SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 04:30, LuQeMaStEr napisał:

Sorry, ze nie uzywam polskich liter, ale na kanadyjskim laptopie nie mam jak :D


Ale masz problem... Może po prostu zmienisz w ustawieniach na polski układ klawiszy? Każdy system MOS/Linux/Win posiada taką opcję ;]''

@Yorrickus >> Widziałem to już wcześniej, ale trzeba przyznać, że jest niezłe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:53, micaa napisał:

Co do tej piosenki to "teledysk" nie jest zbyt świetny ale ta dziewczyna ma bardzo ładny głos,
więc jestem na TAK ;]

hehe nie moge z tego tematu mistrzostwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 04:45, Yorrickus napisał:

"My Humps" Black Eyed Peas w wykonaniu Alanis Morisette - szok.
http://pl.youtube.com/watch?v=W91sqAs-_-g&mode=related&search=

Haha! Nie łykam, że ona to nagrała na serio a nie tak dla łachu...jeśli chodzi o tekst piosenki to nie wiem po co zobiła remake, ale teledysk woła o pomste do nieba :P Aha, te video obejrzało więcej ludzi niż My Humps BEP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Światowe Absurdy:

1. Sąd w Kansas (USA) nakazał Arturowi Younkinowi (waga:225 kg) schudniecie o 50 kg i zakazał jedzenia więcej niż jednego posiłku dziennie. Skazany stracił z powodu otyłości prace i nie spłacał kredytu. Odchudza się w więzieniu.

2. W Sacho w Missouri (USA) kobiety nie mogą nosić kapeluszy, które mogłyby przerazić dzieci, osoby wrażliwe i zwierzęta.

3. Każdy Brytyjczyk usiłujący sprzedać np. odkurzacz w miejscu publicznym naraża się na karę ograniczenia wolności (3 miesiące) i 180 funtów grzywny.

4. W Tanzanii istnieje limit długości włosów - maksimum 36 cm.

5. W Atenach, prowadząc samochód w stroju kąpielowym, ryzykujesz utratę prawa jazdy.

6. W stanie Alabama (USA) zabroniona jest gra w domino w niedzielę.

7. Ortodoksyjni rabini z Izraela zabronili wiernym korzystania z Internetu, bo "wodzi ludzi na pokuszenie i prowadzi do grzechu".

8. Kolegium do spraw wykroczeń w Koszalinie nakazało pewnemu mężczyźnie przez miesiąc myć naczynia w restauracji, bo nie zapłacił rachunku za obiad.

9. W Nowej Gwinei zapłata za ślub z "nową" narzeczoną to 240 dolarów, 5 świń i jeden ptak. Dwie świnie, ptak i jedyne 30 "zielonych".wystarcza, aby zapłacić za żonę z odzysku (rozwódkę lub wdowę). Nic nie płaci sił za byłą dwukrotną mężatkę.

10. W miejscowości Fairbanks (Alaska, USA) nie wolno częstować myszy wódka.

11. W Mikronezji (państwo w Oceanii) mężczyznę noszącego krawat zmusza sie do zakładania specjalnej obroży.

12. Dziewczęta z Oregonu (USA), które maja poniżej 18 lat, nie mogą pić kawy w miejscach publicznych po godzinie 19:00.

13. W Arkansas (USA) mężczyzna ma prawo bić swoją konkubinę pod warunkiem, że nie robi to częściej niż raz w tygodniu.

14. W Los Angeles (USA) mąż ma prawo bić żonę pasem, o ile szerokość pasa nie przekracza 3,6 cm. No chyba, że małżonka zgodzi się na ustępstwa.

15. W Tanzani (Afryka) kategorycznie zakazane jest noszenie spódniczek mini. Kobieta za karę może trafić do wiezienia.

16. Na Alasce (USA) nie wolno budzić niedźwiedzi ze snu zimowego w celu zrobienia im fotografii.

17. Nauczyciele religii w polskich szkołach otrzymali poufny zakaz straszenia dzieci diabłem.

18. W San Francisco (USA) karalne jest mycie samochodów zużytą bielizną.

19. W Seattle (USA) młodym panienkom zakazano siadać na kolanach swoich sympatii w publicznych środkach lokomocji. Za złamanie tego zakazu grozi kara więzienia do pół roku.

20. Amatorzy teatru i kina w Bengalu (Indie) pozbawieni są przyjemności oglądania scen pocałunku. Ministerstwo Oświaty twierdzi, że sceny erotyczne zmiękczają mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym:

W Chinach zabrania się wchodzić do kawiarni brzydkim kobietom.

W Grecji mężczyzna ma prawo spóźnić się do pracy, jeśli w nocy kochał się ze swoją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z tego się uśmiałem:

Wyobraź sobie przez chwile, ze udało nam się zmniejszyć cały świat do wielkości jednej wioski z dokładnie 100 mieszkańcami, zachowując istniejące właściwości w prawdziwych proporcjach. Świat wyglądałby wtedy mniej więcej tak - wśród mieszkańców wioski byłoby:

- 57 azjatów
- 21 europejczyków
- 14 amerykanów
- ..8 afrykańczyków
- 52 kobiet
- 48 mężczyzn
- 70 kolorowych
- 30 białych
- 70 nie - chrześcijan
- 30 chrześcijan
- 89 heteroseksualnych
- 11 homoseksualistów
- ..6 osób władałoby 59% wszystkich bogactw
- 80 mieszkałoby w złych warunkach
- 70 byłoby analfabetami
- 50 jest niedożywionych
- ..1 jest umierający
- ..1 się rodzi
- ..1 ma komputer

Jeżeli się zastanowić przez chwile nad powyższym, to łatwo dojść do wniosku, ze Ty i ja mamy się nieźle,
prawda ?

Pomyśl również i nad tym, że jeśli wstałeś dzisiaj rano i czułeś się bardziej zdrowy, niż chory, to masz dużo więcej szczęścia niż ten milion ludzi co umrze w ciągu najbliższego tygodnia.

Jeżeli nigdy nie byłeś narażony na strach w walce, na samotność w niewoli, tortury czy głód, to masz więcej szczęścia niż 500 milionów ludzi którzy przez to wszystko przeszli.

Jeżeli masz jedzenie w lodówce, w miarę dobre ubranie, dach nad głową i jakie takie łóżko do spania, to jesteś bogatszy niż 75 % ludzi na świecie.

Jeżeli masz pieniądze w banku, materacu, portfelu lub choćby trochę drobnych w portmonetce, to należysz do tych 8 % najbogatszych ludzi w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:41, karollo1a napisał:

Najbardziej z tego się uśmiałem:


nie rozumiem, co w tym śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:41, karollo1a napisał:

Najbardziej z tego się uśmiałem:


Cóż, najwyraźniej mamy bardzo różne poczucie humoru, bo ten tekst wcale mnie nie śmieszy. Co gorsza, jego prawdziwość przytłacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się