Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 16:28, destro177 napisał:

> czy ktos by mogl mi napisac fabule d1 bo gram po ang i do konca nie czaje :P z gory dzia
:D
Fabuła? Chłopie, jaka fabuła:D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Diablo ;) Ot, cała historia.

eee... tylko to ja wiem
ale tam bylo cos takie ze andariel duriel i ktos jeszcze wyganli z piekla diablo baala i mefista... i ogolnie czemu na koniec gry nasza postac wyjela klejnot z glowy diabla i wlorzya sobie ? xD i jeszcze wiecej chciacl bym wiedziec ? :P
aha a czy w d2 na filmach ten koles w kapturze to byl bohater z 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:31, vip konius napisał:

> > czy ktos by mogl mi napisac fabule d1 bo gram po ang i do konca nie czaje :P z gory
dzia
> :D
> Fabuła? Chłopie, jaka fabuła:D
> http://pl.wikipedia.org/wiki/Diablo ;) Ot, cała historia.
eee... tylko to ja wiem
ale tam bylo cos takie ze andariel duriel i ktos jeszcze wyganli z piekla diablo baala i mefista...
i ogolnie czemu na koniec gry nasza postac wyjela klejnot z glowy diabla i wlorzya sobie ?

To był kamień duszy diablo.

Dnia 03.12.2007 o 16:31, vip konius napisał:

xD i jeszcze wiecej chciacl bym wiedziec ? :P
aha a czy w d2 na filmach ten koles w kapturze to byl bohater z 1 ?

Tak, to gość "którym graliśmy" w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha :D
a po co on wlorzyly sobie ten kamien duszy ? w leb ?
i czemu andariel dureil (i .... jak on ise nazywal ?) wywalili z piekla mroczna trojce ?
aha i wiesz moze ile jest filmikow w dI ?
a co ise dzialo z mefem i baalem w dI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:37, vip konius napisał:

aha :D
a po co on wlorzyly sobie ten kamien duszy ? w leb ?
i czemu andariel dureil (i .... jak on ise nazywal ?) wywalili z piekla mroczna trojce ?
aha i wiesz moze ile jest filmikow w dI ?
a co ise dzialo z mefem i baalem w dI ?

Wiesz co, kiedyś była taka fajna stronka The Sin War o pierwszej części Diablo. Podaj maila na GG to Ci podeślę pliczek z tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:42, destro177 napisał:

> aha :D
> a po co on wlorzyly sobie ten kamien duszy ? w leb ?
> i czemu andariel dureil (i .... jak on ise nazywal ?) wywalili z piekla mroczna trojce
?
> aha i wiesz moze ile jest filmikow w dI ?
> a co ise dzialo z mefem i baalem w dI ?
Wiesz co, kiedyś była taka fajna stronka The Sin War o pierwszej części Diablo. Podaj maila
na GG to Ci podeślę pliczek z tekstami.

7296272 bedize szybciej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pare pytanek dotyczących DI

1)Po co nasz bohater zabił Diablo a potem sobie włożył kamień? Chciał przejąc jego moc?
2)Kim jest ten opętany staruch w DII który siedzi w więzieniu? I czemu w Epilogu gdy przechodzimy do 5 aktu on mówi że ten bohater z jedynki to baal jak to był Diablo?

No i jeszcze jedno:

3)Albo mi sie wydaje, albo...... czemu DI ma wyższą rozdzielczość niż DII bez dodatku?

destro177 Czy ty mi też możesz przesłać te texty? Bo ta historia całe Diablo, jest tak skoplikowana a chce ją poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:00, DartiReviMaster napisał:

3)Albo mi sie wydaje, albo...... czemu DI ma wyższą rozdzielczość niż DII bez dodatku?


Nie wydaje Ci się - dodatek wprowadza możliwość ustawienia rozdzielczości 800x600 :). BTW, Twoje pytania dotyczą raczej Diablo II, więc sugerowałbym je zadać w temacie poświęconym właśnie jemu (jej?) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 11:25, rafal dj mix napisał:

Gdzie można znaleźć add-on Hellfire?


