SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2010 o 22:13, Kirabaxior napisał:

A ty całe fora. Jeśli bawi ciebie śmierć człowieka, to zapraszam na forum Warszawskiego
Psychiatryka. Tam chętnie z tobą porozmawiają.

Czy na prawdę uważasz, że do taśmy na której ginie człowiek montowano by dźwięk, śmiech, cięto ją, a na koniec wrzucano na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru każdy ma swoje. Jednego śmieszą żarty o księżach, innego o blondynkach, trzeciego o pedofilach, a czwartego takie filmiki. I jak ktoś się z tego śmieje to nie powinno to nikomu przeszkadzac. Nie rozśmieszyło mnie to, ale po co wysyłanie kogokolwiek do psychiatryka to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus, ale z niektórych durnie.. ten filmik ze skrzynką to reklama firmy designerskiej. I to całkiem niezła IMHO
"nie lubisz niespodzianek? My też nie"
http://www.youtube.com/watch?v=RUnu8mm551I
Nikt nie umiera >.<''

Youtube to wraz z demotami i podobnymi stronami - dziś pierwsze źródło shitu i bullcrapu, kłamstwa i nieprawdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

___/___/___/___/___/ __/___/___/___/___/___/ /___/___/___/___/___/
Dostałeś własnie kawałkim muru ! Jest to początek wielkiej wojny
2010/2011 . Rzucamy cegłami w osoby które lubimy wyślij tą wiadomość
do wszystkich których masz na gg.

Pierwszy dobry łańcuszek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:41, DemoBytom napisał:

Jezus, ale z niektórych durnie.. [...]
Youtube to [...] dziś pierwsze źródło shitu i bullcrapu, kłamstwa i nieprawdy..

Chemtraile namieszaly Ci w glowie, Demo... Ostro zaburzyly Twoja percepcje i postrzeganie swiata :(:
http://www.youtube.com/watch?v=ZLNmjUoQymg


PS. Ty nie brac tego na powaznie bo ja zartowac ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:30, Piotrek_K napisał:

Chemtraile namieszaly Ci w glowie, Demo... Ostro zaburzyly Twoja percepcje i postrzeganie swiata :(:


Well..
http://files.sharenator.com/wtf_is_this_shit2_73_Million_Sharks_Killed_Every_Year-s468x349-71815-535.jpg

Dnia 08.08.2010 o 23:30, Piotrek_K napisał:

PS. Ty nie brac tego na powaznie bo ja zartowac ;) ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 21:48, Mohair napisał:

Relacja z granej na żywo komedii pt. "Akcja: Krzyż" wystawianej pod Pałacem Prezydenckim.


Jak dla mnie to nie jest śmieszne, lecz totalnie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie wróciłem z kilkudniowej wycieczki po zabytkowych kanałach, więc mógłby mi ktoś jak najkrócej o co chodzi z tym krzyżem? Bo zrobiło się tak tak absurdalne, że nawet nie wiem od czego się zaczęło. Przynajmniej remix był przedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:26, Perry_Cox napisał:

Właśnie wróciłem z kilkudniowej wycieczki po zabytkowych kanałach, więc mógłby mi ktoś
jak najkrócej o co chodzi z tym krzyżem? Bo zrobiło się tak tak absurdalne, że nawet
nie wiem od czego się zaczęło. Przynajmniej remix był przedni...


Spróbuję odtworzyć to jak najbardziej wiernie, jeśli coś przeoczę lub przekręcę, proszę forumowiczów o poprawę.

Krótko po tragedii w Smoleńsku, grupa harcerzy postawiła krzyż przed pałacem prezydenckim, którego celem było upamiętnienie ofiar katastrofy. Mnóstwo osób przychodziło przed krzyż, modliło się, zapalało znicze, śpiewało. Wszystko było tak jak należy. Do czasu, aż (nie pamiętam dokładnie kto, w każdym razie ktoś z rządu) zapowiedziano przeniesienie krzyża w inne miejsce. W rzekomym porozumieniu z harcerzami i przedstawicielami Kościoła ustalono, iż krzyż zostanie przeniesiony do niedalekiego kościoła, gdzie ludzie dalej mogliby modlić się w intencji ofiar. Znalazło się jednak sporo takich, których ten pomysł oburzył, uznali oni, iż miejsce krzyża było i jest przed pałacem prezydenckim i pod żadnym pozorem nie należy go przestawiać. Reszta, jak sam zresztą widzisz, szybko się rozkręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:33, Paluch_222 napisał:

Spróbuję odtworzyć to jak najbardziej wiernie, jeśli coś przeoczę lub przekręcę, proszę
forumowiczów o poprawę.


/ciach/

Dodam jeszcze, że ten cały krzyż stoi tam nielegalnie, od samego początku. A to, że rząd pod naciskiem motłochu, który wylazł na ulice nie jest w stanie czegokolwiek zrobić, to już w ogóle paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się