Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Znaczenie nazw gier po polsku - gra!

1434 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 19:00, Goyaka napisał:

UWAGA!!!

JAK CHCECIE SIĘ BAWIĆ, TO NAJPIERW PRZECZYTAJCIE ZASADY - PRZY KAŻDEJ ZAGADCE NALEŻY
UMIEŚCIĆ LOGO LUB OPAKOWANIE GRY!!!


Jak pisze Goyaka, odrazu widać, że madry chłpoak. Wszyscy tu wpadają jak ..... (nie będe pisał, bo mnie oskarżycie :P ). Włazicie na ten temat i nawet nie przeczytacie zasad. Konieczne jest umieszczenie obrazka i zachowanie porzadku, czyli pisanie nazwy gry po polsku i angielsku, ale w nowej linice. Mam nadzieję, że się dostosujecie! I nie mozecie zadać nic dopóki nmie przetłumaczycie ''''zagadki'''' poprzednika....

Tutaj macie linka, gdzie jest wszystko zachowane http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9574&pid=905
Oczywiście nei musicie pisać ''''English'''' i ''''Polish'''' lecz napiszcie nazwę gry po polsku oraz po angielsku, aby wszystko było wiadome :)
--------------------------------------------------
Jako. że zrobiło się małe zamieszanie następną zagadkę niech zada Goyaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:22, PAPISHON napisał:


Hexen to nazwa własna (chyba). Jeżeli mam rację to ja zadaję Far Cry

Beee...jestes chyba przeciwieństwem swojego brata ,który walczy ze spamerstwem i przestrzeganiem zasad, a ty to robisz. Jeszcze raz. Zasady są przypięte u góry ekranu, a twoim zadaniem jest i przeczytanei i przestrzeganie. Będę walczył tutaj ze spamem, który ciagle jest. M.in. nie dałeś zdjecia z logo lub okładki oraz kilka innych spraw :)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem obrazka poniewąz nie jest pewny czy dobrze odpowiedziałem. Jeżeli był bym pewny to dodał bym ten obrazek. I powiedz im proszę gdzie Ty tu widzisz spam ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:23, PAPISHON napisał:

Nie dałem obrazka poniewąz nie jest pewny czy dobrze odpowiedziałem. Jeżeli był bym pewny to
dodał bym ten obrazek. I powiedz im proszę gdzie Ty tu widzisz spam ??:/

Oj, źle się wyraziłem. Sorry, ale pisze, że nie poprawiać tylko dawać co wyjdzie. Może być dosłowne, czyli powinieneś dać obrazek. Sorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:41, Borolek napisał:

Wy gadacie o tytółach gier czy sięprzekomarzacie?

Jedno i drugie :P
A tak na serio to co to ma znaczyć? Po co to piszesz? Ja weim jakie są tu zasady, bo sam je pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:45, mallard napisał:

Divine Divinity - Boski Kapłan


Czy aby na pewno kapłan? Powiedziałbym raczej, że boskość...

Dnia 09.10.2006 o 18:45, mallard napisał:

Star Wars: Republic Comando


Gwiezdne Wojny - Komandos Republiki

Icewind Dale - Heart Of Winter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-life to okres połówicznego rozpuszczenia pierwiastków,pod wpływem reakcji. A Icewind Dale to Dolina Lodowego Wichru,to chyba każdy wie.JA zadaje:Just CAuse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:22, Borolek napisał:

Half-life to okres połówicznego rozpuszczenia pierwiastków,pod wpływem reakcji. A Icewind Dale
to Dolina Lodowego Wichru,to chyba każdy wie.JA zadaje:Just CAuse

Przeczytaj regulamin zabawy! Jeśli zamieszczasz zagadkę powinieneś zamieścić obrazek z logo gry lub jej opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować