SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Śmierdzi mi to fejkiem na maksa. Poza tym jeden argument owego ktosia jest łatwy do zbicia - jakim niby problemem dla kanara jest przesiadanie się z wagonu do wagonu pasażerów skoro bilet [ jednorazowy ] będzie miał takie same odbite cyfry? ;-) No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:44, Tyler_D napisał:

Śmierdzi mi to fejkiem na maksa. Poza tym jeden argument owego ktosia jest łatwy do zbicia
- jakim niby problemem dla kanara jest przesiadanie się z wagonu do wagonu pasażerów
skoro bilet [ jednorazowy ] będzie miał takie same odbite cyfry? ;-) No właśnie.


Teraz juz bedzie mial odbite, wywiad prawdopodbnie jest z czasow gdy kasowniki dziurkowaly bilety - wtedy kazdy wagon mogl miec inna kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:44, Tyler_D napisał:

Śmierdzi mi to fejkiem na maksa. Poza tym jeden argument owego ktosia jest łatwy do zbicia
- jakim niby problemem dla kanara jest przesiadanie się z wagonu do wagonu pasażerów
skoro bilet [ jednorazowy ] będzie miał takie same odbite cyfry? ;-) No właśnie.


Możliwe, ale chociaż po części jest to prawda, to kwas byłby straszny ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie jest z Wro to się można było pomylić co nie? Poza tym pewne elementy tej rozmowy były tak sztuczne jak dialogi w B&B więc nie dziwota że pomyślałem że to fake, różne rzeczy widziałem ale to trąciło sztucznością, tyle. Co nie zmienia jednak faktu że cała sytuacja z tymi tramwajami to kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwasy cierpią na wyraźny niedostatek obrazków.

To ja dumpnę trochę takich RPGowo-Warhammerowo-różniastych.

Part 1/10*

*Jak będą się mieścić po pięć w poście.

20120818113117

20120818113127

20120818113147

20120818113153

20120818113159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się