SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 20:35, Volvox napisał:

Prezentujemy tegorocznych kandydatow na nagrode Darwina


Było to w Szkle Kontaktowym dzisiaj. Rozwalające xDD

Ps. Jestem idiotą w 42% :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 23:54, MastAlol napisał:

No co ty? <wow> A ja myślałem, że 3 chłopów było tak "mondrych" i wbiło się na bibę z
grilem elektrycznym w basenie :P


I po co ten sarkazm? Wiadomo, że ludzie nieraz robią, z braku pomyślunku, bardzo niebezpieczne rzeczy, ale tym razem wierzę, iż instynkt samozachowawczy nie pozwoliłby tym panom na zrobienie czegoś równie ...szokującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 11:54, Mixon1988 napisał:

Ja znalazłem dwa najbardziej oryginalne sposoby przemytu papierosów przez granicę Polsko -
Ukraińską.
Drugi mnie rozwalił totalnie xD


o lol, pomysłowość ludzka nie ma końca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można nakręcić scenę lądowania w Normandii niczym z "Szeregowca Ryana" przy użyciu trzech aktorów, oraz jednego grafika komputerowego?
Można. I jeśli Steven S. nie wykorzystał pomysłów tego małego zespołu, to znaczy że nieźle przepłacił na statystach.
http://www.joemonster.org/filmy/6644/Jak-tanio-mozna-zrobic-dobry-film-o-ladowaniu-aliantow-w-Normandii
Dla mnie film roku:)
Szacunek dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:05, Darkstar181 napisał:

Czy można nakręcić scenę lądowania w Normandii niczym z "Szeregowca Ryana" przy użyciu trzech
aktorów, oraz jednego grafika komputerowego?
Można. I jeśli Steven S. nie wykorzystał pomysłów tego małego zespołu, to znaczy że nieźle
przepłacił na statystach.
http://www.joemonster.org/filmy/6644/Jak-tanio-mozna-zrobic-dobry-film-o-ladowaniu-aliantow-w-Normandii
Dla mnie film roku:)
Szacunek dla twórców.


Świetny film, wszystko świetnie dopracowane, może niedługo będą powstawać takie szybkie, tanie a dobre filmy, nie pogniewał bym się.
Tylko troche nie pasuje mi to do tego tematu, bo film nie jest śmieszny, trzeba by założyć nowy temat o świetnych niekonwencjonalnnie zrobionych filmach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film sam w sobie nie jest śmieszny, ale śmieszy fakt, że w filmach "pełnometrażowych" na takie sceny wydawana kilkadziesiąt razy tyle kasy co tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2008 o 15:15, Mixon1988 napisał:

Tylko troche nie pasuje mi to do tego tematu, bo film nie jest śmieszny, trzeba by założyć
nowy temat o świetnych niekonwencjonalnnie zrobionych filmach ;)

Pasuje ze względu na fakt, że zwykle na produkcje takich scen trzeba wydać miliony dolarów:) A ci twórcy zrobili to za parę tysięcy (tyle kosztowały porządne kamery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dam dowcip:
Przychodzi kobieta do lekarz po poradę ponieważ nie jest w stanie pobudzić seksualnie swojego męża. Lekarz poradził jej by w czasie kiedy mąż wraca do domu zdjęła spodnie i wypięła się przed nim i to na pewno go pobudzi.
Kiedy mąż wrócił z pracy otworzył drzwi i zobaczył wypiętą żonę. Nagle krzyknął i szybko zbiegł na dół do pobliskiego baru.
- Barman!-krzyczy- Barman dawaj 3 ćwiartki szybko!
- Co się panu stało?- Pyta barman.
-Panie wracam do domu otwieram drzwi a tam czeka na mnie troll! Metr dwadzieścia, strasznie śmierdział miał szramę na pół ryja i jeszcze sie ślinił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to filmik pokazujący pomyłki mistrzów w worms armagedon i worms world party , choć tytuł mówi nam, że to jest z armagedona. Jak zrobią jakąś pomyłkę to świetnie pomagają sobie liną, najlepszy jest w czasie 7 min 38 sek. Fajny fragment też jest na 8 minucie i 6, 05sek!!!!!!!! . Obejrzyjcie sobie cały filmik, polecam.
http://www.smog.pl/wideo/15211/kompilacja_mistrzow_gry_worms_armageddon/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się