Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Nabór na Moderatorów forum gram.pl

92 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2014 o 00:10, Wojman napisał:

A i owszem. Niemniej jednak od ekipy gram.pl dostaliśmy zielone światło na przeprowadzenie
nowego naboru.


A kto wystąpił z tą inicjatywą? Kto pierwszy zauważył, że potrzebna wam pomoc? Zapewne wy, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 15:03, SurgeonOfDeath napisał:

Ja osobiście oczekuje, że zostanie ktoś spokojny bez wysokiego Mniemania o Sobie. Jest
dużo potencjalnych osób, które stażem i doświadczeniem mogły by zasługiwać na to by zostać
Moderatorem. No, ale z drugiej strony mogą mieć problemy z swoim wysokim Ego.


Tacy powinni odpaść w przedbiegach, wątpię by nieodpowiedni kandydat przemknął się przez wszystkie bramki bezpieczeństwa ku błękitnej barwie władzy. ;P

Dnia 01.09.2014 o 15:03, SurgeonOfDeath napisał:

(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 15:03, SurgeonOfDeath napisał:

PS3. Nie zabraniam moderatorom dyskuji. Tylko uważam, że tak by było lepiej gdyby mało
się udzielał.

Jeśli ktoś udzielał się ileś tam lat na forum, został modkiem i co ma się mniej udzielać tylko dlatego, że piszę na niebiesko? proszę Cię no przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nawet się zastanawiam, czy nie warto by napisać i starać się o posadę. Z jednej strony niby nie jestem z starej gwardii, z drugiej z młodej też nie jestem. Jednak sporo widziałem, wszystkie rewolucje trolli itp :). Jednak straciłbym rangę :). Tak czy inaczej dobrze że jest nabór, bo sam pamiętam jak nastały mroczne czasy na gramie i był tylko jeden aktywny mod, aż sam się dziwię że dał radę to wszystko obrobić. A świeża krew zawsze wniesie coś nowego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2014 o 02:07, Urel napisał:

Rozumiem, że nie podpisuje się żadnej umowy i nie jest przewidziana gratyfikacja pieniężna?


Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować