SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 20:15, kupczyk11 napisał:

Zasada jest prosta ustaw wszystko we własciwej kolejności żeby zobaczyć całą historyjke: http://www.eyezmaze.com/grow/cube/
oto dowód że przeszedłem



mógłbyś podać rozwiązanie albo jakąś podpowiedź bo się od wczoraj z tym trudze i nie moge przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:46, Lex napisał:

> Zasada jest prosta ustaw wszystko we własciwej kolejności żeby zobaczyć całą historyjke:
http://www.eyezmaze.com/grow/cube/
> oto dowód że przeszedłem


mógłbyś podać rozwiązanie albo jakąś podpowiedź bo się od wczoraj z tym trudze i nie moge przejść
:D

po kolei: ludek,woda,roślinki,widerko,rurka,ogień,miska ,kość,piłka,sprężynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 15:21, kupczyk11 napisał:

> > Zasada jest prosta ustaw wszystko we własciwej kolejności żeby zobaczyć całą historyjke:

> http://www.eyezmaze.com/grow/cube/
> > oto dowód że przeszedłem
>
>
> mógłbyś podać rozwiązanie albo jakąś podpowiedź bo się od wczoraj z tym trudze i nie moge
przejść
> :D
po kolei: ludek,woda,roślinki,widerko,rurka,ogień,miska ,kość,piłka,sprężynka

Fajne, bardzo fajne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 18:43, Hubi Koshi napisał:

Bosh jakby któregoś dnia do mnie zawitał taki ksiądz to daje słowo poczęstuje śrutami.


Że się tak wyrażę - bullshit!
To, co tutaj publikują ma taką samą treść co krytyka RPG we wspomnianej ''Niedzieli''. ''Fakty i Mity'' ukazują ''Niedzielę'' jako radykalny tygodzik katolicki (z czym niestety muszę się częściowo zgodzić), nie zauważając, że sami się wiele od niej nie różnią... Już wcześniej miałem nieprzyjemność czytania tejże gazety i to w związku z moją parafią i znajomymi księżmi. Oczywiście wszystkie komentaże wskazywały na grzechy i błędy kleru (Na przykład nadmierny rozwój cmentarza, podając za przykład to, że płyty nagrobne znajdują się częściowo na czyjejś posesji. Tylko kurcze: 1. Gdzie pochować tych zmarłych? 2. Czemu nikt nie powiedział, że według planów rozbudowy miasta to miejsce było wydzielone na cmentarz?). Dodatkowo krew wszystkim się burzy jak czytają określenia pseudo-specjalistów na temat szkodliwości gier komputerowych, ale kiedy tacy sami specjaliści wypowiadają się po drugiej stronie to oczywiście to musi być prawda :/.
Czy wy naprawdę uważacie, że jakikolwiek ksiądz będzie to wszystko sprawdzał? Znam naprawdę wielu i wiem, że jedyne co się według nich liczy to uczucie miedzy dwiema osobami, a to, co robią w nocy to tylko ich sprawa.
PS. Zdjęcie przedstawia pomnik, przez który miejscowy proboszcz zaczął się zastanawiać nad wynajęciem jakichś mętów, żeby JPII stracił głowę, ponieważ uważał, że niegodne jest przedstawianie tej postaci w taki sposób. Ale o tym oczywiście taki cudowny tygodnik nie wspomni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś mi się widzi że obraziłem tym linkiem, cóż przepraszam w takim razie. Mam tylko nadzieje że kiedyś któregoś dnia jeśli nasze państwo stanie sie wyznaniowe nie dojdzie do takich karykaturalnych sytuacji, już jedne absurdy za komuny mieliśmy następnych widzieć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 19:18, Hubi Koshi napisał:

Oj coś mi się widzi że obraziłem tym linkiem, cóż przepraszam w takim razie.


Nie, mnie nie obraziłeś... Ja już znam tę gazetę i wiem co mam o niej myśleć ;). Tylko dziwi mnie to, że są ludzie którzy to jeszcze czytają. Tak jak dziwi mnie to, że ludzie wierzą we wszystko, co przeczytają w Niedzieli. Ale jak to moja nauczycielka historii ładnie określiła - obracamy się w "złym" towarzystwie. I z tego powodu nie zdajemy sobie sprawy, że wszystko co dla nas jest naturalne, dla większości społeczeństwa jest nieodpowiednie i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kuzyn ostatnio miał świetny opis na gg brzmiał on tak:

Otylia DO Brata Po Wypadku... Teraz Ja Jestem Sprait A TY Pragnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 00:33, Vaxinar napisał:

> Staaaare :)

No i co z tego, że stare ? :[


Przychodzi baba do lekarza, a lekarz tez baba :) Rozumiesz o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 00:02, rolek85 napisał:

Otylia DO Brata Po Wypadku... Teraz Ja Jestem Sprait A TY Pragnienie...


Takie dosyc bezduszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 10:16, dyniamit napisał:

a mnie najbardziej podobała się kobieta z kaskiem...dobrze, że nie próbowała go wywyniąć na
lewą stronę :D


tego nie mozemy byc pewni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 00:55, Hegemon napisał:

Przychodzi baba do lekarza, a lekarz tez baba :) Rozumiesz o co chodzi? :)


Nie, bo to zna każdy a to co ja zamieściłem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki dialog przeprowadzam z kumplem przed prawie każdą klasówką z faków. Szczególnie z Geo. (J - ja) (O - on)


O: Wiesz dokładnie czego się uczyć?

J: tak

O:czego?

J:wszystkiego :D


Nie wiem czemu zawsze mnie to śmieszy :). Cały problem polega na tym, ze akurat w przypadku Geo odpowiedź wszystkiego jest naprawdę najsensowniejsza, bo nigdy się nie wie co się urodzi w głowie pani od geografii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się