Wątpię by gdzieś jeszcze był ja się pochwale i powiem wam że mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie, to chyba tylko na Allegro (chyba, że poszperasz po zagranicznych sklepach internetowych). Tak czy siak, musisz się przygotować na dość wysoką, jak na wiek tego dodatku, cenę - dawno nie był wznawiany, więc stał się swoistym białym krukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:52, Blackhand napisał:

W tym momencie, to chyba tylko na Allegro (chyba, że poszperasz po zagranicznych sklepach
internetowych). Tak czy siak, musisz się przygotować na dość wysoką, jak na wiek tego
dodatku, cenę - dawno nie był wznawiany, więc stał się swoistym białym krukiem.


Dobrze wiedziec, moze kiedys puszcze swoja kopie za ladna sumke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy istenieje jakiś mod do Hellfire''a, który po naciśnięciu Alt podświetlałby wszystkie przedmioty na podłodze (a najlepiej gdyby również skrzynki itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:51, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie: czy istenieje jakiś mod do Hellfire''a, który po naciśnięciu Alt podświetlałby
wszystkie przedmioty na podłodze (a najlepiej gdyby również skrzynki itp.)?


Nie wiem, czy istnieje mod, ale z tego co pamiętam, to Mnich ma taką umiejętność.

Aha, i ja też należę do tej nielicznej grupki, która posiada oryginał Hellfire. Swoją drogą, zastanawia mnie, czemu CD Projekt, który wydał ten dodatek w Polsce, nie dorzucił go do pakietu, w którym jest Diablo 1. Przecież po tych kilkunastu latach większych problemów z ewentualną licencją raczej by nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:51, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie: czy istenieje jakiś mod do Hellfire''a, który po naciśnięciu Alt podświetlałby
wszystkie przedmioty na podłodze (a najlepiej gdyby również skrzynki itp.)?


Moda chyba nie ma ale jest czar, bodajże "Search". Mnich ma go jako skill bazowy, ale reszta może się go naumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do CDP to wydali Antologie Blizzarda a Hellfire jest od Sierry. Czyli dwie różne firmy, a co za tym idzie to już każdy wie. Osobno może by jeszcze jakieś wydanie dałoby się zrobić ale w jednym pudełku to tylko marzenie ściętej głowy. :)

Co do umiejętności/czaru to jest to, jak wspomniał Astmatyk, umiejętność/czar Search/Poszukiwanie. Z tego co pamiętam mana, w przypadku czaru, za użycie wzrasta co jakiś czas (tak jak przy leczeniu). :)

Poniżej wyciąg z instrukcji (strona 7) z opisem i logo czaru:

20080424000700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 00:07, Vormulac napisał:

Co do CDP to wydali Antologie Blizzarda a Hellfire jest od Sierry. Czyli dwie różne firmy,
a co za tym idzie to już każdy wie. Osobno może by jeszcze jakieś wydanie dałoby się
zrobić ale w jednym pudełku to tylko marzenie ściętej głowy. :)


Co nie zmienia faktu, że - jak powiedziałem - to CDP był dystrybutorem Hellfire na Polskę (co wyraźnie widać na załączonym obrazku * ), a co za tym idzie, ponowne wydanie dodatku nie powinno być problemem.

* - sorki za jakość, ale trochę się spieszę:)

20080424083614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pudło, nie?
Bo na płycie mam to samo po angielsku i w zmienionej kolejności. Pudełka już nie mam.

PS. Ale CDP chyba nie wydaje gier Sierry więc problem nadal jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 08:44, Vormulac napisał:

To pudło, nie?
Bo na płycie mam to samo po angielsku i w zmienionej kolejności. Pudełka już nie mam.


Owszem, pudło:) Skoro nie masz, dorzucę też front.

Powtarzam się, ale naprawdę bym wiele dał za patch do D1, który by poprawiał grafikę... Ech, to były czasy... Człowiek się tak cieszył, jak mu złoty przedmiot wypadł z przeciwnika...

20080424084712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wydaje, a przynajmniej wydawało, np Swat4 jest Sierry.


Ringo5 powiem Ci, że mnie nadal rajcuje grafika z D1 :D, Jest taka dopieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować