SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Durczoka ciąg dalszy, chyba jeszcze się tego czystego stołu nie doczekał. Tym razem już bez przekleństw ;)
http://tinyurl.com/d7cton
I nie, nie zwykle nie wchodzę na plotek.pl, ale to każdy kto pierwszą część widział usłyszeć powinien, a innego źródła nie chciało mi się szukać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:07, greg_f napisał:

Kwas dnia z naszego forum:


I tym obrazkiem ostatecznie mnie przekonałeś, że na żadnego z kandydatów głosować nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:07, greg_f napisał:


Jako że jestem osobą wychowaną, nie powiem kto mówił o 8 kontach dla Kłejka. Ale mówił. :) I to nie świadczy o kandydatach, tylko o wyborcach. Bardzo aktywni są, widzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:18, Mr.M napisał:

> Kwas dnia z naszego forum:

I tym obrazkiem ostatecznie mnie przekonałeś, że na żadnego z kandydatów głosować nie
będę :)


Chyba właśnie im więcej osób by zagłosowało, tym mniejszą różnicę zrobi 6 głosów od takich ludzi. Współczuję tylko kandydatom, którzy wygrają i będą później oskarżani, że ktoś tam pisał że zakładał kilkanaście kont i tylko dlatego zajęli zaszczytne miejsce. Smutne, ale prawdziwe.

Jak Amerykanin spostrzega dogadywanie się z Włochami
http://www.youtube.com/watch?v=9JhuOicPFZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:36, mefiperes napisał:

Jako że jestem osobą wychowaną, nie powiem kto mówił o 8 kontach dla Kłejka.

Mój ty drogi mefiperesie. Przykro mi, że wyciągasz za daleko idące wnioski. Ten ktoś [ oboje wiemy o kogo chodzi ] pisał to przecież w żartach. A że tego nie zauważyłeś? No ja cię proszę, jak masz mi coś zarzucać to niech to chociaż będzie jakoś zaargumentowane.

EoT bo to nie temat na takie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że Falcon miał kilka kont zbanowanych, a z nich mozna głosować na kandydatów. Jako że nie chciał tego zdradzić innym "poszkodowanym", kulfonowi powiedział o nowych kontach. Sam kulfon ma ich z 5. Zbanowanych, oczywiście. :P Na ircu teraz się dowiaduję takich rzeczy. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno- ok, możliwe, że był to tekst żartobliwy. Przepraszam, Kłejku.
greg_f
Dla mnie to jest żenujące, bo pokazuje, jak ludzie mogą być nieodpowiedzialni i głupi. A moje wyjasnienie jest powyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:58, mefiperes napisał:

/.../

Mefi, przecież dałem tego do kwasów, żeby Cię urazić. Nie miałem na celu zarzucania Tobie czy Twojej kampanii takowych sztuczek. Bo to przecież żart jest.
Powodzenia w wyborach.

EDIT: Słabo już widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2009 o 20:36, mefiperes napisał:

Jako że jestem osobą wychowaną, nie powiem kto mówił o 8 kontach dla Kłejka. Ale mówił.
:) I to nie świadczy o kandydatach, tylko o wyborcach. Bardzo aktywni są, widzę. :)

Dobra dobra juz sie tak nie ciesz i tak nic nie dostaniesz oprocz drugiego zielonego pod nickiem...fail ja tez na Ciebie zaglosowalem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo to przecież żart jest.

Jak widac nie wszyscy zrozumieli i nie wszyscy tak to zaakceptowali. Te wybory to powinny chyba zosta jednym wielkim kwasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się