzy to obietnica że będzie żadnych dodatkowych zawartości w grze.
Ale może coś przegapiłem, bo nie śledzę aż tak bardzo każdego newsa.


Nie, nie zacytuję bo nie znam tego na pamięć. Ale wynikało z tego równe traktowanie każdej platformy, bez żadnych dodatków(nie było sprecyzowane czy w grze czy w zawartości pudełka. Z resztą sam fakt, że powiedziano to grubo po wyprzedaniu całego nakładu EK, sam chyba siebie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało że "exclusive content" na daną platformę to jakiś dodatek w grze którego nie mają inni.
W przypadku Watch Dogs na PS4 były to jakieś misje, Destiny - jakies bronie i stroje, Fifa 14 na xboxa miała jakieś bonusowe legendy piłki, i tak dalej i tak dalej.
Skoro talia kart to dla Was exclusive content.... no cóż, jak się chce komuś dowalić to pretekst zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę i jak dla mnie było sprecyzowane czego dotyczyła ta dodatkowa zawartość :)
Ja nie uważam aby w ten sposób złamali obietnice równego traktowania.
Zapewne czytałeś dokładnie wywiad. Powiedz czemu nikt nie ma pretensji o bonusowe preordery dla niektórych sprzedawców ? Tu tez można paść zarzut o nierówne traktowanie. Jedni dostaną komiks inni plakat... Ktoś się może obrazić że w jego kraju sprzedawcy w ogóle nic nie dostali.
Widzę że lepiej by CDP wyszedł na tym gdyby od razu zapowiedział płatne DLC i specjalne edycje na każdą konsole. Chcieli dobrze a dostają po tyłku za pierdółki :) Jak widać pazerni w życiu mają lepiej.

Robicie z igły widły i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 10:00, wolverine napisał:

Powiedz czemu nikt nie ma pretensji o bonusowe preordery dla niektórych sprzedawców ?


Ktoś ma, zaufaj mi. Z tym, że w przypadku większości z nich gracze zdążyli się do tego przyzwyczaić (patrz cyrki z W_D) i tysiąc możliwych edycji jednej gry niezbyt ich rusza. Z tym, że - no właśnie - nikt z tych wydawców nie składał takich obietnic jak CDRP, więc czemu tu się dziwić? W końcu wypominają im ich własne słowa.

Jaja dopiero będą jak okaże się, że wersja PS4 została zrównana w dół - tak żeby odpowiadać tej z XBONE. To by dopiero był ścisk pośladów. Mam nadzieję, że wersji na PC też nie dostanie 900p i 30 FPSów - choć kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 10:00, wolverine napisał:

Poszukałem trochę i jak dla mnie było sprecyzowane czego dotyczyła ta dodatkowa zawartość
:)

[...]

Shinigami idealnie to ujął. Niepojęty dla mnie jest jeszcze fakt(nie tylko u CDPR) że zaczynają powoli zapominać o w własnym kraju i tak, otrzymujemy już praktycznie tylko anglojęzyczne trailery czy fragmenty gry. Ciekawe czy Artbook albo Making-of będzie po Polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 13:49, Shinigami napisał:

W końcu wypominają im ich własne słowa.

Powtórzę - Exclusive conten to są dodatki w grze, a nie dodatki typu talia kart. Ale nie dziwię się, w necie do "hejtu" nie potrzeba wiele. Zawsze coś się znajdzie :)

Dnia 22.08.2014 o 13:49, Shinigami napisał:

Mam nadzieję, że wersji na PC też nie dostanie 900p i 30 FPSów - choć kto wie :D

I znowu powtórzę :) - 1080p jest doprawdy magiczne, ale różnice zauważyłbyś mają dwa TV przed sobą i siedząc w odpowiedniej odległości. O ile w ogóle.
Oczywiście fajnie gdyby to magiczne 1080 było, ale jak gra będzie wyglądać super to ja narzekać na cyferki nie zamierzam. Zdaje sobie sprawę że konsole mają ograniczone możliwości i nie sądzę żeby ucinali coś na PS4 aby dorównać do Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 13:35, wolverine napisał:

Powtórzę - Exclusive conten to są dodatki w grze, a nie dodatki typu talia kart.


Exclusive digital content - to dodatki w grze. Ekskluzywna zawartość w ogóle obejmuje wszystkie - fizyczne i te wirtualne bonusy - to, że gracze zachwycili się głoszonym przez CRPR ''równym traktowaniem wszystkich'' po czym usłyszeli "Wiecie MS zapłacił... Karty im wrzucimy... Ale spoko nie martwcie się, w grze dodatkowych różowych pantalonów nie będzie''. Wszystko cacy. Straszny ten hejt, że hej. Zupełnie nieuzasadniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh widzisz można się teraz kłócić o kontekst wypowiedzi w jakiej było użyte sformowanie Exclusive conten, ale to chyba nie ma sensu. Osobiście nie czuję się nierówno traktowany przez jakąś głupią talię kart.
Mnie przekonuje cytat:
Naszym zadaniem jest również dostarczanie specjalnych bonusów pre-orderowych dla niektórych sprzedawców na całym świecie
Nie uważam aby to był powód do afery i nie traktuje tego jako łamanie danego słowa. Ktoś uważa inaczej, ok wolna wola. Szkoda tylko że większość krzyku pochodzi z Polski.
Czytałem wypowiedzi np z Gamespotu i nikt tragedii nie robi. Komentarze raczej z przymrożeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 14:55, wolverine napisał:

Nie uważam aby to był powód do afery i nie traktuje tego jako łamanie danego słowa. Ktoś
uważa inaczej, ok wolna wola. Szkoda tylko że większość krzyku pochodzi z Polski.


Najwyraźniej nie czytałeś międzynarodowej części forum thewitcher.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero oglądałem rant angryjoeshow na wydawców Tomb Raider za robienie exclusive
na "Xbonera", a teraz to. Cd projekt Red tapla się w odchodach microsoftu w moich oczach, czemu wszyscy deweloperzy muszą się zgadzać na te żałosne pojękiwania microsoft''u. Za niedługo
będę dostawał mniej żelków w paczce w wypadku braku ich konsoli w domu.
Komu jeszcze microsoft wyliże spocone genitalia. Mam totalnie gdzieś karty i nie bolą mnie te 3 dychy, jeśli miałoby mi być czegoś żal to jest tym mapa. Bardziej kłuje mnie jednak czyjaś sprzedajność w cdp co wcześniej było nie do pomyślenia. Jeszcze te miłe słówka o równości, żadnych dlc itd. CO Z TEGO właśnie zgwałciliście waszych fanów jedną ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie nie powinno się robić pre-orderów jakiej kolwiek gry. Jedynie poczekać na recenzje. Że takie coś zrobili z wersją kolekcjonerską no to już przesadzili. Oj to dzięki graczą na PC się Wiedźmin wybił ale mniejsza o nich zróbmy coś dla graczy konsolowych bo coś. Jeżeli to jest traktowania wszystkich jako równych czyli dzielenie na równych i równiejszych no to CDP ładnie sobie teraz kop w tyłek dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować