SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2012 o 13:31, Henrar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=xLIqyVsUnuk
Koniec projektu Grażyna Żarko.


Biedna kobieta nie wiedziała w co się pakuje, bo nie znała mentalności polskich internautów, inaczej by pewnie nawet za grubą kasę nie podjęła się takiej roli. Dobrze, że nic jej się nie stało, bo jakby ludzie dowiedzieli się gdzie mieszka to różnie mogło by być, a już ją ktoś rozpoznał, dobrze że się nie przyznała wtedy. Cóż projekt spełnił swoją rolę, pokazując jak łatwo manipulować ludźmi w internecie i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:31, Henrar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=xLIqyVsUnuk
Koniec projektu Grażyna Żarko.

Prosta, sympatyczna kobieta, nawet dobry materiał na babcię, głodny bym nie chodził :-)

Fake wyszedł kiedy wspomniała, że telefon jej wpadł do kibla... To by na pewno nie przeszło.

Bardzo chytry projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:31, Henrar napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=xLIqyVsUnuk
Koniec projektu Grażyna Żarko.


Boże, podpucha była widoczna od razu (nawet tutaj o tym dyskutowaliśmy), ale tylu ludzi dało się nabrać... Zresztą sam poziom ich odpowiedzi świadczy o ich inteligencji. Teraz to jest bardziej straszne niż śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt spełni swoją rolę dopiero wtedy, kiedy zostanie użyty jako pretekst do wprowadzenia masowej cenzury w internecie.

Przypominam też, że kobiecie nic się nie stało, nikt na nią nie napadł, nikt jej krzywdy nie zrobił, nikt nawet na nią nie napluł. Groźby na masową skalę, ale to w większości, jeśli nie całkowicie, szczekanie nastoletnich gimbusów, co zresztą widać na pokazywanych filmikach-odpowiedziach. Ci mniej ogarnięci nie byliby w stanie ze swoją inteligencją w ogóle zorganizować jakiejś akcji w prawdziwym świecie, a ci bardziej nie byliby chętni ruszyć z domu czterech liter. Nie róbmy zatem szumu jakie to wielkie zagrożenie było, bo nie było żadnego, kobieta jest cała, mimo całkiem sporego okresu trollowania internetu.

Zresztą, nie zdziwiłbym się, gdyby reakcje internautów też były reżyserowane - dużo trudniejsza robota, ale widzieliście podobny odzew na jakikolwiek inny filmik? Nawet Gracjan nie doczekał się takiego hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 15:40, Strange101 napisał:

Boże, podpucha była widoczna od razu (nawet tutaj o tym dyskutowaliśmy), ale tylu ludzi
dało się nabrać... Zresztą sam poziom ich odpowiedzi świadczy o ich inteligencji. Teraz
to jest bardziej straszne niż śmieszne.

Cały problem polegał chyba na tym że w to Bardzo warto uwierzyć. Ile razy się słyszy lub spotyka nawiedzone moherowe berety opowiadające takie bzdury że głowa mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieńmy temat na bardziej wakacyjny ;)
rozgrzewka do biegu przez płotki:
http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-jej-seksowna-rozgrzewka-podniosla-temperature-w-sieci-zobacz,nId,623858
cytat:

Spoiler

"Jenneke nie wystartuje w tym roku w olimpiadzie w Londynie, jednak po jej niezapomnianym występie rozgorzała dyskusja na temat atrakcyjności seksualnej kobiet startujących w igrzyskach"


Co poeta miała na myśli? Że niby promować czy zwalczać? ;)

+ bonus:
http://www.rmf24.pl/nauka/news-naukowiec-radzi-jak-w-czasie-deszczu-chodzic-miedzy-kroplami,nId,623843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:04, Hubi_Koshi napisał:

Cały problem polegał chyba na tym że w to Bardzo warto uwierzyć. Ile razy się słyszy
lub spotyka nawiedzone moherowe berety opowiadające takie bzdury że głowa mała?


Parę osób się zorientowało, że to jednak nie jest na serio, pojawiły się o tym filmiki na YT ( http://www.youtube.com/watch?v=NGNEVOAbpoE&feature=related), ale nawet jeśli ktoś w to uwierzył to nie widzę powodów do grożenia kilofem (?!) czy też nagrywania filmiku, w którym "przecinek" pojawia się gęściej niż w zatłoczonym pubie podczas oglądania meczów polskiej reprezentacji ;) Mam nadzieję, że jest jak pisze Mercuror i niektóre przynajmniej wypowiedzi też nie są na serio (może twórcy tego projektu nagrali je w ramach przestrogi, by wzmocnić przekaz ostatniego filmiku). Poza tym, jeśli ktoś w odpowiedzi na słowa, że od gier mu się w głowie poprzewracało, rzuca wiązanką lub groźbami, to trochę przyznaje rację tym oskarżeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:31, Henrar napisał:

Koniec projektu Grażyna Żarko.


Przyznam się bez bicia, że pierwszy raz o tym usłyszałem. Nie spędzam czasu siedząc na YT oglądając śmieszne filmiki ani na róznych kwejkach i tym podobnych. Ale TO jest po prostu mistrzostwo świata. Podziw dla tych gości za pomysł. Faktycznie to się wymknęło spod kontroli, ale ile rzeczy pokazali. To, że ludzi się w necie robi w konia zeszło na drugi plan, rzecz jasna. I nie, nikt mnie nie musiał przekonywać, że ludzka masa to samo dno, tym bardziej w internecie, ale...to jest po prostu konkretna petarda. Może na przykład do tych dzieciaków przed komputerami coś dotrze jak zobaczą jak zostali nabrani. Jak łatwo i w jak chory sposób zareagowali. Ba, sam jestem mocno antychrześcijański, ale kurna, grozić komuś kilofem przez filmik z internetu? Coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, ilu ludzi się na YT pojawiło, którzy od początku wiedzieli, że to tylko trolling. :) Chyba na każdym filmiku jest komentarz mający XX łapek w górę, w stylu "żal mi was, że tak się dajecie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 17:03, Feallan napisał:

Podoba mi się, ilu ludzi się na YT pojawiło, którzy od początku wiedzieli, że to tylko
trolling. :) Chyba na każdym filmiku jest komentarz mający XX łapek w górę, w stylu "żal
mi was, że tak się dajecie". :)



Takie komentarze były od początku, ale ginęły w morzu hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 17:12, Strange101 napisał:

Takie komentarze były od początku, ale ginęły w morzu hejtu.


Ale było ich mało, a teraz nagle wszyscy okazali się mądrzy i przenikliwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 21:59, Feallan napisał:

Ale było ich mało, a teraz nagle wszyscy okazali się mądrzy i przenikliwi. :)


Mnie bardziej śmieszą akty skruchy wywołane strachem przed sądem, "ja nic nie komentowałem tu nigdy, ale przepraszam w imieniu własnym i wszystkich, co hejtowali" (?), czy też - "niech pani Ania zacznie prowadzić vloga jako ona sama, to taka miła osoba, łapki w górę!". Kolejny cyrk, tylko tym razem w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się