SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

To ja jeszcze parę zdjęć znalazłem, stare te zdjęcia.
1) Znajomy jak się siłuje na rękę. 3 lata temu.
2)No śmieszne mają być te bąble.
3)Przyjechałem kiedyś nad zalew, a tam woda prawie cała spuszczona, czyli pomost od dołu:)

20070905170430

20070905170446

20070905170506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:05, Smoczy Wilq napisał:

> To zdjęcie zrobiłem kiedyś moim siemensem na imprezie u kolegi, oczywiście większość osób
nie
> piła, W tym ja.
większość czy aby napewno? :)) to musieliście mocno hulać:F

Ja nie piłem miałem wtedy tylko 16 lat więc niemogłem, wszyscy mieli 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autentyk!

Koordynacja ruchu na autostradzie troszkę się nudziła i postanowili zatrzymać kontrolnie klienta. Przetrzepali mu autko i puścili dalej. Koleś już kawałek odjechał, kiedy nagle chłopaki stwierdzają, że mają na masce rozłożone dokumenty tamtego gościa. Wskoczyli do wozu i na cito i pełnym gazie za nim. Ujechali kawałek, kiedy z lasu wyskoczył "na kogutach" jakiś bus i jedzie za radiowozem. Chłopaki dojeżdżają do klienta, którego wcześniej zatrzymali i każą mu stanąć. Gość staje. Radiowóz ruchu za nim, a bus ich wyprzedza i staje na półobrocie przed
nimi. Ze środka wyskakuje czterech chłopaków z zabezpieczenia (komenda Zielona Góra) z bronią długą i otaczają zatrzymanego. Kolesie z ruchu zdębieli. Ruch na zabezpieczenie, zabezpieczenie na ruch i konsternacja. W końcu chłopaki z ruchu pytają się, o co idzie. A zabezpieczenie:
- Spaliśmy w lesie. Patrzymy grzejecie na pełnym gazie i "kogutach" to myśleliśmy, że jakaś akcja...
- To co robimy?
- To wy puśćcie gościa, a my jeszcze trochę postoimy, że niby tak miało być...

-----

Dowody na to, że żyjesz w XXI wieku

1. Właśnie próbowałeś wprowadzić swój PIN do mikrofalówki
2. W swoim notesie masz listę piętnastu numerów telefonów swojej najbliższej trzyosobowej rodziny.
3. Wysyłasz swojemu synowi SMS-a z informacją o tym, że już pora na kolację, a on odsyła Ci e-maila z odpowiedzią, że zaraz przyjdzie do kuchni.
4. Twoja córka sprzedaje lizaki przez swoją witrynę internetową.
5. Kilka razy dziennie gawędzisz z nieznajomym z Południowej Afryki, ale w tym miesiącu nie rozmawiałeś jeszcze ze swoim sąsiadem zza ściany.
6. Twoja matka prosi Cię o wysłanie zdjęcia Twego nowonarodzonego dziecka w jotpegu by móc z niego zrobić wygaszacz ekranu.
7. Wracając z pracy zatrzymujesz samochód na podjeździe do swojego garażu i dzwonisz z komórki by sprawdzić czy ktoś jest w domu.
8. Każda reklama w telewizji posiada adres WWW na dole ekranu.
9. Kupujesz komputer, a po sześciu miesiącach jest on przestarzały i wart połowę ceny za którą go kupiłeś.
10. Wyjście z domu bez telefonu komórkowego, którego nie miałeś przez dotychczasowe 20-50 lat swojego życia, spowoduje panikę i to że po telefon wrócisz do domu .
11. Zapłacenie za coś żywą gotówką, zamiast karty kredytowej czy debetowej, to przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania.
12. Sprzątanie pokoju stołowego oznacza wyrzucenie torebek po fastfudach z tylnego siedzenia samochodu.
13. Przyczyną braku kontaktu z rodziną jest to, że nie posiadają oni adresu e-mailowego.
14. Jeśli masz na ścianie/lodówce poprzyczepianych mnóstwo kolorowych karteczek to znaczy, że jesteś człowiekiem zorganizowanym.
15. Większość dowcipów poznajesz po raz pierwszy przez internet.
16. W domu zakładasz sobie drugą linię telefoniczną by w ogóle móc rozmawiać przez telefon.
17. Wychodzisz z internetu i masz paskudne uczucie, że właśnie rozstałeś się z ukochaną.
18. Wstajesz rano i wchodzisz do internetu zanim jeszcze zdążysz wypić kawę.
19. Budzisz się o drugiej nad ranem by pójść do łazienki, a w powrotnej drodze do łóżka sprawdzasz jeszcze czy ktoś nie przysłał Ci e-maila.
20. Gdy się uśmiechasz, albo robisz inne miny przekrzywiasz odruchowo głowę na bok [:-)]
21. Czytasz ten tekst.
22. Co gorsza, prześlesz go komuś dalej, taaa....

I kilka obrazków :-)

20070905181333

20070905181346

20070905181433

20070905181442

20070905181506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie ma cwaniaka nad Polaka"
mnie to rozwalilo jak kolega to mi przyslal chociaz nie lubie hip hopu to jest swietne szczegolnie jeszcze z tym filmikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:33, patrYX93 napisał:

Skoro już jesteśmy w tym temacie, to mam tutaj rozwalający filmik (początek rozwala, niezłą
pompę miałem)

http://www.youtube.com/watch?v=w614CyxMARE

Dalsza część może śmieszyć, ale wątpię czy was rozśmieszy.

Hehe, już teraz wiem, skąd mój znajomy wytrzasnął ten tekst... :P Pewnie usłyszał gdzieś w radiu albo tv tą piosenkę... :) Jakiś czas temu łaził ciągle i tylko czigi czigi łaga... :D A początek faktycznie niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:04, galaus napisał:

A Tu kolejne...


Co do ostatniego przypomina mi się kilka cytatów z Monthy Pythona i żywotu Briana:
- Ukrzyżowanko? Prosto i na lewo, jeden krzyż na osobę.
(żołnierz do ukrzyżowanych) -Kto chce zejść z krzyża niech podniesie rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się