SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

No to prawie tak samo jak w moim wypadku - u mnie jest 30 osób w tym 6 chłopaków ;) W końcu biol-chem ;P
Ja także wiele razy słyszałem podobne teksty :D

@Bjutiii - my np. mamy łączony W-F z równoległą klasą, w której jest także 6 chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 21:01, Bjutiii napisał:

4 chłopa... :o Ale to na wfie ćwiczycie z dziewczynami? :d Ja swojego zdania czy fajnie
czy nie nie mam, sam mam ok 11 chłopaków na 33 osob, ale czterech...no chyba, ze fajna
reszta klasy ^_^


Nie, mamy łączony WF z dwiema klasami - mat-fizem i biol-chemem. Razem jest chyba 15 osób na WF''ie :P
Ogólnie jest spoko w klasie, jakoś nie narzekam na ten brak równowagi, dziewczyny w porządku, a faceci to nie oszołomy, więc spoko :P
@luq
Human się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 21:06, luq napisał:

W końcu biol-chem ;P

Hm, u mnie zawsze na biol-chem więcej chłopa niż bab.
Za to przywitaj się z dzielnym ambasadorem klasy humanistycznej z 28 kobietami i 6 (już niedługo 5) mężczyznami ^^ Więc mam podobnie co Outlander. Niestety w mojej klasie to na mężczyzn mówi się płeć piękna także nikt nam nie zazdrości :(


20090519220320

20090519220343

20090519220353

20090519220400

20090519220448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sytuację odwrotną: chodzę do klasy Mat-Inf-Ang i na trzydzieści osób tylko trzy to dziewczyny :-). Co jest dość śmieszne bo to liceum w którym dziewczyn jest ogólnie więcej niż płci brzydszej. Widocznie Informatyke wolą prawdziwi męźczyźni :-).

Naszczęście, nasza trójka dziewczyn jest dość żywiołowa i nawet nie odczuwamy tej dysproporcji :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:04, Rodzyn napisał:

Hm, u mnie zawsze na biol-chem więcej chłopa niż bab.


No to nie jest w takim razie pure biol-chem. Pure biol-chem jest wtedy, kiedy baby mają przewagę nad facetami. ( tylko i wyłącznie liczebną ) :D

Dnia 19.05.2009 o 22:04, Rodzyn napisał:

Za to przywitaj się z dzielnym ambasadorem klasy humanistycznej z 28 kobietami i 6 (już
niedługo 5) mężczyznami ^^


Co, jeden płeć zmienia czy z klasy odchodzi ;D

Dnia 19.05.2009 o 22:04, Rodzyn napisał:

Więc mam podobnie co Outlander. Niestety w mojej klasie to na mężczyzn mówi się płeć piękna także nikt nam > nie zazdrości :(


Pięknie to ująłeś :D

Obrazki jak zwykle super ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przychodzi admin do lekarza...
- Panie doktorze, coś mnie wątroba boli ostatnio...
- Co pan powie? A u mnie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:23, Budo napisał:


Przychodzi admin do lekarza...
- Panie doktorze, coś mnie wątroba boli ostatnio...
- Co pan powie? A u mnie działa!

Eee, chyba tylko admin zrozumie sens dowcipu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:27, zadymek napisał:

Eee, chyba tylko admin zrozumie sens dowcipu...


If you understand it - you''re a geek! ;p

I nie wiem czy się cieszyć, czy nie że padłem ze śmiechu z tego dowcipu.. >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:52, Budo napisał:

Bez przesady, jak nie czaicie tego dowcipu, to znaczy, że nie macie internetu :D


Ja wlasnie czaje.. Dzis mialem taka sytuacje w domu:
<siostra>Klawiatura w kompie nie dziala
<ja przy lapku>Dziwne.. A moja dziala.. <zalozylem sluchawki na uszy>
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, panie jakoś w tym wątku tego dżołka nie widziałem, to raz. Po drugie dzisiaj widziałem go pierwszy raz w ogóle. Po trzecie sucharki zarezerwowane są dla wybitnych kotletów, a ten dżołk się tu nie zalicza. W ogóle proszę nie wykorzystywać mojego znaku handlowego, sucharki copyrajt olrajt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ra> nie no, u nas ksiadz ma powszechnego respecta za bardzo trafne riposty, brak fanatyzmu i ogolnie lepski facet jest
<ra> jakos w zeszlym tyg kumpel sie go pyta "dlaczego jezusowi respawn zajal az trzy dni"
<ra> a ksiadz do niego (bez chwili zwatpienia i z kamienna twarza)
<ra> "respawn? kolego, jezus ma god mode, a na dodatek jest adminem tego serwera"
<ra> nikt nie mial tego dnia wiecej pytan ;D

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mi się przypomniała podobna sytuacja, aczkolwiek bardziej ownująca xD
Pamiętam, jak w ostatnie wakacje szedłem ze znajomymi na koncert u mnie w mieście (z okazji Rockowych ogródków xP). Akurat tak się złożyło, że byłem ja sam na moich 7 koleżanek. Szliśmy tak grupą i w pewnym momencie minęła nas grupa składająca się z 3 facetów. Jeden z nich ozwał się w te słowa (jego głos wyrażał zdumienie)
- 7 dziewczyn i jeden koleś...
Faktycznie, fajnie to musiało wyglądać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys podobna sytuacje.
Kwestii wyjasnienia - jestem dlugowlosy, do tego bylem niedogolony gdy wydazyla sie ta sytuacja.
Jechalismy sobie z kumplem autobusem. Pozno, siedzimy z tylu.. Nagle wsiada kilku pijanych i przypakowanych dresow, staja przed nami i zaczyna sie gadka, ze nam napie.. ze nas pobija, ze widac ze jestesmy lamusy.. Troche sie zleklem, ale nagle jeden z dresow (jedyny co sie nie odzywal) - patrzy mi gleboko w oczy i wyjezdza z takim tekstem:
"NIEE! Ich pobic nie mozemy! Jezusa bic nie wolno!"
Po czym wszyscy zgodnie wysiedli z autobusu..
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:52, Budo napisał:


Bez przesady, jak nie czaicie tego dowcipu, to znaczy, że nie macie internetu :D

Ja tam mam od dawna, ale z żartów o adminach to znam i rozumiem tylko ten z jądrem kelnera :P O wątrobie nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się