SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Słuchajcie mam do was pytanie odnośnie jednego filmiku z YouTube. Filmik ten był na pewno umieszczony w tym temacie jakiś czas temu, ale teraz nie mogę go znaleźć. Filmik przedstawiał historie życia przy użyciu takich ludzików (stick). Zaczynało się od stojącej kobiety i dwóch dziadków. Później było pokazane jak ludzik szedł do szkoły, wojska, pracy itp. Na samym końcu ten ludzik stawał się jednym z tych dziadków, właśnie tak jakby ta historia się zapętlała. Do tego filmiku była podłożona muzyka, ale kompletnie nie pamiętam jaka :(

Jeżeli ktoś pamięta jaki to filmik to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej dziewczynie urodzinowy prezent, a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do domu towarowego i kupił narzeczonej rękawiczki. Siostra natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspedientka zamieniła te dwa zakupy tak, że siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania, co jest gdzie,facet wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujący list: " Kochanie, ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla twojej siostry, to wybrałbym długie z guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zniszczone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieje, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłością.
PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywiniętych tak, by widać było trochę futerka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chemik nie umiera nigdy. Przestaje tylko reagować.
-------------------------------------------------------------------------------
Co to jest związek chemiczny? Para dwóch zapalonych chemików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie wrzuciłeś? Widzisz, spóźniłeś się i teraz wszyscy śmieją się z postu Domaka, a nie Twojego. Pozycja najlepszego i najfajniejszego moda topnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 13:04, MamDowna napisał:

ja rozumiem, ze motorola uwaza polakow za ciemnote... ale bez przesady:/


Spoko. Wiesz, soft był na bank tłumaczony z angielskiego. Wiesz wersja dla amerykanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 12:07, Wipu napisał:

To czemu nie wrzuciłeś? Widzisz, spóźniłeś się i teraz wszyscy śmieją się z postu Domaka,
a nie Twojego. Pozycja najlepszego i najfajniejszego moda topnieje :(


Bo by mógł stracić czerwony podpis ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się