SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

ale koleś przegiął - nie wie co pisze, rzuca tylko hasła.. ehhh :/

dizi: niezłe !!! wręcz wyrąbane w kosmos! apropo - ta dedykacja, ja znam jednego kola z Koszalina - nazywamy go Taz bo jest tak jak on diabelnie zakręcony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytajcie to :P (bez obrazy - w dobrej wierze to cytuję :P )

Mikim: Czy Radeon 9250 będzie pracował na płycie głównej ze złączem AGPx4?

Widek: Cokolwiek chcesz zrobic, ostrzegam cie, nie kupuj tego padła ;)

Matteos: Mikim zasmakował w babraniu się w elektronice i zamierza połączyć swojego GF z tym czymś w Cross Fire za pomocą paczki spinaczy i zapasowego kabla od lodówki. Domowymi sposobami, z samym radiatorem na GF (będą się razem chłodzić od wiatraczka na Radeonie) i bez wsparcia ze strony producenta płyty glównej, któremu nawet przez myśl nie przeszło, że tam się zmieszczą dwie karty graficzne. Lepiej powiedz mu, że to może nie działać. :)

Martimat: HAAA ! ty - a jak zmontuje polutuje i zadziała!? to ma posadkę w stajni AMD/ATI jako głowny
inżynier ;)

Matteos: A jak myślisz, co kombinuje AMD? Mikim z braku miejsca w obudowie, na papierze połączył amdowski procesor (na intelowskiej płycie) z tym nowym Radeonem. Następnie pokazał w Internecie schemat i spytał, czy to możliwe. Ludzie zgodnie odpisywali, że to nie zadziała. Inżynierowie z AMD mieli jednak inne zdanie i po zobaczeniu projektu cicho poinformowali szefostwo. Prezesi zgodnie orzekli, że to rewolucja i wykupili ATI. Produkcja już zapewne w toku. Mikim z pierwszego pomysłu zrezygnował, teraz próbuje z tym Cross Fire. W nVidii już to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:58, Shudo napisał:

To stare jak świat jest.


To ja chyba jestem z innego Universum bo w życiu tego nie słyszałem. Co do tego nagrania to wytrzymałem do 3 minuty. Na 2 akt tej tragedii nie mam siły. BTW: świetny avatar. Crash rządzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:11, shinian napisał:

> To stare jak świat jest.

To ja chyba jestem z innego Universum bo w życiu tego nie słyszałem. Co do tego nagrania to
wytrzymałem do 3 minuty. Na 2 akt tej tragedii nie mam siły. BTW: świetny avatar. Crash rządzi:P


Jak będe w domu to poszukam gdzieś przeróbek Milenki bo pamiętam że po premierze tego hitu w sieci trochę ich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:23, gmx napisał:

omg, text z papuga i wymagani co do faceta wymiataja :D


Wymagania dla faceta szczególnie.
Znajdzie mi takiego co NIE lubi seksu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:20, Kukowsky napisał:

Trochę mi głupio dawać post pod postem, ale zgrana ekipa Andergrandu znalazła dzisiaj coś chyba
dosyć śmiesznego... http://bamagirl.sympatia.onet.pl/#opis ;)

Nie,po prostu nie mogę, papuga i opis faceta wymiata!
"Ja lubie leżeć w łożko i dużo pieszczoty" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:40, Piger napisał:

:< jestem twardy wytrzymałem do konca a to z powodu ze musialem to nagra i puscic swojej diewczynie ^^
imo ile ona ma lat 11? 12? 13? wiecej niebedzie miala takie glupoty.. ona sie chyba onanizuje to mowiac bo nieraz sobie steknie^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Kochasz mnie skarbie?
- Kocham...
- A ładna jestem?
- Ładna...
- A podobam Ci się?
- Podobasz...
- A powiedz coś od siebie.
- Dobranoc Zofio...

Syn rozwiązuje krzyzówkę i przy jednym z haseł prosi ojca o pomoc:
- Tato, szpara u kobiety na "P"?
- Poziomo czy pionowo?
- Poziomo...
- To bedzie "pysk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się