SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2011 o 07:39, Fatal-X napisał:

Ludzie naprawdę kupili te konta?? Jestem...zadziwiony. Złoty interes dla takich oszustów.


Dlaczego oszustów? Od lat ludzie dorabiają się na cudzej głupocie. Telewizja, reklamy, 50% produktów na rynku w których działanie społeczeństwo wierzy. Według mnie on nikogo nie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:15, Grodhar napisał:

Dlaczego oszustów?

Bo kiedy gościu zakłada taką aukcję to z góry wie że jego klientami będą osoby które nie doczytają o co w niej chodzi. To jest przekręt, a osoba która prowadzi taką aukcję jest oszustem który żeruje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:15, Grodhar napisał:

> Ludzie naprawdę kupili te konta?? Jestem...zadziwiony. Złoty interes dla takich
oszustów.

Dlaczego oszustów? Od lat ludzie dorabiają się na cudzej głupocie. Telewizja, reklamy,
50% produktów na rynku w których działanie społeczeństwo wierzy. Według mnie on nikogo
nie oszukuje.

A co to zmienia? Fakty które wymieniłeś są takim samem oszustwem i skur*** jak to co robi ten koleś. Żerowaniem na naiwności i nierozwadze innych. W tym przypadku dzieci a raczej ich rodziców nie mających pojęcia co to jest ten Steam. Jak komuś wypadnie portfel w autobusie to go zapieprzysz bo facet mógł go lepiej schować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, oszustwa powinno się zgłaszać gdzie trzeba a nie obgadywać gdzieś, gdzie nikt się o tym nie dowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 11:48, Calia napisał:

Z tego co wiem, oszustwa powinno się zgłaszać gdzie trzeba a nie obgadywać gdzieś, gdzie
nikt się o tym nie dowie ;]

Jasne, ale nie zdziwiłbym się gdyby to było w 100% zgodne z prawem. W końcu w opisie aukcji wszystko jest wyjaśnione. Cóż, nie zawsze legalne znaczy uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 12:23, Draco-PNC napisał:

Jasne, ale nie zdziwiłbym się gdyby to było w 100% zgodne z prawem.

Ale nie jest. A "złoty" interes będzie się kręcił do czasu aż ktoś uzna, że uczciwość jest ważniejsza od straconych 6,50 zł i sprawa trafi do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 00:16, Redjevel napisał:


Podobne jak to http://i.imgur.com/7TtNg.png ;D

Aukcja pewnie poleci za złą kategorię. A poza tym sprzedawanie czyjejś własności (bo jakie prawa do Steama ma ten koleś?) nie jest niezgodne z prawem? Nie znam się na tym za bardzo, ale sprzedawca powinien chyba za to beknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2011 o 15:43, woko27 napisał:

Aukcja pewnie poleci za złą kategorię. A poza tym sprzedawanie czyjejś własności (bo
jakie prawa do Steama ma ten koleś?) nie jest niezgodne z prawem? Nie znam się na tym
za bardzo, ale sprzedawca powinien chyba za to beknąć.

Oczywiście że powinien beknąć. Równie dobrze mógłby sprzedawać świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


player1: hi
player2: hi
player1: from?
player2: macedonia
player1: no war in macedonia?
player2: no
player1: last war macedonia vs?
player2: albany
player1: who win?
player2: usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<biauas> fajny byl program na mtv, o utrzymankach
<kolega> o kim
<biauas> o nieznanych mezczyznach ktorzy wyszli za maz za bogate i znane kobiety z hollywood i one ich utrzymuja
<kolega> mow jasniej
<biauas> STARE BOGATE D**Y ZNALAZLY MLODE RUCHADLA KTORYM DAJA KASE
<kolega> teraz rozumiem

***

<keano> chyba zaczne produkowac wino "Dobre"
<keano> idizesz do sklepu "prosze jakies dobre wino!"
<keano> i sukces murowany :
<keano> ;D

***

<Karol> jestes ? czaj motyw, ide sobie wczoraj deptakiem i na światłach stoje kolo takiej blondi, moze z 17 lat miala..i obok nas babcia. pod pasy podjeżdza BMW otwiera sie szyba od strony pasażera i jakis koks sie drze do tej blondi " Ej, małolata!" a ta babcia " Jak ci mało lata to sobie rozchuśtaj" xD
<Patryk> haha xD

20110205193032

20110205193854

20110205193907

20110205193921

20110205193928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się