SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Kilka kawałów :D:D

Rzecz dzieje się w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielbłądem, który nigdzie nie chce iść. Z trudem zaciąga go do warsztatu samochodowego w jakiejś mieścinie i poczyna błagać mechanika:
- Panie, zrób coś, żeby to bydlę zechciało mnie słuchać i chodzić tam, gdzie chcę!
- Wprowadź go pan na kanał - radzi mechanik. Gdy oboje zaciągnęli wielbłąda, mechanik wziął wielki młot i przyłożył mu z całej siły w genitalia. Wielbłąd zapiszczał z bólu i pobiegł przed siebie w siną dal. Beduin zaczyna płakać i krzyczy:
- Jak ja go teraz dogonię?!
- Stawaj pan na kanał...

Idzie facet przez plażę nudystów. Podchodzi do dziewczyny i mówi:
- Patrz, jakie mam bicepsy - jak dynamit.
- Tak, tylko lont za krótki.

- Lubisz zagadki?
- Tak.
- A ja wolę za koszulę.

Przychodzi Zenek do pracy. Tak śmierdzi, że koledzy zatykają nos. Jeden z nich mówi:
- Zenek zmieniasz Ty skarpetki?
- No pewnie - z lewej na prawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:10, balduran2 napisał:

Fajny też jest Imperial March w wykonaniu orkiestry LEGO Dartha Vadera:
http://pl.youtube.com/watch?v=O61Do03ZCjw

Star wars górą! Jako, że filmiki z nimi są najlepsze to warto obejrzeć (i posłuchać) słynnego rapu w wykonaniu Vadera i innych ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=3T_Nhy_QEDM&feature=related
Yoda najlepszy! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcipy:
Hrabia mówi o poranku do Jana: Janie proszę przynieść mi śniadanie, przyszykować ubranie, a później samochód. Dobrze Panie, a co dalej mam zrobić? - pyta Jan. No jak to co ?! - krzyczy Hrabia - wracaj do łóżka Ty zwierzaku!!!

Piraci zdobyli i zatopili na pełnym morzu statek pasażerski. Pasażerów przenieśli na swój okręt i ustawili kobiety przy lewej burcie, a mężczyzn przy prawej. Po godzinie wyszedł na mostek pijany kapitan korsarzy i powiedział : - Kobiety za burtę, a mężczyzn wyruchamy. - Ale mężczyzn się nie rucha - krzyknęły chórem kobiety - Rucha się rucha - krzyknęli chórem mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest rzeczywista oferta, kwas to nie jest, ale usmiech potrafi wywolać (a cena potrafi go zmazać).
Nazwy strony i ceny nie podam. Jeśli naprawdę go chcecie - to poszukajcie w reklamach na joemonster.

20080124213117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:32, T4KEDA napisał:

To jest rzeczywista oferta, kwas to nie jest, ale usmiech potrafi wywolać (a cena potrafi go
zmazać).


hah ja to widziałem działające w rzeczywistości:) Całkiem zabawne i fajnie naśladuje oddech Vadera:) Przydatne by straszyć młodszych braci/kuzynów po zmroku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JM kilka krótkich:

- Na czym oskarżenie opiera twierdzenie, że oskarżony się ukrywał?
- Nie miał profilu na naszej klasie, Wysoki Sądzie!
* * *
On jadał tak często, że co tydzień zmieniał żarówkę w lodówce.
* * *
Znajdujesz butelkę wódki i od razu kupujesz jeszcze trzy - żeby poświętować z okazji znaleziska.
* * *
Zbyszko z Bogdańca, pokonując w pojedynku na topory krzyżaka Rotgiera, zyskał uznanie w oczach wielu ówczesnych dam. To najstarszy udokumentowany przypadek tzw. "axe effect".
* * *
Vistę wymyślono po to, żeby wszyscy natychmiast polubili Windows XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:49, T4KEDA napisał:

Vistę wymyślono po to, żeby wszyscy natychmiast polubili Windows XP.


Gdyby nie było tak prawdziwe to byłoby śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się